طاس “Top” دستاوردهای

[ad_1]

عجیب و غریب مردم چگونه نگاه کردن بر افراد طاس و تقریبا مشاهده طاسی به عنوان ناخوشایند فیزیکی نقص است. طاسی است نه یک بیماری عمده است و رنج می برد توسط بسیاری از مردم به خصوص که آنها مسن تر. این گرایش مشاهده است به خصوص غالب در راه هالیوود به تصویر می کشد قهرمانان خود را. عمده چند ستاره را به تصویر بکشد پیشرو مرد طاس با وجود در موارد متعددی رنج از رنج خود را. جهان به تصویر کشیده شده توسط هالیوود است “جسور و زیبا” و به ندرت اگر تا کنون “طاس و زیبا” و در عین حال همه ما می دانیم که طاس و موفق هستند و باید عادی و فعال اجتماعی زندگی می کند.

خط پایین این است که هر چند مو از دست دادن نه تنها لزوما منفی, اما آن را نیز کاملا استفاده در شرایط خاص. اگر شما تا به حال شنیده نشده از مطالعات نشان داد که زنان در واقع جذب مردان طاس به خوبی در حال حاضر شما آن را می دانم! در حال حاضر قبل از شما را که ریش تراش و پاک از گذشته باقی مانده رشته مو بر روی سر خود را همه در یک تلاش هماهنگ و موزون ریزش مو کودتا و پیوستن به ‘تیم برنده’ در نظر بگیرید; های متعدد چهره های تاریخی به ویژه مردان را به طور کامل در آغوش خود ریزش مو. که توضیح می دهد که چرا امروزه گسترش ‘فوری’ و اغلب بی اثر رشد مو کرم در اپیدمی سطوح; و آن چیزی است که مردم از تمام جنبه های زندگی در برخورد با, درست مثل من و شما. در مقابل در طول تاریخ تا به امروز مردان در سراسر اجتماعی و اقتصادی طیف را مبارزه با ریزش مو (در حال حاضر وجود دارد این است که حلقه ما به دنبال!) تا حدودی با نتایج مختلط.

را ژولیوس سزار به عنوان مثال. در یک ساله از تاریخ و بحث از رهبران معروف او در میان شناخته شده ترین. آیا شما آشنا با طاس بیش از تکنیک ؟ این روش اعتبار به ژولیوس سزار که ظاهرا با استفاده از آن به اثر بزرگ است. در تلاش برای پنهان کردن سریع عقب کشیدن خط مو او را ‘شانه بیش’ (از این رو نام) موجود خود را در چنین راهی است که پوشش طاس بخشی از سر خود را. ژولیوس سزار در شرکت خوب به عنوان ظالمانه به عنوان آن ممکن است صدای. وارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

درست است که گریز از مرکز صاحب عظیم امپراتوری املاک و مستغلات با یک هیچ-نگه می دارد منع عشق سبز بازگشت و شخصیت کلیدی پشت مجموعه تلویزیونی “شاگرد” است شاگرد ژولیوس سزار; است که وقتی که می آید به طاس بیش از روش. به مسائل بدتر, برخی اعضای دارای گونه های برامده چهارم و مستغلات حتی رفته تا آنجا که این ادعا که آنچه ما می بینیم این است که نه خود واقعی مو اما یک کلاه گیس. مطلق عصبی تقریبا بیش از حد سخت به این باور ؟ نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما آن دسته از روزنامه نگاران.

اما حتی با این خائن به علت ‘طاس’ ملت هستند افراد مشهور گرفته اند که شباهت بین “طاس’ و ‘bold’ به یک سطح کاملا جدید. برای انجمن بسکتبال مایکل جردن به ذهن می آید. این است که یک فرد که در واقع ترساندن شما اگر شما تا به حال دیدم او را با مو. او طاس شدن ران. یک بار و هنوز هم نظر توسط برخی از زنان سکسی مرد Sean Connery یک مثال دیگر است. شما واقعا می تواند پررنگ ببخشید طاس و زیبا; که البته اگر شما از ذهن نیست که باقی مانده ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *