نرم افزار اندروید توسعه در حال حاضر سفارشی

[ad_1]

برنامه های آندروید در حال رفتن در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب فقط به دلیل ویژگی های از قبیل قابلیت اطمینان و سختی. در بازار یکی را پیدا خواهد کرد بسیاری از گوشی های تلفن همراه با پلت فرم آندروید است. یکی از دلایل عمده این است که آندروید منبع باز است و با داشتن دسترسی به آن و استفاده از آن بسیار آسان است. آن را در حال حاضر تبدیل شده لازم به نظر کاربران از اندیشه مبتنی بر تلفن های هوشمند به بازار های مختلف بخش. این بخش بازار در حال رفتن به سعی کنید برای دسترسی به اینترنت از طریق اندیشه مبتنی بر تلفن های هوشمند است که آنها باید. این insinuates که وب سایت ها باید سازگار با پلت فرم آندروید است. این افزایش تقاضا از برنامه های کاربردی آندروید.

آندروید یک گروه از برنامه های نرم افزاری است که به خصوص به معنای برای دستگاه های تلفن همراه. آن را به منزله یک سیستم عامل (OS) کلید های کاربردی و میان. دستگاه و Api های مورد نیاز برای شروع به توسعه نرم افزار در آندروید ارائه شده توسط SDK آندروید. Android SDK نیز QEMU مبتنی بر گوشی و شبیه ساز, کد نمونه آموزش و اسناد و مدارک. زبان برنامه نویسی جاوا است مورد استفاده قرار گیرد برای توسعه برنامه های کاربردی آندروید.

ویژگی های آندروید مسئول محبوبیت آن است. یکپارچه مرورگر مبتنی بر WebKit موتور که منبع باز است. در چارچوب برنامه را قادر می سازد جایگزینی و استفاده مجدد از اجزای سازنده. گرافیک 3D تعداد مشخصات Open GL ES 1.0. در این سخت افزار شتاب اختیاری است. حمایت از رسانه ها از جمله رایج تصویری, صوتی و تصاویر افزایش یافته است در فرمت های مختلف مانند H. 264, MPEG4, AMR, MP3, PNG, PNG, JPG و GIF. محیط توسعه نرم افزار آندروید شامل اشکال زدایی ابزار شبیه ساز دستگاه, عملکرد, پروفایل, حافظه و Eclipse IDE پلاگین. برای گوشی های موبایل Dalvik virtual machine بهینه سازی شده است. برای توابع از قبیل مدیریت سطح پایین حافظه و نخ, Dalvik virtual machine وابسته به هسته لینوکس. گرافیک بهینه سازی شده با کمک یک سفارشی کتابخانه گرافیک 2D. از SQLite استفاده می شود برای ذخیره سازی داده ها در راه ساخت یافته. این لیست شامل سخت افزار وابسته به ویژگی های مانند GSM تلفن سیستم Wi-Fi, EDGE, بلوتوث, 3G, شتاب سنج, GPS, دوربین و قطب نما.

اندروید به عنوان یک منبع باز نرم افزار توسعه دهندگان باید یک آزادی به استفاده از دسترسی به اطلاعات موقعیت مکانی دستگاه سخت افزاری, اجرا, پس زمینه, خدمات, اضافه کردن به اطلاعیه های نوار وضعیت و تنظیم آلارم. لیست سود نباید متوقف شود و حداقل تا جامعه از توسعه دهندگان متوقف کردن کمک به توسعه آن است.

آندروید منبع باز است و به این دلیل آن است که بسیار ممکن است که این نرم افزار توسعه یافته ممکن است شبیه به دیگران است. موفق نرم افزار آندروید نرم افزار نیاز به سفارشی منحصر به فرد. برای منحصر به فرد نرم افزار آندروید توسعه یافته یکی از نیاز به استخدام خدمات حرفه ای و فنی ماهر آندروید نرم افزار ارائه دهنده خدمات توسعه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *