می توانید گیاه واقعا ترویج رشد مو مانند مینوکسیدیل

[ad_1]

در حالی که سنتی هند آیورودا طب ترویج فواید گیاه گیاه برای صدها سال های اخیر مطالعات علمی تایید کرده اند رشد مو پتانسیل های ارائه شده توسط گیاه (همچنین به عنوان شناخته شده Eclipta آلبا).

داروهای سنتی به ندرت توسط دانشمندان آزمایش اما وزن از شواهد و محبوبیت گیاه موثر در درمان ریزش مو باعث دو مطالعه جداگانه به بررسی اعتبار ادعا می کند که گیاه به اندازه گیری رشد مو مزایای. بسیاری از هزاران نفر از مردم در نظر گیاه برای رشد مو اما تا زمانی که این مطالعه علمی وجود داشته است بدون ثبت اثبات اثربخشی آن است.

به منظور آزمون این گیاه, گیاهان دارویی, کنترل, نمونه پایه پماد و تنها یک محلول موضعی ماینوکسیدیل استفاده می شد به عنوان یک مقایسه. بسیاری از افراد ممکن است بسیار آشنا با نام مینوکسیدیل اما آنها احتمالا می دانید آن توسط محصولات تجاری که حاوی آن مانند Rogaine (یا Regaine). در علم مینوکسیدیل شناخته شده است به عنوان یک ضد فشار خون گشادکننده قادر به کاهش ریزش مو و ترویج رشد مجدد مو. برای اهداف این مطالعه نتایج حاصل از سه گیاه عصاره مقايسه شدند در برابر شناخته شده است نتایج حاصل از مینوکسیدیل.

سه عصاره های مختلف از Eclipta آلبا آماده شد برای آزمایش. اولین عصاره اتر نفت دوم شد و اتانول و سوم عصاره ساخته شده با استفاده از متانول. برای اهداف تست برای رشد مو, شش گروه از جوندگان مورد استفاده قرار گرفت برای ضبط تفاوت نتایج.

برای اولین بار آزمایش 2%-5% اتانول عصاره گیاه روغن آماده شد با استفاده از عصاره پودر Eclipta آلبا. این آماده شد با استفاده از پترولیم اتر سپس اتانول است. این نیاز به استفاده از نیم کیلوگرم خشک پودر پودر Eclipta آلبا.

برای دومین آزمایش دو مقدار Eclipta آلبا استخراج با متانول قبل از اینکه فیلتر شده و متمرکز به همان سطح به عنوان اولین آزمایش.

آزمایش اول با استفاده از اتانول و اتر نفت عصاره زد برای سی روز با استفاده از شش گروه از موش ها (G1-G6) که تحت درمان با عصاره غلظت های متفاوت به شرح زیر است.

G1: گروه کنترل تحت درمان با پایه پماد تنها.

G2: اتانول عصاره با غلظت 2 %

G3: اتانول عصاره با غلظت 5 %

G4: پترولیم اتر استخراج – غلظت 2 %

G5: پترولیم اتر عصاره با غلظت 5 %

G6: مینوکسیدیل – غلظت 2 %

نتایج کاملا روشن است. گروه آزمون G2/3 با استفاده از اتانول استخراج نشان داد هیچ قابل تشخیص بهبود در رشد, زمان, اما, دیگر گروه آزمون و شاهد نشان داد پیشرفت های قابل توجهی.

گروه آزمون 3 و 4 با استفاده از پترولیم اتر استخراج رشد مو سریع تر که گروه کنترل G1. رشد مجدد مو آغاز شده و پس از تنها 5 روز با گروه های G4/5 به جای 12 ماه با گروه کنترل G1. کل زمان برای رشد بیش از, اصلاح کرده, منطقه کاهش می یابد از 24 روز با گروه کنترل تنها 20 روز برای گروه های G4/5. گروه G6 موفق مشابه کاهش در رشد مجدد زمان با رشد اشاره کرد در 20 روز.

دوم آزمایش با استفاده از موش به جای موش ها با استفاده از متانول راه حل از Eclipta آلبا عصاره به مدت 10 روز. نتایج نشان داد که Eclipta آلبا عصاره موفق تر در رشد مجدد مو نسبت به کنترل محلول موضعی ماینوکسیدیل.

در نتیجه آن نشان داده شد که Eclipta آلبا بود موفق در ترویج رشد مو به همان درجه به عنوان مینوکسیدیل در هنگام استفاده از پترولیم اتر استخراج. همچنین مشخص شد که Eclipta آلبا افزایش تعداد فولیکول های مو, دوباره, دادن نشانه اعتبار با استفاده از گیاه برای رشد مو دوباره.

گیاه روغن استفاده می شود در خود و یا در ترکیب با گیاه پودر برای قوی تر از درمان است. می توان آن را ماساژ به پوست سر شب قبل از شستن مو و یا استفاده از یک تهویه روغن مو. گیاه پودر را نیز اضافه می شود به صمغ و درمان است. چون گیاه طبیعی و گیاهی درمان آن را ندارد این عوارض جانبی اغلب با مینوکسیدیل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *