شما باید خود را شروع نجاری کسب و کار ؟ چوب سود نقد و بررسی

[ad_1]

وجود دارد خوب و آموزنده دوره آنلاین در دسترس است که شما را در یک گام به گام شیوه دقیقا چگونه برای ایجاد یک صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار نجاری. در زیر یک لیست از آنچه که موجود است در این دوره:

در زیر یک لیست از آنچه که موجود است در این دوره:

  1. یک کتاب راهنما با 53 صفحه از اطلاعات در مورد شروع یک کسب و کار نجاری.
  2. صوتی, ارائه, از همان کتاب راهنما. مناسب برای گوش دادن به در حالی که رانندگی و یا در کارگاه خود را.
  3. یک گزینه را نیز دریافت نسخه های سخت از کتاب راهنما و نسخه صوتی بر روی سی دی.
  4. دانلود کتاب الکترونیکی 500 بسیار دقیق برنامه های پروژه نجاری به طور خاص طراحی شده برای استفاده در start-up خود را کسب و کار نجاری.
  5. مجموعه ای رایگان از ریختن ساختمان در نظر دارد.

علاوه بر این یک گزینه وجود دارد به خرید VIP بسته است که شامل:

  1. بیش از 1000 قراردادها و اسناد حقوقی پوشش جنبه های مهم جدید خود را کسب و کار نجاری.
  2. یکی دیگر از 150 premium برنامه های نجاری.
  3. یک عمر با لينک مستقيم مشاوره شخصی از خالق این دوره است. بله وجود دارد که یک شخص واقعی است و شما در واقع می توانید با او تماس بگیرید به طور مستقیم برای شخصی راهنمایی و مشاوره در مورد پروژه نجاری و کسب و کار جدید.
  4. همچنین شما می خواهد دریافت خواهید کرد آنچه از آن به عنوان “چوب مقدس”. این کتاب که شامل فقط در مورد هر نوع از پروژه نجاری شما احتمالا می تواند تصور کنید از جمله برنامه های دقیق در مورد چگونه آنها را پر کنید.
  5. سه کتاب الکترونیکی در مورد انرژی سبز با راهنمایی در مورد چگونه به کاهش هزینه های انرژی در مغازه کار خود را.

نجاری مبانی کسب و کار

آموزش کتاب که آن هم در دسترس چاپی, فرم می آید که در این دوره قابل توجه است و جامع است که به معنای واقعی کلمه شما را به دست و به شما نشان می دهد دقیقا چه مراحلی را برای ایجاد موفق یک کسب و کار نجاری.آن را پوشش می دهد هر موضوع از چگونه به منظور توسعه یک طرح کسب و کار چگونه خود را به تعادل هزینه و سود. آن را نیز به شما نشان می دهد که چگونه به را انتخاب کنید و به درستی قیمت محصولات است که شما در حال رفتن به ترویج پیدا کردن مشتریان هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور حداکثر رساندن سود و حفظ مشتریان.

این غیر معمول نیست که با شروع یک کسب و کار جدید برای تبدیل شدن به بسیار هیجان زده و می خواهید به عجله به این پول جدید-ساخت سرمایه گذاری.بزرگ وجود دارد گفت: “اگر شما موفق به برنامه و سپس برنامه ریزی برای شکست”.

این برنامه قرار می دهد مقدار زیادی از تاکید بر ایجاد یک جامد و قوی مدل کسب و کار. یک طرح خوب شروع می شود با کمی تحقیق.شما نیاز به تعیین خود را در بازار به عبارت دیگر شما باید به فکر می کنم در مورد که شما در حال رفتن به به عنوان مشتریان هدف.

نجاری خود را کسب و کار مشتریان

مشتریان خود مشخص خواهد شد چه شما تصمیم به فروش برساند. اگر چه شما نمی توانید در واقع کنترل خواهد شد که محصولات خود را خرید شما می توانید انتخاب کنید که محصولات خواهد شد درخواست تجدید نظر به هر گروه شما می خواهید به هدف قرار دادن.

شما ممکن است بخواهید تخصص در ساده تر مقرون به صرفه تر پروژه های که درخواست تجدید نظر به بیشتر هزینه آگاهانه مشتریان. یک مثال خوب متوسط صاحبخانه که می خواهید سفارشی ساخته شده, اما ترجیح می دهند ساده تر و با قیمت مناسب طرح است.

که شما به فروش بسیار بالا برای شما. نگاهی به اطراف محله خود شهر یا شهر شما و شما به راحتی می توانید ببینید که چه مردم استفاده کنید و می خواهید.وجود دارد بسیاری از پروژه های مختلف که شما می توانید تولید است که خود را کسب و کار نجاری منحصر به فرد است.

وجود دارد برخی از واقعا جالب ایده های محصول در پروژه نجاری کتاب است که همراه با این دوره, مانند, دریایی, ساعت, کارخانه های تولید نمک فلفل آسیاب طلا و جواهر جعبه های اسباب بازی و بسیاری دیگر. پس از انتخاب دسته و یا تو رفتگی در دیوار است که درخواست تجدید نظر به انتخاب خود مشتری پایه و رفتن از وجود دارد.

کسب و کار نجاری راهنمایی

در کسب و کار طرف از همه چیز فراموش نکنید که عبارتند از وقت خود را به کار به عنوان یکی از هزینه های کسب و کار. شما نیاز به مقایسه زمان خود را صرف کسب و کار نجاری به آنچه شما می تواند درآمد انجام چیز دیگری است.

این برنامه یک ابزار عالی برای کسی که جدی در مورد تبدیل آنها نجاری سرگرمی به کسب و کار نجاری. همانطور که با هر کسب و کار به وجود می آید زمانی که شما فقط می توانید آن را تمام b خودتان. استخدام کمک در صورت لزوم اگر بودجه اجازه می دهد تا برای تکمیل پروژه های خود را در زمان.

بسته به نوع بر روی وضعیت شما, شما می توانید استخدام یک فرد با تجربه کمتر نسبت به خودتان و آنها را آموزش چگونه به ساخت محصولات خود را. این امر به شما اجازه می دهد زمان برای توسعه پروژه های بیشتر و همچنین بازار کسب و کار شما.

خط پایین این است که ساده است. به دنبال راهنمایی و کسب و کار ساختمان مراحل در این برنامه است. اقامت متمرکز دنبال طرح کسب و کار شما و شما موفق کسب و کار نجاری و در حال اجرا در زمان بسیار کمی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *