مدرن ایمپلنت های پستان بی خطر است ؟

[ad_1]

ما را دیده اند برخی از داستان های ترسناک شامل جراحی پروتز سینه در اخبار در برخی از نقطه در زندگی ما و در حالی که گاهی اوقات بیش از وجود دارد به اطلاع عموم تراژدی که باعث شود مردم به ترس از رفتن به جلو با تمایل خود را برای ایمپلنت; حقیقت این است که عمل جراحی تبدیل شده است بسیار عادی و بسیار امن در دهه گذشته است. این بدان معنا نیست که شما نباید تحقیقات دکتر خود را به طور کامل و دقیقا می دانند که چه گزینه های در دسترس شما هستند; آن را نمی توان درک چقدر مهم انتخاب معتبر جراح است که در تصمیم گیری خود را. بعضی اوقات بهترین راه برای گرفتن یک دکتر بزرگ است که از طریق یک مرجع از کسی که شما می دانید به طوری اطراف بپرسید و ببینید که چه دیگران با تجربه قبل از اینکه شما پرش به سمت راست به آن است.

شایع ترین مواد مورد استفاده در ایمپلنت های پستان سیلیکون هستند و شور. این محصولات مورد تایید FDA برای استفاده در جراحی تقویت سینه و سابقه طولانی موفق بودن و امن است. دانشمندان از دهه ارزش از موارد بررسی و در عین حال نمی یافت هر گونه خطرات بهداشتی و یا عوارض یا از سیلیکون یا سالین ایمپلنت های پستان.

چه هستند برخی از چیزهایی که می تواند به اشتباه در طول یا پس از عمل جراحی? این است که احتمالا آنچه شما نگرانم و پاسخ این است که واقعا بسیار وجود دارد که به نگرانی در مورد وجود دارد برخی از چیزهایی که به آگاهی از. رایج ترین اشتباه با ایمپلنت است که یک پارگی آن اغلب اتفاق نمی افتد, اما آن اتفاق می افتد در برخی از شرایط شدید مانند تصادف اتومبیل و یا پاره کردن پستان است. اگر این اتفاق می افتد وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ, مواد شما صدمه نمی زند اما به سادگی خواهد بود جذب بدن می شود و به طور طبیعی حمل و نقل از سیستم شما. البته این به احتمال زیاد نیاز به عمل جراحی اضافی به تعمیر و یا جایگزینی ایمپلنت آسیب دیده. آن است که یک ایده عاقلانه به مشورت با دکتر خود در مورد آنچه فعالیت های امن هستند و آنچه شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از, برای حفظ خود, ایمپلنت کامل و استوار است.

در حال حاضر, اجازه دهید بگویم که شما پیدا کرده اند یک دکتر از شما می خواهم که به شما اعتماد به ارائه نتایج است که شما دنبال آن هستید و شما باید به طور کامل در نظر گرفته چه اندازه و شکل شما فکر می کنم بهترین تعریف نوع بدن شما پس از آن می آید واقعی عمل جراحی است. این ترسناک ترین و دردناک ترین بخش از کل تجربه اما خوشبختانه شما خواهد شد تحت بی حسی و احساس یک چیز تا زمانی که شما شروع به بازیابی. همانطور که با عمل جراحی از هر نوع وجود دارد ، خطر ابتلا به عفونت از برش و حتی کوچکتر شانس عوارض با بیهوشی اما با صدها نفر از موفقیت آمیز بودن عمل جراحی انجام شده هر روز شانس به نفع شما با خیال راحت به دست آوردن سینه های شما همیشه می خواستم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *