صفات و مهارت های موفق کارآفرینان اینترنتی

[ad_1]

وجود دارد برخی از صفات و مهارت های است که بسیاری از کارآفرینان موفق آنلاین در مشترک دارند. برخی ذکر شده در این مقاله ممکن است به نظر می رسد ساده اما چشم پوشی نیست اهمیت خود را.

شما ممکن است شخصا قوی در همه زمینه ها, اما شما می توانید به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید وظایف نماینده است که برای آنها را به کسی که در تیم خود است.

 • خوب ارتباط برقرار

  این که آیا شما در حال برقراری ارتباط توسط ایمیل, وب سایت, ICQ, مبتنی بر وب, انجمن, و یا هر آنچه که شما (یا کسی در سازمان شما) نیاز به نشان دادن مهارت های ارتباطی خوب – به ویژه مهارت های نوشتن. متاسفانه بسیاری از ارتباطات آنلاین بسیار ضعیف در این منطقه است. من نمی گویم این مهم اما به نقطه یک منطقه برای بهبود می باشد. با توجه به.

  از آنجا که ما همه انسان هستیم و در معرض ابتلا به, اشتباه ارتباطات ما ممکن است بی عیب و نقص, اما بیشتر به وضوح و با دقت ما پیام ما سراسر با اشتباهات کمتر در املا و دستور زبان – بیشتر احتمال دارد چشم انداز ما را درک پیام ما و عمل مورد نظر و تصویر حرفه ای تر ما پروژه خواهد شد.

  اما این بدان معنا نیست که ما نیاز به تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن مردم با زبان پیچیده. تحقیقات نشان داده است که پاک کردن به زبان ساده, outsells پیچیده زبان.

 • محاسبه خطر

  کارآفرینان واقعی لزوما بی پروا قماربازان یا خطر, اما تمایل به مایل به دقت محاسبه ریسک پس از فکر دقیق و برنامه ریزی (در نتیجه کاهش خطر). این بهتر است از کشیدن یک پا بیش از حد طولانی و رنج از تحلیل “فلج” به هدر رفتن وقت با ارزش بیش از تجزیه و تحلیل همه چیز.

 • بیشتر از یک نماینده از یک خیال باف

  داشتن رویا و آرمان در مورد تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق است که همه به خوبی و خوب است. مشکل این است که آن را بسیار آسان تر به خواب از آن است که به رول تا آستین ما و مشغول ساخت آن رویاها به حقیقت می پیوندند. تنها زمانی که ما را بیشتر انجام از خواب خواهد شد و ما تا به حال تبدیل شدن به موفق.

 • مداوم

  به عنوان من تماشا آنلاین جدید سرمایه گذاری می آیند و می روند و دیگران (از جمله خود من) می آیند و رشد می کنند, من متوجه شده ام که تداوم یک عنصر کلیدی از دست رفته از بسیاری از آنهایی که شکست خورده. و برخی از آنها درست در آستانه موفقیت زمانی که آنها را ترک!

 • با احتیاط خوش بینانه

  به جای یک چشم انداز منفی در زندگی (که در نهایت با انتقال به چشم انداز و مشتریان) موفق کارآفرینان معمولا تمایل دارند که “می توانید” نگرش و فرصتی را که دیگران فقط مشکلات.

 • هدف گرا

  کارآفرینان را به مقدار زیادی از رضایت در محیط و رسیدن به کسب و کار مرتبط با اهداف. این تعجب آور نیست که همه انسان ها به یک تمایل طبیعی به پیدا کردن رضایت در موفقیت های خود.

 • مشتری گرا

  آمار و اجرای کارآفرینان معمولا نمی گذشته اما کسانی که تمرکز بر درک و رضایت بخش می خواهد و نیاز دارد و روند خرید مشتریان خود تمایل به رشد است.

 • شور و شوق برای این نوع از کسب و کار

  کارآفرینان نیست و فقط با انگیزه های تمایل برای به دست آوردن یک زندگی. آنها معمولا چنین علاقه ای در خط خود را از کسب و کار است که آن را به ندرت به نظر می رسد کار به آنها. این کمک می کند آنها را قرار داده و در ساعت های طولانی است که یک کسب و کار و در حال اجرا گاهی اوقات تماس برای.

 • انعطاف پذیر

  همه چیز به سرعت در حال تغییر به ویژه آنلاین. کارآفرین موفق است که مایل به غلبه بر اشتباهات دیدار با چالش های جدید سر و انطباق با تغییر. انجام این کار می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست است.

 • ماهر در بازاریابی

  در کسب و کار به رود گفت: “همه چیز بازاریابی است.” جهان نمی تواند و نمی خواهد به ضرب و شتم یک مسیر به درب خود را به خرید خود را در “تله موش بهتر” اگر جهان نمی داند در مورد آن. صرف نظر از آنچه کسب و کار شما در بازاریابی ابزار استفاده می شود به ارائه راه حل هایی که محصولات و خدمات خود را ارائه می دهند به بقیه جهان.

به عنوان افسانه ای پروموتر P. T. Barnum گفت: “بدون ارتقاء چیزی وحشتناک اتفاق می افتد – هیچ چیز!”

مانند هر دیگر مهارت های بازاریابی خود را می تواند بهبود یافته از طریق افزایش دانش و عمل است. سرمایه گذاری در گسترش دانش خود را از بازاریابی است. انجام این کار می تواند شما را به خوبی خدمت در سراسر کارآفرینی حرفه ای. بنجامین فرانکلین قرار داده و آن را به خوبی زمانی که او گفت: “سرمایه گذاری در دانش همیشه می پردازد بهترین بهره است.”

البته وجود دارد بسیاری از مهارت های دیگر و صفات است که موفق کارآفرینان اینترنتی را در اختیار خود دارند اما لیست بالا را پوشش می دهد بسیاری از مهم ترین آنهایی که. ممکن است آن را به شما کمک کند به همچنین پیدا کردن موفقیت به عنوان یک کارآفرین آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *