عادات می تواند کمک به شما موفقیت یا بدبختی

[ad_1]

“چرا افراد موفق در زندگی ؟ من می توانم به شما بگویم آن را به دلیل همیشگی عادت که کاهش خود احتمال موفقیت پایدار. با توجه به آنچه آنها عادات ما خواهد شد یا ما یا ما شکستن. ما تبدیل شدن به آنچه ما بارها و بارها انجام دهد.” Sean کاوی

واژه نامه اشاره می کند که یک عادت معمول است از رفتار آن را ثابت راه تفکر بیشتر و یا کمتر در مورد چیزی است. بنابراین اگر من یک عادت در حال اجرا هر روز صبح ورزش و خوردن وعده های غذایی سالم در هر روز به نگه داشتن بدن و ذهن سالم و تیز و سپس کسانی که عادات خوب. از سوی دیگر اگر من دود سیگار و یا vape روزمره که باعث آسیب و بسیاری از بیماری ها به بدن و کاهش سلامت من و سپس سیگار کشیدن یک عادت بد است.

من گفت که “آن چیزی است که به شما این است که نگه می دارد شما را از آن چیزی است که شما فکر می کنم شما هستند که شما را نگه می دارد به عقب.” ما باید کنترل کامل بر سرنوشت ما هنوز نمی آن را دنبال کنند. شروع یک عادت چیزی است که شما در هضم را در ذهن خود در هر لحظه از روز است. کسانی که افکار و رویاها و یا سند چشم انداز تبدیل شدن به بخشی از ناخودآگاه خود را که اشکال این عادات. “ما تبدیل شدن به آنچه ما فکر می کنم در مورد” در روز و روز را. ذهن خود را است مجموع عادات و افکار است که به ناخودآگاه خود را. کسانی که افکار قرار داده و به اقدامات و کسانی که اعمال شد عادت. برای تلفن های موبایل ساده و در عین حال چرا افراد موفق در زندگی ؟

جان درایدن می گوید: “ما برای اولین بار ما را عادات و پس از آن ما عادات ما را.”

“اگر شما نتایج را دوست ندارم شما هر روز ببینید و سپس آن را تغییر دهید. عادات خود را و آینده خود را تعیین کنید.” – جک کنفیلد

بنابراین اگر دوست دارید که در آن شما می رویم و سپس ماندن در مسیر. اگر نه, سپس مسیر خود را تغییر دهید. من سه پیشنهاد.

  1. خواندن کتاب است که شما الهام بخش است که به شما انگیزه و است که شما را به هدف. برای مثال خواندن کتاب مقدس (فصل در ضرب المثل ها و/یا کتاب مزمور). بخوانید فکر می کنم و رشد غنی ناپلئون هیل و/یا 15 ارزشمند قوانین رشد توسط John C. Maxwell. هضم این مواد در طول روز و شب. شما باید عمدی در مورد ریختن به ناخودآگاه خود را خالص قدرتمند و هدفمند. در نهایت گوش دادن به افراد موفق مطالعه و چگونه آنها را به شکل موفق عادات.

  1. اطراف خود را با افراد موفق. وجود دارد گفت: “شما میانگین پنج نفر را شريك.” اگر شما آویزان در اطراف بسیار با انگیزه و موفق مردم و سپس آن را مالش بر شما. “به یاد داشته باشید ارتباط خود را تعیین مقصد خود را.” – Myles مونرو.

  1. اگر شما قادر به تغییر عادات خود را و سپس پیوستن به مردان یا زنان که نه تنها بالا بردن شما خواهد شد نگه داشتن شما را پاسخگو باشد.

موفقیت همراه با عمدی اعمال و رفتارها. این اقدامات و رفتارهای شکل عادت و روال. زمانی که ما نتوانیم بسیاری از اوقات آن را آسان به از دست دادن اعتماد به نفس در درون خودمان است. شما باید تجسم و بر این باورند که شما می توانید تغییر عادات بد به عادات خوب. به یاد داشته باشید موفقیت همراه با اقدامات عمدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.