قوام کلید موفقیت صفحه اصلی بر اساس کسب و کار

[ad_1]

من فرار صلیب کشور در دبیرستان و زمانی که من به پایان است که من فکر کردم من هرگز اجرا فاصله دوباره!!! سپس ما به هاوایی نقل مکان کرد (با تشکر از کسب و کار خانه من) و تا به حال یکی دیگر از کودک که دوست دارد به خواب بیدار می شوید بین 5:30 – 6:00 AM. پس من نمی خواهم او را از خواب بیدار هر کس دیگری در خانه من شروع به گرفتن او را در راه می رود. سپس من شروع به در حال اجرا برای بخشی از پیاده روی. بعد من شروع به در حال اجرا برای همه رفتن به جز تپه. پس از انجام این کار برای ماه, من آغاز شده در حال اجرا تمام راه… uphills, downhills و straightaways!

در حال حاضر من اضافه شده فاصله بیشتر و سخت تر می تپه. در حال حاضر آن درایو من دیوانه فقط به راه رفتن. در حال حاضر من احساس می کنم نمی تونم یک تمرین مگر اینکه من در حال اجرا برخی از تپه هل دادن تقریبا 2 سال تمام وقت. در حال حاضر من احساس می کنم مثل من می توانید انجام بیشتر از من دورتر می تواند به من فشار می تواند سخت تر و من می دانم که من موفق خواهد شد! شاید حق دور نیست شاید آن را در حالی که به تسخیر آن تپه یا رفتن مایل اضافی و یا دو. شاید من حتی مجبور به تغییر همه چیز را در یک بیت آن را به کار… اما من می دانم که آن را!!!

پس چگونه این مربوط به داشتن یک خانه موفق کسب و کار ؟

من شده اند گفت: برای سال در حال حاضر است که مهم ترین جنبه از کسب و کار خود و ثبات است!!! بالاتر از هر چیز دیگری شما باید به طور مداوم کار کسب و کار (درست مثل من به طور مداوم راه رفتن 6 روز هفته که شروع کردم). قوام یا بهتر است عادات آن را به طوری که حتی در آن روز هنگامی که شما فکر می کنم شما نمی خواهید به انجام آن بخش دیگری از مغز فکر می کند چیزی از دست رفته است اگر شما نمی, بنابراین شما آن را انجام دهد. اما حتی در آن نادر روز هنگامی که شما آن را انجام نمی, شما انجام کامل کارهای مورد نیاز روز بعد و شما در واقع کار کمی سخت تر کمی طولانی تر به دلیل زمانی که آن را به یک عادت مغز خود را به یاد شما اشاره شما هدایت شما را به نگه داشتن رفتن… است که چگونه یک عادت می کند و همین دلیل است که ثبات در کسب و کار خود را با این نسخهها کار برای شما موفق را. اما نه کار کار یا بیشتر به طور خاص به طور مداوم کار نمی کند کسب و کار خود و نیز آنچه که باعث می شود شما موفق… کار می کند هر دو راه.

برای شروع, شروع که در آن شما راحت هستند. سپس با فشار کمی دورتر و سپس با فشار برخی بیشتر. وقتی که من شروع به کسب و کار من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که قادر به گفتن شوهر به شغل خود را ترک بنابراین ما می تواند حرکت 3500 کیلومتر و بیش از شروع دوباره در هاوایی است. اما من بنابراین آنچه شما باید انجام دهید این است که شروع امروز! راه اندازی یک برنامه و متعهد به کار در کسب و کار شما آن را به یک عادت. من نمی گویم که شما نمی خواهد که به تغییر البته کمی بیش از زمان و یا نیشگون گرفتن و کشیدن همه چیز از زمان به زمان را به خاطر شما خواهد شد. اما عادت از کار بر روی کسب و کار خود را به طور مداوم و تماشای چه اتفاقی می افتد به نتایج خود را. من نمی مراقبت از آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد. آن می تواند ورزش خوردن حق توسعه یک ازدواج قوی, داشتن یک کسب و کار موفق و یا هر تعداد از چیزهای دیگر… عادت که شما را حرکت در جهت اهداف خود و سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد!!!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *