صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت – چگونه برای تبدیل شدن به مالی رایگان و با انتخاب کردن و OPM

[ad_1]

مدتها قبل از اینترنت در اطراف بسیاری از مردم به دنبال پیدا کردن یک خانه بر اساس کسب و کار فرصت است که می تواند آنها را به یک زندگی جدید و آزادی به کار از خانه. آنها نگاه به تمام مناطق مختلف از فروش Tupperware ماهانه خود را در خانه جمع به تدریس پیانو در اتاق جلو. این نوع از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت نیست مهم و کلیدی بود برای انجام کاری از خانه که تا به حال بالقوه آنها را از نظر مالی در چند سال.

دلیل که چرا آنها شکست خورده

مشکل با این منطق بود که مدل کسب و کار است که آنها تا به حال هرگز به انجام رساندن اهداف خود را در داخل قاب زمان. شما را مجبور به فروش تعداد زیادی از Tupperware یا آموزش 24/7 به حتی نزدیک به طوری که آنها شروع به نگاه در مناطق دیگر و یکی است که به طور فزاینده ای محبوب بود و چیزی به نام MLM یا بازاریابی چند سطح است. با این خانه بر اساس کسب و کار فرصت آنها نه تنها پول را در آنچه خود بلکه در تلاش از مردم در آنها به فروش می رسد. این است که به نام اعمال نفوذ دیگر مردم زمان و یا انتخاب کردن است و نیمی از سحر و جادو کلیدی برای موفقیت در هر صنعت در این سیاره است.

صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت-بخش 1: انتخاب کردن

بخش اول به اجرای موفق صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت است به اهرم دیگر مردم زمان. آن را نه تنها عملا ممکن است برای موفق شدن شما نیاز به ساخت یک تیم از افرادی که با شما کار می کنند به نفع متقابل از همه است. در حال حاضر این تفاوت از به سادگی با داشتن کارکنان زیرا با کارکنان شما واقعا اعمال نفوذ انتخاب کردن در همه, شما فقط پرداخت آنها را برای زمان خود است که به طور کامل متفاوت است. یک مثال بهتر از انتخاب کردن در به طور منظم کسب و کار خواهد بود یک فروشنده در کمیسیون; شما لازم نیست به آنها پرداخت هر چیزی را مگر اینکه آنها چیزی برای فروش و سپس شما به سادگی یک درصد از آنچه آنها را.

در حال حاضر راه این ترجمه را به یک خانه بر اساس کسب و کار فرصت است که فروشندگان در این مورد فقط مردم عادی مثل شما و I. مشکل این بود که آنها فقط نمی تواند هر گونه سازگار فروش و چیزی که به پایان رسید تا این اتفاق بود که همه شروع به تلاش برای متقاعد کردن دوستان و خانواده خود را به خرید محصولات خود و این منجر به به طور کلی شهرت بد برای هر کسی که در کسب و کار MLM; آنها دیده می شد به عنوان دریافت سریع غنی ذهنیت و اجتناب از طاعون مانند پس چه چیزی تغییر کرده است ؟

اینترنت را می دهد امید

اینترنت چیزی است که همه چیز را تغییر داد و آن را در حال حاضر بهترین راه برای موفقیت با هر خانه بر اساس کسب و کار فرصت. در حال حاضر من نمی گویم که برخی از مردم آن را یک موفقیت MLM اما من پیشنهاد شد که در آن کسانی که با فروش زمینه که انجام داد. اینترنت با این حال اتحاد با آن به ارمغان آورد این فرصت را برای روزمره و عامیانه درست مثل من و شما برای تبدیل شدن به مالی رایگان از طریق انتخاب کردن و OPM.

صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت-بخش 2: OPM

ما نگاه چگونه شما می توانید انتخاب کردن برای کمک به کسب و کار خود و پیشرفت اما مشکل این است که شما نیاز به استفاده از OPM موفق باشد و این فقط اتفاق می افتد در صنعت MLM از آنجا که اکثر مردم واقعا نمی دانم که چگونه به فروش است. اما اینترنت اجازه داده است ما را به تبدیل شدن به یک متخصص فروشنده از طریق قدرت از سیستم های آنلاین و فروش آنلاین قیف. در حال حاضر آنچه که من در این است که بسیاری از چیزهایی که در زندگی به نوعی از قیف فروش; سوپرمارکت های محلی خود را یک مثال کامل است. آیا تا کنون فکر کرده اید که چرا تمام موارد شما را از خرید روزانه مناسب هستند در مورد آن فکر می کنم. آنها می خواهند شما را به راه رفتن را از طریق تمام خود را ذخیره هر روز به بالا-فروش و-فروش سایر محصولات.

در حال حاضر شما می توانید اهرم اینترنت خود را به بسیار خود را قیف فروش. در این سناریو شما خواهد شد بسیاری از صفحات وب مختلف است که در نهایت منجر کسی که به آنچه که آنها برای آمد اما همچنین صلیب فروش و فروش به عنوان آنها بروید. قدرت واقعی از اینترنت است هر چند که هنگامی که شما راه اندازی خود را قیف فروش آن وجود دارد به صورت تمام وقت و واقعا هزینه شما پول زیادی برای نگهداری; آن را فقط نگه می دارد و هدایت مردم از طریق سیستم و ظاهر کردن آنها را در انتهای دیگر آماده برای خرید. بنابراین در حال حاضر کلید دوم به سحر و جادو فرمول کامل است; اینترنت است که شما ارائه با OPM. چیز زیادی در مورد این مدل این است که شما می توانید فروش و پول و در نهایت تبدیل شدن به مالی رایگان در حالی که شما خواب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *