عادات دیده می شود معمولا در آگهی های مکرر

[ad_1]

تقریبا همه ما ملاقات آگهی های مکرر در زندگی ما است که ما را ترک کرده اند الهام گرفته شده از هر شیوه ای. دلیل این است که آنها راه رفتن صحبت زمانی که آنها با شور و حرارت صحبت در مورد دستاوردهای خود را. همه آنها دیوانه در مورد جمع آوری مایل است. این ممکن است به عنوان یک عادت بی فایده توسط بسیاری از مسافران است اما قطعا یکی از موفق برای آگهی. مشتاق آگهی های مکرر نه تنها سرمایه گذاری تلاش در جمع آوری یک استخر بادی مکرر مایل بلکه باید یک چشم انداز روشن از منافع آنها را لذت بردن از بعد. بازخرید مایل هوا است که قطعا یک کار چالش برانگیز است و باید معقول انجام شده است. شما را آمد در سراسر بسیاری از گزینه های, اما نمی دهد تا خود را مایل بیش از حد به زودی در خرده قدرت پردازش.

مسافت پیموده شده اساتيد مردم جالب هستند. بسیاری از آنها را به عادات عجیب و غریب که دیگران ممکن است مایل به دنبال. اگر شما یکی از آنها, شما می دانید آنچه در آن است مانند یک مایل دمدمی مزاجی. بیایید نگاهی به این عادات معمول.

1. آنها را استراتژیک خرید

هنگامی که شما را از هر نوع خرید شما برخی از انگیزه. البته این متفاوت برای هر یک از ما. آگهی های مکرر اغلب بسیار مراقب باشید زمانی که می آید به ساخت هر نوع خرید. آنها آن را انجام دهد با تمرکز بر مایل پرواز مکرر. این یک واقعیت شناخته شده است که خرید کارت اعتباری می تواند عملکرد شما مقدار زیادی از مزایای. دلیل این است که هر زمان شما صرف با استفاده از کارت اعتباری خود را به شما کسب درآمد مایل هوا در برابر آنها. حتی ثبت نام به شما می دهد یک مقدار سنگین از مایل.

مسافت پیموده شده freaks می دانیم چقدر مهم است. به این دلیل آنها را از درایو خارج از شهر برای رستوران ها که وابسته به مسافت پیموده شده برنامه به دلیل ناهار خوری در آنها را به آنها می دهد یک فرصت برای کسب درآمد مایل هوا. خرید تنها یکی از قابل توجه آن است که اگر بر اساس درجه مایل به شما کسب درآمد.

2. آنها ترجیح می دهند راه های حمل و نقل

همه ما می دانیم که چگونه راحت پرواز مستقیم هستند. هنگامی که شما در گذشته فرودگاه تشریفات به هواپیما شما لازم نیست که به نگرانی در مورد هر چیزی برای یک زن و شوهر از ساعت. مایل جمع بی اعتنا به این. آنها را علاقه مند به انتخاب راه های حمل و نقل تنها به دلیل مسیرهای مستقیم نیست پربار وقتی که می آید به کسب درآمد مایل هوا. بسیاری از بار یک بروشور مکرر را بدون مشکلات در رزرو پرواز با سختی هر گونه حمل و نقل بار و یا حتی پرواز را از طریق یک مسیر است که طول می کشد زمان طولانی است. راه های حمل و نقل بیشتر شگفت انگیز است وقتی که می آید به کسب درجه مایل و مشتاق آگهی های مکرر دقیقا می دانند که چگونه به بهترین استفاده از آنها.

3. بازخرید مایل هوا

آگهی های مکرر اغلب بسیار مراقب باشید زمانی که می آید به بازخرید مایل هوا و آن را با دقت. این است زیرا بسیاری از زمان آنها را از راه به کسب یک استخر مایل است. از آنجا که آنها می دانند که تلاش آنها ارزش درجه مایل خواهد بود و صرف آنها برای بزرگتر سفر پردازش به جای فوری سفر پردازش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *