مهارت های ضروری برای اجرای یک خانه بر اساس کسب و کار

[ad_1]

زمانی که فکر شروع صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار وجود دارد مناطق مختلف کسب و کار راه اندازی است که نیاز به نگاه قبل از اتخاذ تصمیم نهایی. از آن آسان است برای دریافت هیجان زده (من می دانم که من وجود داشته اند) و هزینه های پیش رو بدون واقعا فکر کردن در دراز مدت عواقب شروع و در حال اجرا کسب و کار طولانی مدت.

شروع یک کسب و کار طول می کشد زمان برای رفتن و در بسیاری از موارد پول پس از آن مهم است که به دنبال در تصویر و در دراز مدت شانس نگه داشتن کسب و کار سود ساخت.

نگاهی طولانی سخت در واقع

هنگامی که ما در حال هیجان زده در مورد یک کسب و کار جدید و چشم انداز ما اغلب پس از انجام دور با این ایده که ما اصلا نگاه منفی و یا حتی اگر ما را انتخاب کنید به آنها را نادیده گرفت. اما آنها وجود دارد و آنها را دوباره به علت مشکلات شما اگر شما کار نمی کنند و از طریق آن منفی و کار کردن چگونه شما مقابله با آنها به طوری که آنها نمی تاثیر بر روی کسب و کار شما.

نکاتی برای داشتن یک کسب و کار موفق

 • می دانم که کسب و کار کوچک در داخل است.
 • یک دانش منبع در تو رفتگی در دیوار شما. کسب و کارهای کوچک با رشد تجربه و تخصص.
 • در طول شدیدتر اقتصادی بار یک صاحب کسب و کار کوچک به سنگ تیز کردن مهارت های خود را کاهش سهام خود را به ملزومات و یادگیری به عنوان یک مهاجم بازاریاب.
 • آموزش کارکنان خود را اگر شما آنها را
 • مطمئن شوید که آنچه شما در حال رفتن به آخرین دور از نظر بلند مدت تقاضای مشتری

شما ببینید برخی از کسب و کارهای کوچک است که رشد بدون توجه به آب و هوای اقتصادی است. صاحبان فقط به نظر می رسد می دانم که چگونه. اما در واقع مالک است و تصویر روشنی از چگونه آنها می خواهند کسب و کار برای اجرای آنها چگونه خواهد آن را ترویج و آنچه را در دراز مدت هدف این است که برای کسب و کار.

برخی از مردم می تواند اجرا یک کسب و کار موفق توسط غریزه اما در بازار امروز به آن تبدیل شده است بسیار مشکل تر برای موفق شدن بدون قرار دادن در بسیاری از تلاش و همچنین بسیاری از کار سخت است.

در اینجا 14 ملزومات کسب و کار:

 1. منابع و یا ساخت یک محصول و یا خدمات است که در تقاضای بالا
 2. بودجه بندی خوب و مهارت های مدیریت پول
 3. داشتن سرمایه کافی برای شروع کسب و کار و بازگشت سرمایه به صندوق در حال انجام کسب و کار و هزینه های شخصی خود تا زمانی که شما در حال ساخت یک سود
 4. خوب مشاوره حقوقی در مورد هر قانونی تعهد شما ممکن است به ایجاد
 5. شناخته شده به عنوان یک منبع از اطلاعات بسیار عالی در تو رفتگی در دیوار شما
 6. کارکنان به خوبی آموزش دیده در فروش و ارتباط با مشتری
 7. به بالاتر از حد متوسط خدمات به مشتریان در تمام اوقات
 8. نگرش و عزم و اراده برای موفقیت
 9. می دانم که چگونه به بازار کسب و کار خود و یا استخدام کسی برای انجام آن را برای شما
 10. باید یک طرح کسب و کار
 11. باید یک طرح بازاریابی
 12. انتخاب نام کسب و کار به یاد ماندنی
 13. ثبت نام کسب و کار شما
 14. ثبت یک نام دامنه و بهینه سازی سایت

اگر شروع یک کسب و کار و شما متوجه است که وجود دارد مهارت های شما نیاز به یادگیری و سپس سعی کنید به زمان قبل از خارج تخمگذار سرمایه خود را برای به دست آوردن این مهارت ها. به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به کسب و کار خود را به شما خواهد شد با تمرکز بر فروش و کسب و کار شما در حال اجرا هموار. یادگیری مهارت های جدید خواهد بود که آخرین چیزی که در ذهن شما است.

هنگامی که شما شروع شما نمی خواهد می دانم که همه می دانیم وجود دارد اما تا زمانی که شما برخی از خوب و پایه در کسب و کار و سپس شما می توانید یادگیری به عنوان شما بروید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.