معایب صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار

[ad_1]

  1. انگیزه و انضباط – کلید همه چیز شما نیاز به کار از خانه خود نظم و انضباط و انگیزه به کار را در میان خانواده وقفه. شما نیاز به کنار زمان خاص به کار کسب و کار شما. اگر شما به راحتی پریشان و قادر به تمرکز و سپس کار از خانه ممکن است راه رفتن را برای شما.
  2. حواس او را پرت – دفتر خود را باید مستقل از منطقه زندگی خود را اگر شما می تواند به راحتی پریشان خارج را تحت تاثیر قرار. کودکان در حال بازی, به خصوص در طول تعطیلات مدرسه, دوستان, تلفن, تماس, همسران, وعده, وعده های غذایی حیوانات خانگی و تلویزیون و بسیاری از دیگر حواس او را پرت در خانه است. مطمئن شوید که به کنار زمان خاص به کار کسب و کار و نمی توان به راحتی پریشان با همه چیز در رفتن در اطراف شما.
  3. انزوا و تنهایی – اگر شما در حال استفاده می شود به کار در یک محیط اجتماعی شما ممکن است پیدا کردن آن سخت نیست که دیگران در اطراف شما را به ارتباط برقرار کردن با. این بسیار پیشرفته با کسب و کار مانند توسعه وب و کسب و کارهای دیگر که وجود دارد این است که هیچ ارتباطی با مردم است. اگر کسب و کار شما شامل صحبت کردن با مردم این است که مانند یک مسئله بزرگ است اما می توان آن را سخت بر کسی که می رود از یک اجتماعی در محیط کار به هیچ تعامل با دیگران است.
  4. Workaholism – هنگامی که کار خود را در صفحه اصلی آن را بسیار آسان برای کار ساعت های طولانی به شب هنگامی که شما باید صرف زمان با خانواده خود را. آن را نیز آسان برای ادامه کار را از طریق تعطیلات آخر هفته. سعی کنید برای نظارت بر ساعت خود را بنابراین شما صرف وقت با کیفیت با خانواده خود و لذت بردن از سالم زندگی اجتماعی است. تعادل کلیدی است.
  5. دیگران را ندارد کار خود را به طور جدی – اگر چه در آن است در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب برای کار از خانه هنوز هم وجود دارد کسانی که قبول نمی کنیم که هر کسی کار از خانه است که در واقع کار جدی است. این را می توان خاص دشوار است اگر یکی از این است که شریک زندگی خود را, همسر یا بچه ها. شما نیاز به صحبت با خانواده خود را قبل از اینکه شما شروع به مطمئن شوید که آنها راحت با شما کار از خانه خود را و قبول آن است که یک کسب و کار جدی شما در حال کار بر روی. اگر آنها را قبول نمی کند این می تواند منجر به مشکلات پایین جاده بنابراین مهم است که به آنها خارج نشده و از ابتدا.

کار از خانه دارای مزایای بسیاری است اما قبل از شروع شما نیاز به طور کامل آگاه از مشکلات و حواس او را پرت. اگر شما این را در نظر شما به خوبی در راه خود را به موفقیت صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.