مدرسه در منزل دبیرستان: پیدا کردن بهترین برنامه درسی

[ad_1]

یک سوال بسیار رایج در میان homeschoolers است “از کجا می توانم پیدا کردن بهترین برنامه درسی چیست؟”

است وجود دارد یک برنامه درسی که بهترین است. وجود دارد تنها درسی که بهترین جا برای کودک خود را. این است که چرا من فکر نمی کنم هر کسی می تواند به شما بگویم آنچه را که بهترین درسی است که دلیل آن ممکن است مناسب کودک خود را در تمام. بنابراین یکی از چیزهایی که شما می خواهم به فکر کردن در مورد چه کرده خود را در گذشته به دلیل این نوع از چیزی که به احتمال زیاد یک برنامه درسی موفق در آینده است.

دیگر چیزی که شما می خواهید به تفکر در مورد, به خصوص در طول سال های دبیرستان است که آیا برنامه درسی ساخته شده بود برای homeschoolers. دلیل این مهم است زیرا بسیاری از برنامه درسی وجود دارد و حتی به فروش می رسد در homeschool کنوانسیون که در اصل به صورت عمومی و خصوصی دبیرستان معلمان است. این کتاب فرض کنیم که شما در یک محیط کلاس درس و شامل تعداد زیادی از تکرار. همچنین فرض می شود که معلم می داند این موضوع است. این به این معنی اگر شما بودند به خرید یک کتاب که در نظر گرفته شده برای یک مدرسه عمومی, فرانسوی, معلم, آن را فرض کنیم شما می دانید ،

در مقابل اگر شما خرید برنامه درسی است که در نظر گرفته شده است و نوشته شده برای homeschoolers آن را برای رفتن به فرض که شما می دانید چیزی. آن را فرض کنیم که شما نمی دانید این موضوع است که کودک شما نمی دانید این موضوع است. این است که چگونه شما را از طریق به خصوص آن دسته از افراد دشوار است مانند شیمی و فیزیک و یا جبر و مقابله. شما می خواهید به انتخاب یک برنامه آموزشی است که برای ساخته شده است homeschoolers و این کمک خواهد کرد که شما می تواند بسیار موفق تر است.

من یک پیشنهاد برای شما اگر به دنبال برنامه درسی برای اولین بار و شما هیچ ایده که در آن شما در حال رفتن به شروع و یا آنچه شما می رویم به انجام. معمولا من نقطه مردم به Sonlight برنامه درسی به دلیل پیدا کنم که آن را به بهترین دست نگه داشتن و می تواند کمک به شما نوع سهولت در به homeschool درسی کمی. بنابراین اگر شما به طور کامل flummoxed و شما هیچ اطلاعی ندارم که در آن برای شروع نگاهی Sonlight درسی. دیگر از آن, فقط مطمئن شوید که برنامه درسی انتخاب شده برای homeschoolers.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.