صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار وابسته – اسرار 5 مگا وابسته سودآور کسب و کار

[ad_1]

موفقیت یا شکست خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار وابسته بستگی به آنچه شما را با زمان و منابع (یعنی پول دانش و مهارت و قدرت و غیره). چه جدا موفقیت و شکست در هر منطقه را در زندگی به آن است. چه شما را با زمان و منابع را تعیین خواهد کرد که آیا شما صفحه اصلی بر اساس کسب و کار وابسته به یک موفقیت است.

به شما یک پا تا در اینجا اسرار 5 مگا وابسته سودآور کسب و کار است که شما باید در ذهن نگه دارید:

راز #1: درمان آن به عنوان یک کسب و کار نه فقط یک فرصت

موفق ترین کارآفرینان درمان سرمایه گذاری های خود را به طور جدی به جای درمان آن فقط به عنوان یک بازی و یا یک چیز بازی است. مطمئن بودن فرصت طلب مفید است اما هنگامی که شما پیدا کرده اند یک فرصت است که ثابت شده است که شما اعتماد به نفس در, با آن چوب به جای پریدن از فرصت به فرصت تلاش برای پیدا کردن کامل ‘ یکی است. تمرکز بر روی یک کسب و کار درمان آن به طور جدی و میوه ها خواهد آمد.

راز #2: ساخت پایگاه داده خود را از مشترکین

بالا سوپر وابستگان همه باید خود را ایمیل لیستی از مشترکین که آنها می توانید از پست الکترونیکی و ترویج محصولات وابسته. داشتن فهرست خود را بیشتر قابل اعتماد تر از تکیه بر گوگل و یا برخی از تبلیغات خدمات است که تغییر بسیاری از سیاست های خود را یک شبه و شما را از کسب و کار. با فهرست خود را کسب و کار شما امن است و شما باید محصول بازرگانان نزدیک شدن به شما را به ترویج محصولات خود را.

راز #3: ایجاد محصولات خود را

یکی دیگر از چیزی است که بسیاری از همکاران فوق العاده مشترک است که آنها محصولات خود را بیش از حد. داشتن محصولات خود در بازار را افزایش می دهد خود را با نام تجاری حضور و باعث می شود شما یک متخصص در حق خود. مشترکان خود را بیشتر احتمال دارد به خرید محصولات وابسته از شما اگر به آنها اعتماد که شما یک متخصص. و بهترین چیزی که از همه این است که با محصولات خود را به جداول تبدیل شده و شما می توانید استخدام خود را وابسته به ترویج محصولات خود را.

راز 4: شبکه با دیگر شرکت های وابسته

درست مثل در هر کسب و کار دیگر شبکه می تواند به شما یک افزایش واقعی در نظر پیشرفت خود را در صنعت. شبکه با دیگر اعضا تشکیل یک گروه متفکر و یا انجام صلیب-تبلیغات خود را با لیست که در آن شما ترویج محصولات خود را و آنها ترویج شماست. گسترش شبکه خود را از تماس با ما کمک می کند تا به شما در حفظ و در حلقه در آخرین اتفاقات و استراتژی ها و به شما می دهد فرصت های بازاریابی به عنوان به خوبی.

راز #5: حفظ و یادگیری تکنیک های جدید

در به سرعت در حال تغییر کسب و کار آنلاین شما نیاز به نگه دارید تا با آخرین تکنیک های به ماندن بگیرید پیش از منحنی. ماه گذشته داغ روش می تواند تبدیل به این ماه بازاریابی منفجر نشده. حفظ و یادگیری تکنیک های جدید و به دنبال اطلاعات جدید از دوره های انجمن ها و شبکه های خود افراد برای در تماس ماندن و پا در کسب و کار شما.

شروع موفق صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار وابسته است مانند هر کار دیگر – را به صدا در نظر گرفته شده تصمیمات هرگز و هرگز یادگیری را متوقف. من به امید دیدن شما در برندگان دایره مدتی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.