صفحه اصلی کسب و کار – چه می توانید دورا اکسپلورر شما یاد می دهد ؟

[ad_1]

به عنوان یک مادر دو فرزند جوان من را دیده اند بیش از سهم من از کودکان برنامه های تلویزیونی. یکی از مورد علاقه های شما به “دورا اکسپلورر.” دورا کودکان می آموزد که چگونه به دفعات مشاهده شده و می گویند کلمات در زبان اسپانیایی در مورد الگوها و تطبیق و بسیاری از چیزهای دیگر. به اندازه کافی جالب “دورا اکسپلورر” برنامه همچنین می توانید آموزش بزرگسالان بسیاری از چیزهایی که در مورد کسب و کار خانگی! من نشان دادن این بحث در مورد سه شخصیت اصلی است.

دورا – دورا دارای بسیاری از ویژگی های اما او حس ماجراجویی است که آنچه به من حمله بیشتر است. او به کاوش در مکان های بیشتر و انجام کارهای بیشتری از هر کسی که همیشه می تواند تصور کنید. حتی اگر شرایط دشوار بوجود می آیند از زمان به زمان به او اجازه نمی دهد او را از ترس کنترل زندگی خود را. او ایمان به توانایی های خود را بدون توجه به آنچه چالش های پیش روست. او مجموعه اهداف برای خودش و با استفاده از “نقشه” برای برنامه ریزی سفر خود را. او سپس می بیند همه چیز را از طریق از آغاز تا پایان و نمی دهد تا زمانی که او را از رسیدن به هدف خود را. در این راه او نیز عالی رهبر به او رفیق ،

چگونه این مربوط به صفحه اصلی کسب و کار ؟

این که آیا شما در حال جستجو برای یک ایده کسب و کار شروع یک کسب و کار جدید و یا در حال حاضر کسب و کار خود ماجرا درگیر است. این می تواند هر دو هیجان انگیز و ترسناک در همان زمان. آن را می توانید احساس می کنید مانند شما در حال کاوش در یک سرزمین ناشناخته. به عنوان یک نتیجه شما خواهد آمد در سراسر در موقعیت های چالش برانگیز و حتی ترس در زمان. اما آیا شما موفقیت یا شکست بستگی دارد اگر شما اجازه دهید این شرایط کنترل شما و یا شما به جای کنترل آنها است. و همچنین قادر بودن به گرفتن گذشته ترس خود را اجازه خواهد داد که شما برای به انجام رساندن کارهایی که شما هرگز فکر ممکن است. و هنگامی که شما در گذشته چالش ها و ترس های شما به خودتان پیدا کنید در بسیاری از سفرها. همانطور که می رود, زندگی یک سفر است و نه یک مقصد. به نظر من این به این معنی است که زندگی متوقف می شود داشتن به معنی زمانی که شما احساس می کنید که شما باید “وارد شده است.” کسب و کار است همه چیز در مورد یادگیری و رشد. به منظور رشد, شما باید قادر به تعیین اهداف بنابراین شما می دانید آنچه شما می خواهید برای رسیدن به کسب و کار شما. این اجازه خواهد داد که شما را به ارزیابی این که آیا شما در حال پیشرفت یا نه. همچنین لازم است به یک رهبر موثر به دیگران که با شما کار می کنند. همه شما می خواهید به کار در جهت دستیابی به یک هدف مشترک است.

چکمه – او دورا وفادار sidekick. او همچنین خود تیم پشتیبانی فراهم می کند و ورودی به دورا در شرایط. او نمی شکایت در مورد وظیفه ای که در پیش روست. او سهام یک هدف مشترک و سیما با دورا.

چگونه این مربوط به صفحه اصلی کسب و کار ؟

در کسب و کار شما می خواهید برای پیدا کردن کسی که برای شما وجود دارد در هر مرحله از راه. شما می خواهید کسی که مایل به سفر به مایل اضافی با شما حتی در طول زمان دشوار است. شما می خواهید که کسی به شما تا به جای کشیدن پایین. مهم است که به معاشرت با افراد همفکر است که به اشتراک گذاری اهداف و منافع مشترک. برای مثال آن معنی ندارد به دنبال مشاوره از کسی است که که در آن شما می خواهید در زندگی.

SWIPER – او روباه بازیگوش است که همواره در تلاش برای نگه داشتن دورا و چکمه را از رسیدن به اهداف خود. Swiper اب زیر کاه است. او sneaks را به طور ناگهانی زمانی که آنها دست کم انتظار او و تلاش برای ناپاک تا برنامه های خود را.

چگونه این مربوط به صفحه اصلی کسب و کار ؟

Swiper نشان دهنده همه چیز است که می تواند به اشتباه زمانی که شما کسب و کار خود را. بسیاری از مردم و هرگز تحقق بخشیدن به اهداف و رویاهای خود را. چرا که وجود دارد بازیگوش افرادی که مانند Swiper روباه که در راه دریافت کنید. آنها می خواهند برای دیدن شما موفق و می گویند و انجام هر کاری برای محافظت از شما در آینده. این است که شناخته شده به عنوان “خرچنگ-in-the-سطل ذهنیت است.” یک خرچنگ است که در تلاش برای خارج شدن از سطل و سایر خرچنگ در همان سطل نگه دارید که کشیدن یک خرچنگ پایین. علاوه بر بازیگوش, مردم, همچنین شما می خواهد اجرا به موقعیت های چالش برانگیز است که رخ می دهد زمانی که شما حداقل انتظار آنها است. تفاوت بین موفقیت و شکست است این است که چگونه شما را در مقابله با همه این افراد و موقعیت هایی که بوجود می آیند.

در خلاصه دورا و چکمه و Swiper می تواند آموزش بزرگسالان زیادی در مورد کسب و کار خانه. بنابراین دفعه بعد فرزندان خود بخواهید شما را به نشستن با آنها به تماشای یک برنامه تلویزیونی ، شما فقط هرگز نمی دانید چه دیگر کسب و کار اشاره گر شما ممکن است یاد بگیرند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *