فکر کردن در مورد جراحی پلاستیک? چهار نشانه های آن را مناسب برای شما

[ad_1]

آیا شما ناراضی با ویژگی های فیزیکی? آیا شما به این امید که با جراحی پلاستیک می تواند به کاهش درد پشت و یا دیگر بیماری های فیزیکی? اگر شما فکر می کنم شما آماده برای انجام یک روش می توان آن را وسوسه انگیز برای ایجاد خود به خودی قرار ملاقات با دکتر خود. لطفا این چک لیست از چهار نکته ها و قطعه از مشاوره به تعیین اگر شما ممکن است آماده برای عمل جراحی پلاستیک.

1. شما در حال انجام آن را برای خودتان و نه هیچ کس دیگری

می توان آن را یک پرچم قرمز که نگاه مردم به عمل جراحی زیبایی فقط به این دلیل خود را, شریک زندگی یا خانواده ترغیب آنها به انجام این کار. نه تنها این کار ایجاد استرس بی مورد در مورد روش, اما آن را نیز می تواند منجر به انتظارات غیر واقعی برای بیمار است. اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید اگر یک روش برای شما مناسب است اما کسی که به شما نزدیک است هل دادن این موضوع ممکن است زمان به کار را از طریق همه چیز با یک دوست خود را قبل از تماس با جراح خود را.

2. شما در حال آگاه از زمان بازیابی

هیچ روش عمده می آید بدون دوره استراحت. اغلب عمل جراحی نیاز است که یک بیمار طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از زمان کار و یا فعالیت های مورد علاقه خود را برای استراحت در بستر. در حالی که برخی از اعمال جراحی نیاز ندارد و کاملا به عنوان یک دوره بهبودی خاصی برای صحبت با جراح خود در مورد چه مدت شما باید انتظار واقع بینانه به پای خود را.

3. عمل جراحی نیست تصمیم خود به خودی

بسیاری از مردم تا به حال افکار در مورد بهبود ظاهر خود را. اگر شما به دنبال جراحی پلاستیک این است که به شدت توصیه می شود که شما داده اید به خودتان زمان کافی را در نظر بگیرید انتخاب های خود را. جراحی پلاستیک است که همیشه یک روش که نباید عجله شود. اگر شما فقط شروع به تعجب در مورد امکانات یک روش ممکن است عاقلانه به زمان بیشتری را به فکر می کنم آن را بیش از قبل از انتصاب.

4. شما در سلامت خوب

به یک نامزد موفق شما نیاز به در سلامت خوب است. این به این معنا نیست که شما باید به یک سه گانه برنده اما فشار خون و کلسترول خون باید کنترل شود. داشتن یک تاریخچه از نگرانی های سلامت لزوما قاعده و روش خود را به طور کامل, اما ممکن است شما را در معرض خطر افزایش عوارض است. قبلی مسائل بهداشتی نیز ممکن است معنی است که شما زمان بهبودی طولانی است.

جراحی پلاستیک می تواند یک گزینه فوق العاده برای کسانی که به عنوان گزینه های خود هستند و در سلامت خوب است اما آن را نیز یک تصمیم جدی است که نه آرامی باید ساخته شده. در نظر گرفتن این نکات و قطعه از مشاوره قبل از عجله به عمل جراحی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.