طاسی الگوی زن – یک مشکل بزرگتر از شما ممکن است فکر می کنم

[ad_1]

طاسی و یا ریزش مو است که معمولا یک مشکل در ارتباط با جنس مرد است. ریزش مو و طاسی با این حال فقط به عنوان مشکل برای زنان به عنوان آن را برای مردان است. خوشبختانه بسیاری از انواع ریزش مو در زنان می تواند به راحتی درمان شود. ریزش مو در زنان می تواند در هر سنی شروع. برخی از زنان تجربه ریزش مو است که ارثی است, در طبیعت, در حالی که دیگران ممکن است ریزش مو را تجربه حاصل از تغییرات هورمونی و یا دارو استفاده کنید. نه تمام زنان رنج می برند از زن الگوی ریزش مو که شامل نازک شدن موها در بالای سر. برخی از زنان به عنوان مثال ممکن است تجربه از دست دادن مو در دو طرف و یا پشت سر. دیگران ممکن است تجربه کلی نازک شدن. برخی از نازک شدن مانند است که در ارتباط با پس از زایمان دوره معمولا موقتی است.

ریزش مو الگوهای

الگوهای ریزش مو زن به زن متفاوت است. شایع ترین ریزش مو الگوهای در زنان عبارتند از:

1. نازک شدن رخ می دهد که بر سر کل. این نازک شدن معمولا بیشتر آشکار است در پشت سر.

2. نازک شدن بیش از پوست سر با بیشتر قابل توجه ریزش مو و یا نازک شدن به سمت جلوی سر. این الگو معمولا شامل نیست جلو رویش ،

3. نازک شدن رخ می دهد که در مقابل پوست سر از جمله رویش.

علل ریزش مو

گذشته از آلوپسی آندروژنیک است که اغلب همراه با الگوی مردانه طاسی یک تعداد از شرایط می تواند منجر به ریزش مو در زنان. این خدمات عبارتند از:

  • آلوپسی آره آتا – این فکر ناشی از یک اختلال خودایمنی است و می تواند تکه های مو را به سقوط.
  • کشیدن مو – ریزش مو در نتیجه در این مورد از اجباری کشیدن. معمولا درمان روانی لازم است برای رفع ریزش مو مسائل.
  • مثلثی ریزش مو – این بیماری در نتیجه از دست دادن مو در مناطق زمانی از پوست سر. برخی از زنان با این بیماری شروع به از دست دادن موهای خود در دوران کودکی است. معمولا یک پزشک می تواند درمان این مشکل با دارو و یا عمل جراحی.
  • زخم ریزش مو – این ریزش مو که نتایج حاصل از زخم. این اتفاق می افتد معمولا در زنان آمریکایی آفریقایی تبار. این ممکن است در نتیجه از تنگ بافتن است که مداوم در طول زمان است. زنان يائسه اغلب بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری است.

ریزش مو در زنان می تواند ویرانگر باشد. جامعه به طور معمول در رابطه با زنان مو به عنوان نشانه ای از زیبایی و باروری و جوانان است. بسیاری از زنان احساس می کنید که یک سر پر از مو لازم است به عملکرد خوب در زندگی است. ریزش مو می تواند منجر به آشفتگی عاطفی و اعتماد به نفس برای بسیاری از زنان است. خوشبختانه تعداد بسیار موثر در درمان یک زن می توانید استفاده کنید برای کمک به مبارزه با ریزش مو. در اینجا برخی از محبوب گزینه های درمان برای زنان دچار ریزش مو:

  • پیوند مو – در حالی که این روش بیشتر است که معمولا همراه با مردان و زنان نیز می تواند تحت عمل جراحی پیوند مو. این درمان اغلب موثر برای کاهش ریزش مو همراه با وراثت بر اساس وضعیت. نه همه زنان کاندیداهای مناسبی برای این روش است. زنانی که خوب نامزدها عبارتند از کسانی که با تکه تکه مناطق نازک به جای کل تنک شدن مو. زنان نیز باید به اندازه کافی کمک کننده موهای قابل دسترس برای کاشت و روش باید قادر به پاسخگویی به یک زن انتظارات پس از پیوند.
  • مینوکسیدیل – این است که موثر و مورد تایید FDA برای درمان ریزش مو در مردان و زنان است. زنان به سادگی به درخواست این درمان موضعی دو بار در روز برای کمک به جلوگیری و یا کاهش سرعت ریزش مو. بسیاری از کاربران گزارش داده اند که رشد مجدد مو با استفاده روزمره. بسیاری از پیدا کردن این محصول یک محصول آسان به ترکیب به روزانه یک رژیم زیبایی است. نیز نامیده می شود Rogaine مینوکسیدیل یکی از بهتر شناخته شده برای درمان ریزش مو در زنان است.
  • ضمیمهها مو – بسیاری از زنان در حال امید بستن برای انسان ضمیمهها مو برای کمک به بازگرداندن موهای خود را با ضخامت و طول. ضمیمهها مو انسان فراهم طبیعی به دنبال جایگزین برای پیوند مو عمل جراحی است. شما می توانید آنها را به تکه های پوشش و یا به آدرس کلی تنک شدن مو در سراسر پوست سر. ضمیمهها مو می شود در رشته های فردی و یا در منسوج. امن ترین روش های برنامه شامل بافتن الحاقات مو. با استفاده از چسب و یا واکس به درخواست الحاقات مو ممکن است در نتیجه افزایش آسیب به یک زن در حال حاضر خوب و نازک شدن مو.

این مهم است که شما در نظر گرفتن اهداف شخصی خود و شیوه زندگی قبل از انتخاب مو درمان های جایگزین به احتمال زیاد برای حل و فصل مشکلات مو خود را. به یاد داشته باشید, برای بسیاری از زنان ریزش مو یک واقعیت است. خوشبختانه بسیاری از مراحل شما می توانید برای جلوگیری از این مشکل از خود را تحت تاثیر قرار زندگی و خوب بودن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *