مراقبت از پوست نیست پایان با جراحی زیبایی

[ad_1]

گرفتن عمل جراحی زیبایی است که تنها نیمی از نبرد به سوی یک ظاهر جوان تر. لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی نیاز به حمایت ویژه برای مناقصه ترمیم پوست — در واقع چیزی است که بسیار مهم برای موفق, جراحی زیبایی از درستی و ترمیم پوست. این فرایند درمان می تواند کمک همراه با استفاده مناسب از محصولات مراقبت از پوست. فقط یک محصول توسعه داده شده توسط دکتر لئون Tcheupdjian در لیپوساکشن و جراحی زیبایی موسسه در شیکاگو است. Dermagenesis همانطور که از نام آن پیداست فراهم می کند یک آغاز جدید برای پوست شما.

Dermagenesis یک کرم موضعی است که کمک خواهد کرد که شما را جوانتر نگاه و احساس سالم. آن است که به خصوص در نظر گرفته شده برای توانایی خود را برای تعمیر آسیب های ناشی از بسیاری از لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی. حتی غیر از روش های تهاجمی مانند میکرودرم ابریژن و لایه برداری شیمیایی نیاز به مراقبت بیشتری برای محافظت از تازگی پوست و بازگرداندن آن درخشش جوان. مستقر در شیکاگو مراقبت از پوست محصولات توسعه یافته توسط دکتر Tcheupdjian طراحی شده است به متنعم پوست پس از شوک از جراحی پلاستیک. با بیش از بیست و پنج سال در جراحی زیبایی, میدان, هیچ کس نمی داند که پوست مانند دکتر Tcheupdjian. او عاشقانه اختصاص داده شده به بهبود زمینه جراحی زیبایی و Dermagenesis خط خود را آخرین تلاش برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن است.

اگر شما به تازگی تحت هر رویه لوازم آرایشی و بهداشتی شما می تواند به بیمار توصیه برای فقط با کف دست زدن در هر صورت پاک کننده یا لوسیون. اشتباه نوع کرم می تواند شما را تحریک زخم و تشدید روند شفا. همانطور که با هر عمل جراحی شما هرگز جهش از جدول و پرش به عقب به زندگی شما! شما نیاز به زمان برای گرفتن حق داروها و اجازه دهید بدن خود را زخم التیام یابد. چرا خطر تحریک پوست شما و طول روند شفا? Dermagenesis محصولات غیر آلرژی زا و بدون ایجاد جوش و کمک به درمان پوست خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.