موفقیت MLM – 7 Habits of Highly Effective رهبران MLM

[ad_1]

خود را در حال توسعه قابلیت های رهبری حیاتی است به موفقیت MLM. بسیار موثر رهبران به طور مداوم جذب چشم انداز خود را به فرصت های آنها را تعقیب نمی کند آنها را. بسیار موثر رهبران:

1. توسعه و استفاده از پتانسیل خود را

بسیار موثر رهبران همواره تمرکز بر توسعه و استفاده بیشتر از توانایی های بالقوه خود. آنها استفاده از آنها در دسترس زمان یادگیری همه چیز آنها می توانند به توسعه به بهتر ارتباط برقرار, برای مقابله با احساسات خود به درک مردم و به استاد خود را کسب و کار.

2. اعتقاد دارم در حال حاضر

بسیار موثر رهبران توسعه یک باور قوی در خود توانایی های خود و فرصت خود را به ایستادگی کردن در خود شرکت انتخاب شده. آنها تصویر خود را به وضوح دستیابی به درجه ای از موفقیت در MLM آنها می خواهند قبل از آنها شروع به از طریق کمک به تجسم. خود تصویر ذهنی می شود خیلی واقعی به آنها می توانید آن را احساس کنید آن را ببینید آن را بشنوند و آن را بو و طعم موفقیت خود را.

3. تعیین اهداف

بسیار موثر رهبران تنظیم بلند مدت و اهداف کوتاه مدت. آنها پیش بینی به مجموعه ای از 5 سال اهداف 10 سال اهداف 20 سال به اهداف همراه با اهداف این سال, این سال, این هفته و امروز. آنها تمرکز بر روی موفقیت آنها می خواهند نه آنچه که آنها باید انجام دهید و آنها زندگی خود را بر این اساس.

4. خود را تعریف و چرا

بسیار موثر رهبران سرمایه گذاری عمیق فکر می کردم به وضوح تعریف خود را چرا. آنها از خود می پرسند: “چرا من واقعا تمایل به رسیدن به یک هدف خاص و یا نتیجه ؟ به همین دلیل است که آن را قطعا ارزش به من؟” آنها تجسم آنچه مزایای خود را MLM موفقیت را معنی برای کسب و کار خود را خود و خانواده خود و زندگی خود را. به وضوح تعریف خود را به همین دلیل به آنها درایو را به نگه داشتن کار زمانی که رفتن سخت می شود. آن را نگه می دارد آنها را حتی زمانی که نتایج خود را بزرگ هستند. این کمک می کند تا آنها را به کار هوشمند اجازه می دهد آنها را برای به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان لذت بردن از موفقیت خود را.

5. توسعه یک طرح و اقدام

بسیار موثر رهبران تعریف اقدامات آنها نیاز دارید را برای رسیدن به موفقیت MLM آنها طلب است. آنها مطالعه افراد موفق و درخواست آنچه که آنها را ببینید که کار می کند. آنها خود را پیگیری نتایج و تغییر طرح خود را تا زمانی که آنها را یک استراتژی است که تولید دقیقا MLM موفقیت به پیش بینی. آنها ضرب وقت خود را با درگیر شدن استعدادهای دیگران به آنها کمک کند. آنها به طور مداوم اقدام و به طور مداوم به رسیدن به موفقیت است.

6. اهرم موفقیت

بسیار موثر رهبران ساخت طریق موفقیت های خود را. هر نتیجه رسیدن آنها می افزاید: به باور خود را در خود قابلیت های خود و سازمان خود را. خود را عمیقتر اعتقاد بر تساوی بیشتر از توانایی های بالقوه خود و تشویق آنها برای افزایش اهداف خود است. شخصی خود انگیزه باعث می شود آنها را به اقدام گسترده است که به تولید نتایج.

7. جذب ساخت و آموزش تیم خود را

بسیار موثر رهبران انتخابی آنها را انتخاب کنید برای کار با. آنها جذب توزیع کنندگان بالقوه که تمایل به دانستن آنها تمایل به یادگیری از آنها و تمایل خود را برای پیوستن به تیم. بسیار موثر رهبران تعقیب نیست چشم انداز آنها مصاحبه آنها. آنها به دنبال درک و تصمیم می گیرید که آیا فرد جامد مناسب برای خود را MLM یا بازاریابی شبکه ای فرصت.

رهبران سرمایه گذاری زمان برای ساخت یک ارتباط با تیم خود است. به آنها آموزش های مختلف روش های بازاریابی مناسب برای فرد, که آیا آن یک آنلاین روش های سنتی آفلاین رویکرد و یا ترکیبی از هر دو. آنها در کسب و کار در حال توسعه, مردم, توسعه رهبران, و ضرب موفقیت MLM خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *