مورد تایید FDA درمان ریزش مو برای مردان

[ad_1]

بسیاری از مردان در مواجهه با ریزش مو در هر روز و در حال جستجو برای یک راه حل است. طاسی در مردان می تواند ناشی از وراثت و استرس مزمن و عوامل دیگر. این مهم است که به دقت اشاره کردن چه چیزی باعث ریزش موی شما به طوری که شما می تواند در درمان آن موثر است. فن آوری های پیشرفته است به طوری که مردان می تواند رسیدن به بیش از مقابله با درمان, درمان تجویز شده توسط پزشک و یا تحت یک عمل جراحی برای مقابله با این موضوع در حال طاس. در حالی که عمل جراحی یک گزینه فراهم می کند و طبیعی به دنبال نتایج بسیاری از مردان مایل به چنین یک مرحله شدید و به دنبال راه حل های دیگر. شروع شده توسط تحقیق در درمان در دسترس است و آنچه که ثابت شده است به کار برای دیگران ضروری است انجام تحقیقات خود را متوقف خواهد شد شما را از اتلاف وقت و پول و دلسرد شدن با استفاده از درمان آن را نمی خواهد کار.

درمان ریزش مو

اولین راه حل برای ریزش مو که توسط FDA مورد تایید بود مینوکسیدیل. شما ممکن است تشخیص آن با نام Rogaine. در اصل تجویز شده برای فشار خون بالا و کسانی که مصرف آن در حال رشد مو در مکان های غیر معمول. این منجر به استفاده از این دارو به عنوان یک موضعی داروی که موثر بر برخی اما به شرطی حاشیه نتایج. اگر آن را درمان همه که برخی امیدوار بودند که این یک گام بزرگ به کمک به مردان برای مقابله با طاسی الگوی مرد.

FDA تا پس از تایید این دارو Propecia برای طاسی الگوی مرد. این قرص تصویب شد در سال 1997 شده است و یک انقلاب درمانی برای مردانی که در برخورد و مبارزه با طاسی. این قرص باعث کاهش تستوسترون شناخته شده به عنوان DHT که باعث طاسی منجر به درمان است که موفق برای بسیاری از کاربران آن است. Propecia توصیه می شود اول درمان است که باید سعی شود به دلیل آن است که بسیار موفق است.

Propecia شده است زندگی در حال تغییر برای بسیاری از. در حالی که بسیاری از مردان که مقابله با طاسی و بعید است که به بحث در مورد چقدر خود را از دست دادن مو اذیت آنها گزارش شده است که مردانی که در حال بررسی در مورد ریزش مو بسیار ناراضی هستند و خود-آگاهانه و اغلب بیش از حد دلسرد به دنبال درمان. Propecia کمک کرده است تا مردان به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس کمک به آنها جلوگیری از روند طاسی الگوی مرد. بحث با دکتر خود را اگر او معتقد است که این گزینه ممکن است برای شما مناسب است. قبل از اینکه شما تصمیم به صحبت با دکتر خود در مورد عوارض جانبی احتمالی که ممکن است شما را اگر شما را انتخاب کنید Propecia.

گام بعدی

در حالی که در آغاز سفر خود را برای پیدا کردن یک درمان برای ریزش مو, به یاد داشته باشید برای شروع با کشف علت طاسی خود را. این ضروری است برای پیدا کردن درمان مناسب است. دوم بحث در مورد گزینه های خود را با دکتر. آنها می توانند بیشتر به طور کامل به شما توضیح آنچه در گزینه های آنها فکر می کنند کار به علت ریزش موی خود. بعد از انجام تحقیقات خود را برای دیدن آنچه که بر روی اطلاعات دریافتی از دکتر خود و پیدا کردن گزینه شما با راحت ترین و یکی که امیدوارم برای شما کار می کنند. و آخرین امید از دست دادن نیست. هر چه علل طاسی خود را را در وقت خود انجام تحقیقات خود را و به یاد داشته باشید وجود دارد یک درمان وجود دارد که برای شما کار می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.