عادات خوب مطالعه و پيشرفت تحصيلی راه رفتن دست در دست

[ad_1]

اگر شما در حال خواندن این مقاله سپس شما آشنا هستند با این رابطه که عادات خوب مطالعه و پيشرفت تحصيلی را برای به انجام رساندن موفقیت های بزرگ در هر سطح از آموزش و پرورش است. با یادگیری عادات خوب مطالعه دانش آموزان تمایل به انجام بهتر از تلاش دانش آموزان.

آن است که دروغ می گویند که برای انجام بهتر در مدرسه شما نیاز به صرف ساعت های بی شماری در مقابل کتاب های خود را در تلاش برای آنچه که شما می توانید اما حقیقت این است که اکثر دانش آموزان موفق می دانید چیزی است که شما هنوز به یاد بگیرند که: آنها مطالعه دقیق.

اگر شما می خواهید برای رسیدن به موفقیت در هر سطح علمی شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به مطالعه موثر است که آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر. اکثر دانش آموزان متوسط به خوب نمرات فقط به این دلیل که آنها حوصله و انجام کارهای درست در مدرسه. مدرسه می تواند سرگرم کننده و موثر تر را به هر کسی که به دنبال عادات خوب مطالعه برای گرفتن نمرات بهتر.

اما آنچه در عادات مطالعه شما باید با استفاده از به انجام بهتر در مدرسه ؟ خوب برای مثال شما می توانید یادداشت برداری نمی گم هر کلاس مطالعه برای آزمون اما شما هنوز هم گرفتن نمرات ضعیف! چرا شما فکر می کنم که ؟ خوب برای شروع با در نظر گرفتن یادداشت های مطالعه برای آزمون و انجام مشق شب خود را چیزی است که شما می تواند انجام می دهند اشتباه است اما عادات خوب مطالعه.

پس چگونه شما فکر می کنم شما می تواند به بهبود این به انجام بهتر در مدرسه ؟ چند روش وجود دارد شما باید در نظر به بهبود پس از این عادات خوب مطالعه. هر کسی می توانید یادداشت ها را در مدرسه اما این بستگی دارد که چگونه شما آنها را

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *