موفق Homeschool خانواده Handbook – خلاق و استرس به روش مدرسه در منزل

[ad_1]

در جامعه ما اغلب از دست دادن راه ما. به عنوان یک نتیجه بسیاری گرفته اند و آن را بر خود به ارائه کتابچه به منظور کمک به بقیه از ما پیدا کردن راه ما. وجود دارد کتابچه در دسترس برای هر وضعیت از چگونه برای زنده ماندن در بیابان به ساخت یک خانه از اطراف مواد. ما می توانید اطلاعات مورد نیاز ما برای کمک به ما در بازحمت حرکت کردن در سراسر جهان به دنبال ماجراجویی و همه که طبیعت را ارائه کرده است از طریق شدهاست. آنها به طور فزاینده ای تبدیل شدن به بخش مهمی از کمک به ما را از طریق زندگی خود را.

به عنوان آن اتفاق می افتد وجود دارد یک جنبش در جریان است که در گرفتن توجه از پدر و مادر در همه جا. آن است که یک جنبش منتقله از نگرانی در مورد آموزش فرزندان ما و شواهد است که پشتیبانی از موقعیت است که سیستم آموزشی در شکل فعلی آن است که عدم فرزندان ما نیازهای علمی به میزان بیشتر از همیشه. حال که ضرورت است مادر اختراع, دکتر ریموند و دوروتی مور تولید یک کتاب برای سنین.

موفق Homeschool خانواده Handbook“فقط مانند یک کتاب برای دیدار با پدر و مادر نیاز به راهنمای فرزندان خود را از طریق جنگل است که سیستم آموزشی. و آن را فراهم می کند کسانی که نیاز به در یک روش ساده و گزش کوچک رویکرد است. آن است که یک کتاب است که به شدت طرفدار از بین بردن فرزند از جریان اصلی مدارس و آموزش آنها را در خانه; آن را با دقت بیشتری می بیند تمایل برای پدر و مادر به انجام هر کاری که لازم است برای اطمینان از فرزند خود آموزش و پرورش و قهرمانان آن موقعیت که آیا آن را در خانه و یا سنتی آموزشی آرنا.

موفق Homeschool خانواده Handbook“است زیبا و سگمنتال به پنج بخش مجزا در برخورد با چنین مسائل حیاتی مانند است که در قسمت دوم با عنوان “مدرسه در منزل استرس: پیشگیری و درمان” پرداختن به مسائلی مانند آموزش به کم کردن سرعت و استرس بیش از “آنچه در مورد همسالان خود” سوال. در بخش چهارم با عنوان “موثر Homeschoolers خود را به اشتراک بگذارید حکمت” شما یک مجموعه ای از بینش از واقعی homeschoolers اشتراک گذاری تجارب خود را آشکار است که هر کودک یک گنج و منحصر به فرد در راه خود را. شما را به شنیدن از مردم از هر قدم از زندگی این مادر تنها, نیروی دریایی, همسرم, پزشکان, هنرمندان, یک معاون سابق دادستان کل.

در بخش پنجم وجود دارد, پاسخ به سوالات مانند چگونه به کالج پس از homeschooled یا چگونه یک مادر شاغل هنوز هم می تواند در خانه و مدرسه است. همچنین شما می خواهد برخی از ارزشمند پس زمینه که چگونه این خانه تحصیل جنبش متولد شد و همچنین نگرانی در مورد کلمه مخوف “گواهی”.

در خاتمه از “موفق Homeschool خانواده Handbook“شما را پیدا خواهد کرد یک فصل با عنوان “مور فرمول” است که امتحان شده و درست برخورد با چهار مناطق بحرانی حیاتی به خانه و مدرسه و به طور پیش فرض, اجتماعی موفقیت: سر و دست و قلب و سلامت. این فصل ارائه خواهد شد در سه حوزه اصلی برای پرداختن به خاطر فرزندان و آینده خود را که حمایت مستند تحقیقات موثر در پیشبرد تحصیلی فرزندتان و اجتماعی و رشد اقتصادی: مطالعه کار و خدمات. آن مور موقعیت است که این مهم اگر کودکان برای موفقیت در زندگی آن است که آیا از یک خانه درس محیط زیست و یا در مکان های آموزشی سیستم خود را.

هرگز موعظه و در عین حال هرگز به خطر انداختن, “موفق Homeschool خانواده Handbook“چیزی کمتر از یک نعمت غیر مترقبه وقتی که می آید به پیدا کردن راه خود را از طریق زندگی به عنوان آن امروز است. بی انتها اصول فراوان در آن را پوشش می دهد و این پیام این است که همیشه سبز برای همه نسل ها را به توجه. اگر ما به موفقیت به عنوان یک جامعه در واقع به عنوان یک ملت ما نیاز به هر گام و هر قربانی ممکن است که نسل های آینده ما آینه در فرزندان ما را دریافت تضمین شده نیاز است که برای موفقیت است. این است که مطمئنا در بر داشت ریموند و دوروتی مور کتاب فوق العاده. این که آیا شما یک مادر و پدربزرگ و مادر بزرگ و یا کلیشه ای’ دست نخورده خانواده واحد “موفق Homeschool خانواده Handbook“ارزشمند خواهد بود راهنمای کمک به شما و فرزندان خود را از دیدن جهان اطراف شما با چشم های از تعجب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.