لیپوساکشن: سیگار کشیدن ممکن است خراب کردن نتایج خود را

[ad_1]

لیپوساکشن یک جراحی زیبایی انجام شده در یک بیمارستان و یا یک دفتر. با وجود زیبایی آن هدف بیماران ملزم به پیروی از همان پایه طرح روشهای جراحی عمومی. این شامل قطع برخی از داروها مانند قرصهای آسپرین و ایبوپروفن. این و دیگر داروها می تواند باعث ضخیم شدن یا نازک شدن خون و در نتیجه عوارض در طی و یا بعد از عمل جراحی. در طول مشاوره پزشک توصیه خواهد شد که در آن دیگر داروها و مکمل های تغذیه ای نیز ممکن است نیاز به قطع شود. وجود دارد یکی دیگر آمادگی برای لیپوساکشن است که ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده. بیمار لازم است به ترک سیگار حداقل سه هفته قبل و بعد از عمل جراحی.

عبارت “سیگار کشیدن بد است” است شاید کتمان حقیقت است. ما می دانیم که این بد است برای سلامتی ما. ما شنیده ام که مقدار زیادی از زمان. در عین حال اغلب اوقات ما نمی کاملا به آن اعتقاد دارند این است که به عنوان بد به عنوان کارشناسان می گویند. حتی زمانی که ما بر این باورند که باعث سرطان ریه و در نهایت می تواند ما را بکشند ما باقی می ماند در همان طرز فکر به دانستن است که غذاهای چرب مسدود کردن شریان ها و در عین حال ما همچنان به مکرر مورد علاقه ما در رستوران های فست فود. دانستن است که بدن ما باید روشن نیکوتین به منظور موفق لیپوساکشن روش به ما می دهد دلیلی برای توقف و تجدید نظر کند.

سیگار به شدت افزایش خطرات حین عمل جراحی. نیکوتین موجود در توتون و تنباکو و نیکوتین وصله و آدامس نیکوتین را کاهش می دهد و گردش خون است که می تواند باعث عفونت قفسه سینه پس از بیهوشی. ناکافی گردش خون نیز تاثیر می گذارد میزان بهبودی پس از عمل جراحی است. در لیپوساکشن جراحی موفقیت بستگی به کشش پوست بیمار. اگر خون در گردش پس از پوست از دست می دهد خاصیت ارتجاعی آن است. سپس در طول روند بهبود بیمار نا امید خواهد شد با نتایج. به جای تنگ, باریک, بدن زیبا, آنها تا به حال تصور آنها با چپ چین و چروک های اویزان پوست است که فریاد می زند عمل جراحی است.

مانند تمام اعمال جراحی لیپوساکشن استرس در بدن است. عوارض جانبی مربوط به آن استرس می تواند شامل نوسان درجه حرارت بدن بی نظمی در سیکل قاعدگی, سرگیجه, تورم و حالت تهوع. همه این عوارض جانبی می تواند مربوط به خون ضعیف کیفیت و گردش خون. خون ضعیف کیفیت متوسط مقدار کم اکسیژن در سراسر بدن توزیع و در نتیجه مذکور عوارض جانبی. آن می تواند باعث لخته شدن خون نیز هست. خطر این عوارض در افراد سیگاری افزایش می یابد.

چون لیپوساکشن یک عمل جراحی بیماران می توانند انتظار زمان برای بازیابی. طول بازیابی می تواند متفاوت باشد با بیماران با توجه به خود را قبل از جراحی در وضعیت جسمی. آن را نیز متفاوت با توجه به میزان چربی و مایعات در طول عمل جراحی برداشته. یک غیر سیگاری بیمار انتظار می رود مقدار مدت زمان بهبودی کوتاه تر از آن است که از یک همیشگی سیگاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *