صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار ساخته شده آسان

[ad_1]

هر کس می خواهد برای شروع کسب و کار خود و تبدیل شدن به رئیس خود را, اما بسیاری نمی دانند که چگونه به آن را انجام دهد. انواع مختلفی وجود دارد از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است. شرکت های خدمات و فروش محصول و مبتنی بر وب بر اساس صفحه اصلی کسب و کار, به نام چند.

در این مقاله من به شما راه رفتن را از طریق فرایند از شروع خود را آنلاین کسب و کار خانه. من سعی خواهد کرد برای از بین بردن برخی از رمز و راز از این روند است. با پیروی از این دستورالعمل به شما امکان بالا و در حال اجرا در هیچ زمان بدون ساخت یک سرمایه گذاری بزرگ است.

اولین, شما نیاز به دانستن آنچه که کسب و کار شما در حال رفتن به انجام. او خواهد شد با ارائه یک سرویس ؟ آیا شما قصد دارید به فروش محصولات ؟ این دو نوع کلی از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار آنلاین من را در این مقاله مورد بحث.

اگر شما برنامه ریزی برای ارائه خدمات چه نوع از خدمات را به شما ارائه? آن خواهد شد ارائه شده برای افرادی که وب سایت خود را? می خواهد آن را به یک سرویس است که هر کس می توانید استفاده کنید و یا آن را محدود به منطقه خود را?

پرسیدن سوالات مشابه اگر شما برنامه ای برای فروش یک محصول. می خواهد آن را به یک محصول است که شما به فروش و تحویل محلی, ملی و یا بین المللی است ؟ اگر شما را انتخاب کنید در سراسر جهان, آیا شما می دانید هر چیزی در مورد حمل و نقل محصول خود را در خارج از کشور ؟ همین امر ملی تحویل. آیا می دانید هزینه های مربوط به ارائه محصول خود را در هر نقطه از کشور که در آن شما زندگی می کنند ؟

هنگامی که شما در جواب این سوال شما بیشتر از یک ایده در مورد چگونه خانه خود را کسب و کار وب سایت خواهد شد در نهایت شکل گرفته است.

سپس شما نیاز به یک نام دامنه. اکثر مردم فکر می کنم که نام کسب و کار خود است بهترین راه برای گرفتن یک نام دامنه یک نام دامنه عمومی با کلمات کلیدی مرتبط با محصول یا خدمات خود را به شما خدمت می کنند خیلی بهتر است. شما همچنین می توانید ثبت نام شرکت خود را به عنوان یک نام دامنه و آن را مستقیم به وب سایت خود را, اما آن را لازم نیست.

عمومی نام دامنه می تواند به شما کمک کند با ترافیک موتور های جستجو و می تواند بیشتر به یاد ماندنی است. این تنها یکی از بسیاری از عوامل است که کمک خواهد کرد که شما را با بهینه سازی موتور جستجو, اما آن را یک گام شما باید در هنگام راه اندازی. مثال: Cars.com بهتر است نام دامنه از Ford.com حتی اگر فورد صرف میلیون ها تبلیغات و نام تجاری خود را. حتی cheapusedcars.com بهتر است چرا که مردم به دنبال آن است.

شما باید برای پیدا کردن نام دامنه خوب ثبت یک دامنه ارزان ثبت. معنی ارزان ارزان در زمینه نام دامنه. نام دامنه خود را مهم است. هزینه 25 دلار در یک سال در یک ثبت کننده ارائه می دهد که خدمات بیشتر و با کیفیت در مقابل هزینه 10 دلار یا کمتر در یک ارزان ثبت است آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. اگر این اضافی 15 دلار در سال خواهد شد و یا شکستن صفحه اصلی کسب و کار و سپس شاید شما باید شروع.

سپس شما نیاز به یک سرویس میزبانی وب. دوباره ارزان تر باشد بهتر است. خوب وجود دارد خدمات میزبانی برای $ 100 یک سال و یا حتی کمی کمتر است. هر کسی که به شما ارائه می دهد برای میزبانی کمتر از آن است که باید ماشه یک پرچم قرمز است. را انتخاب کنید و پرداخت را برای حداقل یک سال فقط به عنوان شما را از ثبت نام نام دامنه خود را. اگر می خواهید با یک برنامه ماهانه شما احتمالا به طور کامل درگیر در خانه جدید خود را کسب و کار.

در حال حاضر شما باید نام دامنه و میزبانی وب سایت جدید خود را اما که در آن است که وب سایت و چگونه می توانم آن را دریافت کنم ؟ شما باید گزینه های مختلف. شما می توانید یادگیری HTML و خود را ساخت. شما می توانید با استفاده از یک ویرایشگر WYSIWYG مانند جوملا برای وب سایت خود را ایجاد. شما می توانید استخدام کسی برای ساخت وب سایت خود را برای شما.

اول, اجازه دهید بحث در مورد یادگیری HTML برای ساخت وب سایت خود را برای کسب و کار خانه خود. منحنی یادگیری وجود دارد در اینجا. این بهترین گزینه سه که من در بالا ذکر شد اما در آن طول می کشد زمان برای یادگیری است. شما احتمالا نمی تواند عملیاتی در چند روز با این گزینه است. در دراز مدت آن را به شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول برای یادگیری HTML و ساخت وب سایت خود را. بیشتر وب سایت شما را در کیف پول خود را بیشتر به شما خواهد شد که حداقل یک خواهد شد که یک برنده بزرگ است. نوشتن کد خود را بدان معنی است که شما می توانید ایجاد یک سایت جدید به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید.

سپس به ساخت خانه خود را بر اساس کسب و کار وب سایت با WYSIWYG ناشر. (آنچه می بینید آیا آنچه کسب می کنید). سردبیران این شبیه به ایجاد یک سند است. همه چیز بصری است و شما لازم نیست که به

کد یک قطعه.

سپس به استخدام یک طراح وب برای ایجاد کسب و کار خانه خود سایت گزینه دیگری است. یک وب سایت حرفه ای طراح می داند که چگونه به وب سایت خود را به نگاه و احساس می کنید شما نیاز دارید. اما مراقب باشید در هنگام انتخاب یک طراح وب است. من اضافه خواهد شد چند چیز است که شما باید آگاه باشید از اینجا;

1. اگر آنها می گویند که آنها خواهد شد و ثبت نام دامنه برای شما بگویم. ثبت نام دامنه است نه از لحاظ فنی دشوار است. آن را خودتان انجام. بسیاری از طراحان وب در ثبت نام دامنه با ارزان ترین جای آنها می توانید پیدا کنید و سپس شما شارژ 100 دلار یا بیشتر در هر سال برای نام دامنه. پس از آن بسیاری از آنها این رکورد در نام خود را! این باعث می شود شما مشکلات بزرگ اگر شما تصمیم به توقف استفاده از خدمات خود را. نام دامنه باید همیشه در نام خود را.

2. از آنها بخواهید که برنامه با استفاده از آنها به ساخت وب سایت خود را. اگر آنها خواهد شد با استفاده از FrontPage یا Dreamweaver و یا یکی دیگر از WYSIWYG ناشر, شما همچنین ممکن است به ساخت خانه خود را کسب و کار وب سایت است. اگر آنها نمی, نوشتن HTML از ابتدا و سپس آنها نباید در طراحی وب سایت کسب و کار.

3. اگر آنها می خواهند به شما صورتحساب ماهانه به اجرا وب سایت خود را برای شما مراقب باشید. نمی امضای قرارداد سالانه. کار آنها این است که به شما در ساخت یک خانه کسب و کار وب سایت است. اجازه دهید آنها را به چوب به آن. بسیاری از طراحان هستند که فقط طراحان. آنها نه موتور جستجو تجارت رهبران کسب و کار و یا هر چیز دیگری. استخدام یک طراح برای طراحی و دیگران به انجام آنچه آنها خوب هستند.

4. اجازه ندهید که آنها را به بحث در مورد ویژگی های شما نیاز ندارد. درست مثل فروشندگان خودرو استفاده می شود آنها سعی خواهد کرد تا شما را به اضافه کردن بسیاری از زنگ ها و سوت شما لازم نیست.

5. بروشور و وب سایت است که اساسا طراحی شده برای اجازه دهید مردم می دانند که چه محصولات یا خدمات شما ارائه و به شما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر. معمولا آن را یک صفحه اصلی و یک صفحه و یک صفحه تماس با. لازم نیست شما هزینه بیش از $ 500.

6. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن توانایی برای خرید محصول یا خدمات خود را با پرداخت آن خود را از طریق صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار وب سایت و سپس آن را تبدیل به یک وب سایت تجارت الکترونیک. دوباره توجه به زنگ ها و سوت که با استفاده از وب سایت و فروشنده در تلاش است به شما فروش. پی پال یک گزینه خوب زمانی که شما در حال شروع است. شما می توانید یک حساب پی پال به راحتی. شما می توانید خود را ایجاد کنید خرید دکمه و قرار دادن آنها را به وب سایت خود را با کد ارائه آنها بدون اینکه یک HTML گورو. شما حتی می توانید مجموعه ای از هزینه های حمل و نقل و هر چیز دیگری از طریق پی پال به صورت رایگان. آنها را به اتهام های کوچک و درصد هر فروش است اما خدماتی که ارائه ارزش آن هستند. علاوه بر این آنها باید بدون هزینه راه اندازی و یا هزینه های ماهانه مانند دیگر راه حل های تجارت الکترونیکی. هنگامی که شما حجم فروش می رسد هزاران دلار در ماه شما می توانید به دنبال یک راه حل بهتر اما تا آن زمان استفاده از پی پال.

7. یک ضرب المثل قدیمی در میان کسانی که پول در وب است “را ساخت و برای اولین بار نشان می دهد و بقیه به صورت خمیر”. این به چه معنی است ؟ شما احتمالا خواهد شد بسیار نگران ظاهر وب سایت خود را در ابتدا طراحی شده است که حداقل از جنبه های مهم خود را در صفحه اصلی وب سایت کسب و کار. بسیاری از اختلاف نظر دارند اما چه کسی مراقبت کنید ؟ اجازه بدهید تکرار طراحی شده است که حداقل از جنبه های مهم کسب و کار خانه خود. یک وب سایت زیبا و بدون ترافیک زشت تر می شود هر روز. زشت وب سایت با ترافیک است که باعث می شود پول بیشتری می شود زیبا با دلار. ایجاد یک کل بودجه خود را برای صفحه اصلی وب سایت کسب و کار. آیا صرف بیش از 30 درصد از این بودجه در طراحی. صرف بقیه عمر خود را ارتقاء وب سایت, تبلیغات و دیگر اقدامات است که شما را به مشتریان. اجازه ندهید که یک طراح به شما بگویم که طراحی خود را مهم تر از موفقیت خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است.

در حال حاضر که شما نام دامنه میزبانی وب و وب سایت و در حال اجرا شما در حال حاضر نیاز مشتریان. جایی که شما آنها را پیدا کنید ؟ من وب سایت من نمی خواهد آنها پیدا کردن من در حال حاضر ؟ بدون آنها نمی خواهد آن را انجام دهد.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید برای دریافت ترافیک. شما می توانید لغات را از گوگل, MSN (به زودی) یا یاهو. این به شما می فرستد ترافیک از افرادی که به دنبال کلمات کلیدی خاص. توجه به مناقصه و تنظیم هزینه های خود را محدود کنید تا ببینید چه کلمات کلیدی شما کسب درآمد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.