شمارش ریختن موها در هر روز — چرا شما باید آن را انجام دهند

[ad_1]

من اغلب دریافت ایمیل از درخواست از مردم برای مشاوره در مورد موهای خود را نازک شدن و ریختن و یا از دست دادن. تقریبا همیشه آنها می توانید به من بگویید که حدود چگونه بسیاری از موهای آنها در حال از دست دادن در هر روز. من اغلب شنیدن نظرات مانند “من ریختن بیش از 100 تار مو در هر روز” و یا “من گاهی اوقات به اندازه از دست دادن بیش از 300 تار مو در هر روز. من فکر می کنم که در این رای من طاس به زودی.” من اغلب از آنها بپرسید که چگونه آنها می دانند که این اعداد اما راستش من واقعا نمی باید بپرسید. من در حال حاضر می دانیم پاسخ – آنها تعداد موهای خود را. من می دانم که این بسیار خوب است چرا که من استفاده می شود به انجام این کار خودم. و اگر چه من درک می کنم که چرا شما ممکن است انجام این کار, من هم می دانم دست اول که این عمل واقعا شما خیلی بیش از آسیب خوب است که من را مورد بحث در مقاله زیر.

چرا شما احتمالا شمارش ریختن موها: شوهر من هرگز نمی تواند درک کند که چرا من این کار را, اما در اینجا به همین دلیل مردم (از جمله خود من) به طور معمول به شرکت در این عمل است. شما واقعا می خواهید برای دیدن چگونه بسیاری از بیش از “عادی” 100 ریختن موها هر روز شما از دست دادن. و شما می خواهید می شود قادر به گرفتن یک محدوده زمانی در این نگاه به طوری که شما می توانید یک “متوسط” تعداد. ما می دانیم که از دست دادن ما متفاوت بوده و هر روز به طوری که ما می خواهید برای دریافت یک نگاه دقیق در آنچه که ما در واقع از دست دادن.

ما همچنین می خواهید قادر به مقایسه آنچه که ما در حال از دست دادن به عنوان ما سعی می کنیم درمان های جدید و رژيم. اگر ما شاهد یک کاهش در ریختن سپس ما می توانیم گمان می کنند که آنچه که ما در حال تلاش است تا حدودی موفق است. به همین ترتیب اگر ما ریختن می رود و پس از آن ما می تواند نقطه اتصال است که چیزی است که ما مو بدتر است.

چرا شمارش موهای خود را است بهترین ایده: من شما را درک استدلال پشت این اما در اینجا چیزی است که من می دانم برای مطمئن. در ادامه با این عمل تنها به رسم منفی خود را با توجه به آن اگر همه چیز کار نمی کند راه است که شما می خواهید آن را به. این می شود یک عادت منفی است که منجر به نگرانی بیش از خود را ریختن. در حال حاضر من می دانم که این سخت است برای چشم پوشی از زمانی که مو در حال سقوط بیش از همه شما در تمام طول روز. هنگامی که شما تعداد دفعات مشاهده شما واقعا در حال برگزاری خودتان پاسخگو برای چیزی است که شما فقط ممکن است حداقل در این زمان هیچ کنترل بیش از است. آن را تقریبا به عنوان اگر شما خودتان را یا خودتان باعث درد با چیزی است که در همه تقصیر شما نیست. به علاوه گاهی اوقات درمان را در حالی که به کار و یا کار نمی کند. بنابراین گاهی اوقات زمانی که ما تعداد آن به ارمغان می آورد در مورد وحشت و ممکن است باعث شود ما را به زانو حرکت تند و سریع واکنش است که لزوما بهترین مسیر را.

همچنین فقط تدارکات برای انجام این کار در تمام طول روز یک کابوس است که می تواند کمک بیشتر به یک در حال حاضر بد قاب از ذهن است. شما در حال چیدن رشته از خودتان در تمام طول روز و سپس آنها را نادیده اما tallying آنها را. پس وحشت خود را همچنان به صعود خود را به عنوان تعداد صعود خیلی حصول اطمینان از که شما در حال رفتن به یک روز بد حتی اگر وجود دارد به خوبی ممکن است چیزهای خوب اتفاق می افتد در اطراف شما. من نیز که در طول زمان شما تبدیل شده به طوری که بیش از بیش حساس به صرف موهای که شما را تبدیل به بسیار ناراحت بیش از حتی سطح نرمال است.

آنچه به انجام به جای شمارش موها: من نمی فهمم که شما می خواهید برای پیگیری پیشرفت خود را, اما وجود دارد راه های دیگر برای انجام این کار است. اگر شما بوده ام به شمارش برای هر مقدار از زمان شما احتمالا می تواند چشم توپ کوچک خود را توده ای از مو در تخلیه و به حدود چگونه بسیاری از وجود دارد. و شما همچنین می توانید تخم چشم خود را با قلم مو و یا فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از شما احساس آمار بازوی خود را به بگویید اگر شما در حال دیدن بهبود یا نه.

من در نهایت به یک نقطه که در آن من می خواهم فقط کره چشم آنچه وجود دارد آن را دور بیاندازید و یا با جارو برقی تمیز کنید و سپس مشغول خودم را به عنوان به سرعت به عنوان من می تواند با چیز دیگری. بسیار مهم است به درک که استرس می تواند بر این روند است. شما باید نگه داشتن سطح استرس خود را پایین. شمارش موها نمی انجام این کار است. من می دانم که آن را دشوار است برای جلوگیری از, اما هر چه مراحل شما نیاز به شروع به کاهش تدریجی پایین. من استفاده می شود به خودم اجازه می دهد به دفعات مشاهده شده در هر شستشو و سپس هر آخر هفته و پس از آن نه در همه. مطمئن شوید که من تا به حال برداشت اما آزادی که من در نهایت احساس شد به طوری که ارزش آن. و این بود آغاز من تمرکز بر روی درمان به جای آنچه که من از دست دادن. و این زمانی است که آن را شروع به نوبه خود در اطراف برای من.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.