موفق E-طراحی جلد کتاب

[ad_1]

چگونه اغلب شما کشیده شده است به یک کتاب بر اساس آن پوشش می دهد ؟ شانس هستند شما آن را انجام داده است. که به دلیل پوشش مهم است ابزار بازاریابی و باید آن را به درخواست تجدید نظر به خوانندگان بالقوه. آیا شما e-book cover پاسخگویی به این نیاز ؟ مهم نیست که اگر شما در حال طراحی آن را به خودتان و یا استخدام یک حرفه ای موفقیت پوشش خود را بر شما بستگی دارد.

در اینجا برخی از e-جلد کتاب نکات به شما آغاز شده است.

1. توان های مختلف – مجموعه e-book cover جدا و ساخت آن منحصر به فرد است. یک طراحی منحصر به فرد پوشش تضمین می کند دیگر هیچ کتاب الکترونیکی خواهد شد شبیه به مال شما. وجود دارد مقدار زیادی از رایگان گرافیک های موجود در وب, و آن را وسوسه انگیز به آن مسیر بروید. اگر شما با استفاده از رایگان, گرافیک, افراد دیگر نیز ممکن است با استفاده از همان طراحی. یک راه حل این است که برای ویرایش رایگان گرافیک به طوری که آنها به نظر می رسد اصلی است.

اگر شما e-جلد کتاب به نظر می رسد دقیقا مانند کسی که دیگری را خوانندگان بالقوه خواهد شد دور. این را در نظر بگیرید: اگر شما را دیدم دو یکسان e-book را پوشش می دهد اما این نویسنده توسط دو نفر مختلف آنچه را که شما فکر می کنید ؟ شما می خواهم فکر می کنم یکی از آن نویسندگان به سرقت برده e-book cover ایده. نمی دهد خوانندگان فرصتی برای فکر می کنم که در مورد شما.

2. انتقال یک پیام – جلد کتاب الکترونیکی خود را باید با موفقیت انتقال موضوع. پتانسیل خواننده باید قادر به مشاهده پوشش خود را و می دانم چه به انتظار. اگر شما نوشته اید یک کتاب آشپزی خود را پوشش نباید از ویژگی های بچه گربه ها و توله سگ. چوب به این موضوع است. همچنین, مطمئن شوید که تصاویر خود را در پوشش روشن هستند.

یک تصویر واضح و روشن می رود راه طولانی در انتقال یک پیام روشن است. اگر خوانندگان بالقوه باید به حدس زدن در پوشش خود آنها را در حرکت به چیز دیگری. برای بهترین نتایج خود را پوشش باید با کیفیت بالا .gif و یا .فایل jpg. همه چیز در پوشش باید واضح و روشن و جذاب است.

بیش از حد بزرگ متن و گرافیک خود را می توانید e-book نگاه گردشگری. گاهی اوقات بزرگتر بهتر است که اغلب مورد با کتاب های الکترونیکی را پوشش می دهد. با این حال نمی برد و همه چیز را بیش از حد کوچک است. فقط به قفسه کتاب خود را و نگاه در برخی از پوشش می دهد. که به شما یک ایده در مورد چگونه بزرگ یا کوچک خود را e-book cover اجزای باید باشد.

3. استفاده از رنگ های مناسب – این یک واقعیت ثابت شده است که رنگ بیرون کشیدن احساسات مختلف. شما می توانید این را به نفع خود. انتخاب رنگ برای کتاب الکترونیکی خود را پوشش دهد که انتقال آنچه شما می خواهید خوانندگان بالقوه را به احساس. اگر شما انجام تحقیقات کمی در شما پیدا کنید که اکثر رنگ عاطفی معادل.

سبز به یاد بسیاری از افراد از پول است. اگر شما e-book در مورد امور مالی و سپس سبز خواهد بود یک رنگ عالی. رنگ قرمز رنگ شور و عمل است. موضوع برخورد با عشق, داستان عاشقانه, یا sex اغلب فراموش خوبی با قرمز را پوشش می دهد. شما همیشه تعجب که چرا آبی است آنقدر شایع در شرکت های بزرگ جهان است ؟ آن را به دلیل رنگ آبی نشان دهنده اعتماد به نفس و آرامش.

به عنوان شما می توانید پوشش خود را کتاب الکترونیکی بسیار مهم است. محتوا مهم تر است اما بدون توجه گرفتن پوشش هیچ کس تا به حال خواهد شد را ببینید آنچه در داخل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.