موفقیت چیست با توجه به جیم Rohn?

[ad_1]

شما باید احساس نیاز عمیق در درون شما به دانستن آنچه که موفقیت در زندگی است.

آن است که غیر ممکن است برای شما برای رسیدن به عظمت اگر شما نمی احساس گرما در قلب خود و تمایل به دانستن این ایده موفقیت چیست.

Jim Rohn یک رهبر بزرگ است که می توانید با قرار دادن شما در موقعیت به شما احساس این نوع میل که منجر شما به دانش چیست موفقیت در زندگی است. Rohn آمریکا کارآفرین, نویسنده و سخنران انگیزشی. است كه از نفوذ زیادی در توسعه صنعت. او واقعا می داند آنچه که امروزه موفقیت و قادر است به بهترین معلم موفق عادات شما می توانید تصور کنید.

Jim Rohn توسعه سه کلید به عظمت در هر کسب و کار شما ممکن است مایل به شما می دهد فوق العاده استراتژی برای کمک به شما در دستیابی به آنچه شما می خواهید در کسب و کار خود و آموزش و پرورش. شما ممکن است انتخاب کنید برای گوش دادن به عقل خود را و یا شما ممکن است بخواهید به انجام توسعه افکار خود را در مورد موفقیت چیست.

اولین کلید به یک موفقیت بزرگ در زندگی و کسب و کار ایده تعیین اهداف. Rohn خواستار آن مشاهده آینده است. شما نگاه کنید به چیزی است که اکثر مردم خواهد پرداخت قیمت اگر آنها می توانید ببینید که وعده آینده است. این راهی است که مردم آن را احساس کنید. چه قدرت تعیین اهداف و سپس ؟ به خوبی اهداف خاص قادر به کمک به دیگران را به خوبی تعریف شده آینده است. زمانی که شما دارای توانایی برای دیدن خوبی تعریف شده است آینده ای که نمی آیند به آسانی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم شما را تبدیل به انگیزه به پرداخت قیمت امروز برای رسیدن به پاداش از فردا. که زیبایی از تعیین اهداف در کسب و کار.

اگر شما انتخاب می کنید به درک آنچه که موفقیت بود باز به کلید دوم به عظمت توسط Jim Rohn.

آن است که توسعه شخصی. شما می دانید شما باید مایل به یادگیری و توسعه مهارت های خود را در همه زمان ها به منظور قادر به تبدیل دانش به عمل است. از آن ضروری است برای شما به خودتان بپرسید که آیا شما در حال باز کردن یک ثابت یادگیرنده که آیا شما قادر به توسعه توانایی خود را به داشتن تازه دانش است. این مهم است اگر شما می خواهید به عنوان یک مثال زنده از کسی که می داند آنچه در موفقیت است.

وقتی که می آید به توسعه شخصی شما باید آگاه باشید از این واقعیت است که تصمیم گیری برای سرمایه گذاری به طور مداوم در آموزش و پرورش خود را, شما قادر به استفاده از این وضعیت است. آن را به شما پرداخت در طول زندگی خود. Jim Rohn به شدت نشان می دهد داشتن یک مقدار حداقل از زمان خود را کنار بگذارند برای خواندن کتاب و گوش دادن به صوتی, حضور در سمینارها و نگه داشتن یک مجله و صرف زمان با دیگر افراد موفق. انجام تمام این مسائل می تواند شما را به جواب چیست موفقیت در زندگی خود را.

و آخرین کلید موفقیت عامل ارائه شده توسط Jim Rohn است که برنامه ریزی مالی. شما نمی توانید مطمئن شوید که چه موفقیت است و بدون اجرای برنامه ریزی استراتژیک به کسب و کار شما. چگونه می تواند شما را در برنامه ریزی مالی در عمل ؟ ببینید پس از دریافت چک های خود را و یا پرداخت خود را, همه شما باید انجام دهید این است برای کنار گذاشتن 10 درصد صرفه جویی 10 ٪ برای سرمایه گذاری و 10% برای دادن. با توجه به Rohn در طول زمان این روش را تضمین استقلال مالی. و شما می توانید مطمئن شوید که چه موفقیت در زندگی خود را.

هنگامی که شما به اندازه کافی تمرکز در انجام این سه چیز ساده بیش از یک دوره طولانی از زمان, شما می توانید به دست آوردن تمام منابع مورد نیاز برای شما را به مطمئن شوید که چه موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *