می توانید از مردان تجربه کشش آلوپسی?

[ad_1]

کشش آلوپسی یک بار بار از زنان در درجه اول زنان آمریکایی آفریقایی تبار. تنگ, خشن مدل شده اند در مد دهه با توجه به نگاه براق. متناوبا برای زنان آفریقایی-بافت مو ترک موهای خود را در یک حالت طبیعی می تواند ناخوشایند و کالیبر فولیکول مو نیاز به یک نیروی قوی تر به اعمال به منظور نگه داشتن آنها را در محل. بنابراین تنگ ponytails پیچیده در تاج یا گردن نوارهای ذرت ردیف بافت و حتی وزن پسوند می تواند آسیب موها و کشیدن فولیکول از ریشه های خود را. از آنجایی که مو جمع می کشد بسیاری در رویش و لبه های این مناطق نشان می دهد که نشانه های اولیه از ریزش مو.

کشش ریزش مو در زنان

خشن, تنگ, مدل مو در رواج در سال های اخیر برای مردم در تمام بافت های مو از جمله راست و مواج. این بیانیه chignon و یا حتی پیچ و تاب و مورد علاقه زنان کارگر می تواند اعمال فشار به اندازه کافی در پوست سر باعث ریزش مو دائمی. حتی در گذشته سنجاق سر استفاده می شود توسط پرستاران برای حفظ کلاه ایمن بر روی سر خود را ناشی از تنش ریزش مو. با توجه به روند تغییر در نظافت مرد در جریان اصلی و فرعی-فرهنگ و تنش ریزش مو است و دیگر یک زن-تنها مسئله است.

این Dreadlock روند و تنش ریزش مو

در ارتفاع 90 و اوایل 00s, dreadlocks شد مدل موهای مورد علاقه در, سفید, ضد فرهنگ است. Dreadlocks هستند به طور مساوی به اندازه طناب مانند رشته از مو تشکیل شده از طریق یک روند برنامه ریزی شده از بافتن یا حصیر. از لحاظ تاریخی این مدل موهای در حال استفاده بوده است پس از مصر باستان و بعد از آن تبدیل به یک منبع از هویت قومی در میان های مختلف آفریقایی گروه مانند چچن رزمندگان و یا تورکانا مردم است. کالیبر آفریقایی بافت مو آشنایی خود را به شکل قفل است که می تواند مرتب و نگهداری می شود. این dreadlocks محبوب در میان مردم با قفقازی-بافت مو تشکیل شده و از طریق “پیچ و تاب و پاره کردن” روش که اعمال فشار بر روی پوست سر و همچنین از طریق “تشکیل رایگان”, یعنی غفلت است. این نتایج در مو است که تشک و دولایه در ناهموار توده. مضر روش کار به تشویق قفقازی-بافت مو به ترس ذاتا ناسالم و کاملا حذف شده از روش کار برای آفریقایی-بافت مو, making dreadlocks in white مردم هر دو unhygienic و فرهنگی نامناسب است. فشار قرار داده شده بر روی پوست سر در “پیچ و تاب و تبدیل” فرایند می تواند تبدیل فولیکول های مو از ریشه های خود را باعث طاسی دائم.

مرد مستی سبک نسل هزاره

در چند سال گذشته آخرین روند به تسلط مرد عادات نظافت است و مستی. اگر چه آن را در بهبود شرایط فرهنگی تخصیص این مدل هنوز هم می تواند آسیب به پوست سر. شدت در آن مو کشیده به یک topknot یا نیم گره هنوز هم می تواند فولیکول پاره کردن طول خط و لبه ها باعث ریزش مو دائمی. در واقع از آنجا که مرد مستی خود رسیده fever pitch در سال 2015 بسیاری از مردان جوان گزارش داده اند که ریزش مو با ویژگی های کشش آلوپسی.

آنچه مردان می تواند در مورد کشش آلوپسی

اگر در اولین مراحل کشش آلوپسی درمان می شود اول قطع عمل مرد مستی و همچنین استفاده از ماینوکسیدیل (Rogaine). برای هر مترقی مرحله تنها درمانی است که یک پیوند مو. رایج ترین روش های مورد استفاده توسط ترمیم مو جراحان فولیکولی واحد پیوند (FUT) و فولیکولی واحد استخراج (FUE). FUT جراحی شامل یک برش در پشت سر به منظور برداشت فولیکول که برگ قابل اسکار اگر مو پوشیده شده است ، FUE اعمال جراحی کمتر تهاجمی و با استفاده از پانچ ابزار به منظور استخراج واحد فولیکولی بدون برداشته کل یک نوار از پوست است. به لطف پیشرفت در روش جدید کاشت مو ترمیم مو مردان باید تعداد بیشتری از گرافت های موجود برای بازگرداندن موهای خود را. با توجه به 2012 گزارش منتشر شده در پوست, بار, FUE سیستم به نام UGraft برداشت است از جمله مزایای تکمیلی با مزایا برای جلوگیری از علل شایع فولیکولی مرگ است. بیشتر با فرم های پیشرفته از FUE وجود دارد گزینه های بیشتر در جایی که مو می آید. استفاده از بهتری مو اجازه می دهد برای استفاده از بهتری موهای پشت گردن و یا حتی موهای بدن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سادگی یک کار طبیعی تر به دنبال معابد. زیرا معبد موها برای اولین بار در نازک کردن در مستی آلوپسی پیشرفته FUE خواهد بود روش پیوند مو انتخاب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *