معاملات بازار با موفقیت: راز واقعی

[ad_1]

معاملات بازار با موفقیت آسان است هنگامی که شما را در درک روند تجارت موفق.

وجود اصول تجارت است که شما باید درک و استاد قبل از شما تا به حال تبدیل شدن به طور مداوم موفق است. من می دانم چون من شده اند در سفر تجاری برای بیش از سی سال است.

یک معامله گر می تواند ایجاد برخی از پول کوتاه مدت – به سادگی با شانس و شروع به فکر می کنم او یک معامله گر موفق. فقط به عنوان شما می توانید درایو یک ماشین 100 متر و فکر می کنم شما یک راننده. شما ممکن است بدانید کنترل و درک چگونه به رانندگی یک ماشین. با این حال تبدیل شدن به یک صالح راننده موضوع دیگری است.

این همان است که در تجارت است. یک معامله گر می تواند فکر می کنم او یک معامله گر زیرا او می داند زیادی در مورد بازار و درک (و یا فکر می کند او می داند) روند معاملات.

اولین نکته برای درک در مورد تجارت است که آن را در مورد دستیابی به اطلاعات یا دانش است. وجود دارد دقیق و مراحل خاص است که شما باید قبل از اینکه شما موفق تبدیل خواهد شد. اکثر معامله گران حتی آگاه باشید که این مراحل وجود داشته باشد.

اکثر معامله گران به سادگی قماربازان و هرگز موفق نخواهند شد چرا که آنها نمی خواهد سرمایه گذاری زمان و تلاش لازم برای کارشناسی ارشد روند. آنها فکر می کنند آن است که تنها یک ماده از باز کردن یک حساب آزمایشی و تمرین تا زمانی که آنها موفق شوند. حقیقت این است که آنها هرگز موفق نخواهند شد چرا که روند موفقیت در تجارت شامل مراحل آنها را هرگز.

من ایجاد یک فرمول شناخته شده به عنوان فرمول مخفی است. این فرمول توضیح می دهد که چگونه و چرا موفق معامله گران پول. من در حال حاضر خواهد شد به شما یک نمای کلی از فرمول:

S – ضرر و زیان های کوچک (شما باید به شدت کنترل و زیان)

E – تمدید سود (شما باید اجازه دهید سود خود را اجرا کنید به شما سود بزرگ)

C – قوام (شما باید یک روش است که شما اعمال می شود به طور مداوم)

R – ریسک/پاداش (این بسیار مهم است: من به این جزئیات در زیر)

E – لبه (شما باید یک لبه و درک آن را به وضوح)

T – تجارت طرح (شما باید یک تجارت طرح که ترجمه لبه خود را به یک طرح)

اگر شما استاد راز فرمول – شما موفق تبدیل خواهد شد. اگر شما نیست, سپس شما در حال قمار تجارت نیست.

در بقیه این مقاله من خواهد شد رفتن به جزئیات در مورد خطر:نسبت پاداش.

آنچه در آن است ؟

چقدر شما در معرض خطر در تجارت نسبت به چقدر شما برای به دست آوردن.

چرا مهم است ؟

شما واقعا نیاز به آن را درک منظور موفقیت آمیز باشد. بسیاری از معامله گران تجارت 1:1 و 1:2 و یا شاید آنها ممکن است گسترش به 1:3

من تجارت حداقل یک 1:10 دلیل که به من می دهد یک لبه. من فقط نیاز به حق در 1 نفر از هر 10 معاملات من. برخی از معاملات من جای من به مراتب بیشتر از 1:10

اگر شما 50% میزان موفقیت و شما تجارت 1:2 – شما پول را. میزان موفقیت می تواند به مقدار زیادی پایین تر هنگامی که شما افزایش خطر:نسبت پاداش.

این نکته مهم بعدی این است که چگونه خود را متوقف می شود. بسیاری از معامله گران خود را از دست دادن توقف در 50 یا 100 پیپ یا حتی بیشتر. من متوقف می شود به طور معمول 10 پیپ یا حتی کمتر برای روز معاملاتی.

یکی از کلیدهای موفقیت در تجارت است که به ماندن با یک معامله برنده هنگامی که شما در آن هستند. این سخت ترین چیز برای تازه کار و معامله گر را انجام دهد چرا که او نمیخواهد به مقدار پول به بازار است.

اما, آن است که معمولا لازم است به برخی از سود عقب به منظور ایجاد سود بزرگ از آنجا که بازار حرکت نمی کند در یک خط مستقیم.

این نیاز شما را به توسعه روانی تسلط. شما باید توانایی به ماندن با برنده – در حالی که برش ضرر و زیان ، این بدان معنی است که شما لزوما بود ‘اشتباه’ در تجارت تعداد زیادی بیشتر از شما هستند” ،

دلیل این است که ضرر و زیان خود را کوچک خواهد بود در حالی که خود را چند معاملات سودآور خواهد بود حداقل ده برابر اندازه ضرر و زیان خود را.

من با بسیاری از معامله گران که در حال مبارزه و به عنوان به زودی به عنوان آنها آن را دریافت کند ‘ در مورد اجازه دادن به برندگان اجرا – تجاری خود را دور می زنند.

در خلاصه منظور اینکه یک معامله گر موفق شما نیاز به استاد تمام مراحل. شانس انجام این کار به تنهایی و بدون هر گونه مربیگری و یا آموزش توسط کسی که واقعا درک این روند عملا صفر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.