می دانم مشترک تصورات غلط و حقایق در مورد بوتاکس

[ad_1]

بوتاکس نه چندان نهان راز زیبایی زمزمه مورد در لیست محافل. ثروتمند و افراد شناخته شده و باید اعمال آن برای سال متراکم ظهور چین و چروک, اما درمان انبوه رشد در شهرت بیش از 10 سال گذشته است. هر دو مردان و زنان شروع به نوازش بوتاکس و نه به عنوان آخرین گزینه برای صاف کردن چهره خود را, اما آنها را در آغوش بوتاکس به عنوان یک اقدام احتیاطی برای حفظ جوانی. در اینجا برخی از تصورات غلط رایج در مورد بوتاکس و حقیقت پشت با استفاده از آن.

بوتاکس طراحی شده است تنها برای چین و چروک

حقیقت: این تصور غلط نمی تواند بیش از این اشتباه. در واقع بوتاکس کمک نمی کند چین و چروک پوست مانند خطوط خنده و آن است که کامل نیست برای چین و چروک زیر چشم. برعکس بوتاکس انجام خوبی در کاهش ظهور برخی از چین و چروک است. آن را با موفقیت درمان میگرن و این عادت استفاده می شود برای کاهش عضله تنش و کرنش در اطراف سیستم عصبی. این نیز ارائه می دهد یک خوش آمدید برای کمک به کسانی که مستعد ابتلا به بی تعریق و ممکن است کمک به برخی از افراد با ناامیدی.

بوتاکس است امن برای استفاده از

حقیقت: تا کنون این تصور غلط رایج در مورد بوتاکس. حقیقت آن است که توسط FDA تایید شده محصول و علاوه بر چین و چروک آن می تواند به طور موثر مورد استفاده برای خطوط اخم و پا کلاغی, در علاوه بر این به چند مختلف علائم پیری است و به طور گسترده استفاده می شود برای درمان اختلالات پزشکی است. استفاده از بوتاکس شده است از نزدیک تماشا توسط FDA و ارائه آن یک تمبر مجوز برای چندین سال. بنابراین بوتاکس بی خطر استفاده کنید.

بوتاکس لازم است تا چین و چروک ظاهر می شود

حقیقت: بوتاکس را می توان به عنوان یک پیشگیری و درمان های زیبایی. در واقع بهترین فرصت برای شروع به گرفتن بوتاکس درمان است زودتر از این خطوط تبدیل حک شده بر روی پوست است. بوتاکس می توان برای قرار دادن کردن چین و چروک از حرکات صورت مانند بالا بردن ابرو یا اگر چشمانتان استفاده می شود قبل از آنها تا به حال شروع است. اگر نه بوتاکس می تواند به توقف آن خطوط از بدتر شدن اما بافت پوست از کاربر تغییر نمی کند. اگر یک متوقف می شود با استفاده از بوتاکس برای هر دلیل چین و چروک را شروع به پدیدار شود.

بوتاکس طول می کشد زمان بیشتری برای بازیابی

حقیقت: در واقع بوتاکس نیست وقت زیادی را به نیروی تازه یافتن. همه در همه ، این تزریق سریع و بدون درد و هرگونه علائم از واقعی تزریق به احتمال زیاد به نابودی پس از 15 تا 20 دقیقه.

بوتاکس را به صورت یخ

حقیقت: بوتاکس مسدود می کند عضلات صورت از یک کاربر. به جای آن آنها را شل زمانی که آن را مناسب تزریق و آن را در واقع می تواند به بهبود حالات چهره است. گهگاه چین و چروک و فرم به شیوه ای که باعث می شود یک فرد به نظر می رسد غمگین و یا عصبانی. در آن شرایط بوتاکس کمک خواهد کرد که برای کاهش آن نگاه کنید.

بوتاکس آماده است از مسمومیت غذایی

حقیقت: این نیز یکی از تصورات غلط رایج در مورد بوتاکس. در واقع بوتاکس آماده است از مقادیر پروتئین استخراج شده از سم به نام بوتولیسم. این پروتئین مشتق شده است که به طور کامل خالص ساخته شده و امن برای بدن استفاده کنید. چندین داروها هستند که بر اساس برخی منابع در سموم که کاملا امن برای استفاده است. در واقع بوتاکس یکی در میان حداکثر میزان رضایت از 87 درصد از مردم با استفاده از آن.

نتيجه گيری

اگر شما با توجه به بوتاکس و یا می خواهم به صحبت با کسی در مورد آن و ضد پیری روش خواهد بود دقیق برای شما قابل اعتماد و حرفه ای کلینیک پوست. آموزش ضد پیری حرفه ای در این درمانگاه انجام خواهد داد بدنی کامل تست انجام هر گونه تست تشخیصی ضروری و بحث با شما در مورد مراحل بعدی برای پیری اجتناب و درمان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *