طراحی وب سایت: مشترک افسانه ها و حقایق

[ad_1]

هر طراح وب شده است محدود با برخی از باید ها و نبایدها گذشت به آنها را با دیگران است. در صنعت طراحی وب سایت های مختلفی وجود دارد اسطوره ها و تصورات غلط در ارتباط با وب طراحی شده است که آگاهانه یا ناخودآگاه گردش در. افراد مختلف ایجاد معیار های مختلف به عنوان یک روند آینده از آن اسطوره ها شروع به شکل. در واقع طراحی وب سایت سرند با طیف متنوعی از اسطوره ها که از برخی بر اساس منسوخ حقایق و برخی از آنها کاملا اشتباه است.

طراحی وب سایت: مشترک افسانه ها و حقایق

محتوا پادشاه: هیچ شکی نیست که “محتوا پادشاه” از شبکه جهانی وب است اما این هم درست است که “تصویر صحبت بلندتر از کلمات”. محتوا می تواند توسط انیمیشن و صدا به منظور افزایش نگاه کلی از وب سایت. بنابراین بهتر است آن را به استفاده از مطالب با, انیمیشن, صدا و اپلتها با هم با دقت و هوشمندانه برای ساختن وب سایت جذاب تر.

وب سایت موفق:, سریع, ارزان و خوب: بزرگترین وب سایت طراحی اسطوره است که یک فرد می توانید یک وب پورتال, سریع, ارزان و خوب. واقعیت این است که نمی توان دریافت هر سه با هم. این امکان وجود دارد که یک فرد طراحی وب سایت در زمان چرخش سریع و ارزان نرخ اما نیاز به ایجاد سازش در استانداردهای کیفیت. از سوی دیگر یک فرد خوب را می توانید وب پورتال در نرخ ارزان اما نمی خواهد در زمان چرخش سریع.

مشتری همیشه حق است: یک مشتری ممکن است همیشه درست وقتی که می آید به طراحی یک وب پورتال. دلیل ساده است — یک مشتری آگاه است با آخرین روند و تکنیک های. یک وب سایت حرفه ای متخصص باید همیشه نشان می دهد به مشتری خود را با بهترین راه حل و آنها را برآورده سازد از طریق کار با کیفیت بالا.

خلاقیت با تولد: این درست نیست – هیچ چیز می آید از تولد. در طراحی وب سایت صنعت یک فرد خلاق با درک قابل توجهی دست بر تجربه و دانش جامد از اصول طراحی و تفکر خلاق می تواند ایجاد آثار هنری.

وب سایت زیبا بهترین طراحی: این یک واقعیت است که هر وب سایت باید نگاه خوب است اما لازم نیست که هر طراحی وب سایت خوب بهترین است. جدا از زیبا و جذاب عامل وجود دارد بسیاری دیگر از زنگ ها و سوت را که طراحی یک سایت جامع و کامل. بهترین وب سایت است که در ارتباط با نام تجاری اخلاق عمومی در راه حق.

استفاده از بیش از حد گرافیک: آن را همیشه خوب به استفاده از تعداد زیادی از تصاویر مناسب با محتوای صفحات مختلف در وب سایت. اما به یاد داشته باشید که بیش از حد بسیاری از صفحات می تواند بر سرعت بارگذاری یک صفحه وب از یک سایت. ترفند برای فرار از این مشکل ساده است – عبارتند از “ارتفاع” و “عرض” ویژگی های HTML بر روی تصاویر به طوری که متن را بار اول است. ذخیره تصاویر در .با فرمت jpg و صرفه جویی در تصاویر وب, کلیپ, هنر و غیره در .فرمت gif. گاهی اوقات بیش از حد بسیاری از گرافیک تبدیل به چیز نگران کننده و دام چشم بازدید کننده است. بنابراین مراقب باشید از با استفاده از بیش از حد بسیاری از گرافیک.

در بالا برخی از واقعا مشترک اسطوره ها و تصورات غلط مرتبط با وب طراحی شده و برجسته با واقعیت است. یک فرد می تواند در نظر گرفتن موارد فوق مورد بحث و بررسی عوامل برای دریافت پاسخ به تمام اسطوره درست وقتی که می آید به طراحی وب سایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.