مزایای کار بینی

[ad_1]

محبوب روش لوازم آرایشی و بهداشتی به منظور افزایش شکل و عملکرد بینی است که معمولا به عنوان یک شغل بینی. پیچیدگی از این روش و افزایش درخواست تجدید نظر و یا بهبود جریان هوا از طریق معابر بینی باید توسط یک گواهی جراح پلاستیک با تجربه در تکمیل چنین عمل جراحی است. نکات زیر می تواند کمک به تعیین اینکه آیا این نوع از روش مناسب برای مراقبت های بهداشتی خود را و نیازهای زیبایی شناسی.

جراحی زیبایی بینی یا بینی یک عمل جراحی برای اصلاح عملکرد و یا شکل برجسته ویژگی اجازه می دهد برای سهولت تنفس و متعادل تر ظاهر. بیماران نیاز به انجام بیهوشی عمومی به عنوان غضروف پنجره است به ارائه نرم و صاف تجدید نظر و بهبود انحراف سپتوم. آن است که یک زندگی در حال تغییر روش برای بسیاری از کسانی که رنج می برند از خود آگاهی و یا نامناسب تنفس از طریق بینی با توجه به ناهنجاری های.

بسیاری از بیماران به دنبال کمک از یک هیئت مدیره گواهی جراح زیبایی با تجربه در عملکرد بینی بعد از عمل. حرفه ای می تواند در دراز مدت مزایای افزایش و خطر برای نامزدهای بالقوه. کلید به یک نتیجه موفقیت آمیز شامل انتظارات واقع بینانه و بحث در مورد نتایج فردی با کمک یک پزشک واجد شرایط.

آن مهم است برای تعیین اینکه آیا این روش این است که گزینه مناسب برای نیازهای خود را با سرمایه گذاری در پژوهش است. مشاوره خود را با جراح زیبایی شامل یک نگاه به قبل و بعد از عکس از بیماران با ابعاد مشابه و دقیق بررسی مسائل هستند که تأثیر کیفیت زندگی خود را. اندازه گیری های ثبت شده و یک پزشک توصیه خواهد شد در تقویت و جنبه های کاربردی از اصلاح.

جراحی زیبایی بینی مفید در ایجاد تعادل برای کل صورت که شکل و اندازه بینی تمایل به غلبه ویژگی های باقی مانده. نگرانی های مشترک از جمله ابعاد بزرگ یک اریب ظاهر برجستگی در امتداد خط الراس و عدم تقارن می تواند صحیح با عمل جراحی. آن است که یک رویکرد تهاجمی از جمله حذف استخوان, بافت و غضروف برای رسیدن به افزایش منجر شود.

کار بینی نیز مورد نیاز برای بهبود مشکلات بینی هوا معابر جلوگیری از بيمار قادر به تنفس به طور معمول و یا ثابت خروپف. انحراف بینی یکی از رایج ترین اصلاحات مربوط به حذف از شناسایی و انسداد برای سهولت عملکرد تنفسی. هدف برای یک عمل جراحی است که برای کاهش این موانع و تسهیل فرآیندهای تنفس عادی در بيماران مبتلا است.

پتانسیل محدودیت ها در ارتباط با یک بینی شغل عبارتند از عدم تقارن خفیف موقت کبودی و بازیابی در سراسر چند هفته. یک پزشک را در مورد افزایش گزینه های با بیماران برای تعیین اهداف واقع بینانه بر اساس ابعاد فردی و نه به تکثیر تصویر از یک هنرمند مشهور. این جنبه ها را با دقت ارزیابی توسط یک پزشک برای اطمینان حاصل شود که بیماران آگاه هستند از آنچه انتظار می رود.

داشتن عمل جراحی زیبایی بینی انجام شده نیاز به کمک یک گواهی جراح زیبایی. حرفه ای را با مشورت بالقوه بیماران به توصیه نامزدی و تغییرات دائمی است که می توان به دست آورد. اینها گام های مهمی در کمک به ایجاد یک ظاهر یکنواخت و تصحیح انحرافات مؤثر سالم عملکرد تنفسی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *