شرکای کسب و کار & زناشویی طرف را به زنده ماندن ازدواج – قسمت دوم

[ad_1]

در آخرین مقاله ما گفت که نگه داشتن کسب و کار و روابط شخصی جداگانه بسیار مهم برای بقای هر دو کسب و کار و ازدواج خود را. در این مقاله ما خواهد شد بحث در مورد چگونه برای رسیدن به این هدف است.

یکی از مهم ترین راه برای انجام این کار این است که به راه اندازی کسب و کار مجزا ساعت و زمانی که آنها بیش نیست بحث در مورد کسب و کار تمرکز بر روی رابطه شما. آن را دشوار است اما تلاش های متمرکز در آن است. خود را محدود مباحث کسب و کار به کسب و کار ساعت یا کنار یک زمان خاص به بحث در مورد کسب و کار.

برای مثال نگاهی به گذشته نیم ساعت از روز و بحث در مورد کسب و کار روز; هر گونه پیشنهاد شما چه بود انجام آنچه باید انجام شود فردا در طول هفته چگونه اهداف ماهانه به شما در تنظیم در ابتدای ماه پیشرفت. به یاد داشته باشید به کوچ هر گونه انتقاد و یا پیشنهادات خود را در مثبت ورید. فکر می کنم چگونه شما احساس در وضعیت کار و چگونه سرپرستان برخورد با شما را هنگامی که ساخت پیشنهادات. منفی تنها باعث خشم. آنها را در عرصه سازمانی و حتی بیشتر از آن زمانی که در برخورد با یک مرد متاهل, شما باید با 24 ساعت در روز. مطمئن باشید در کنار هم برای هر یک از دیگر-رفتن برای پیاده روی به شام و یا فقط برای یک درایو با همسر خود. نه بحث در مورد کسب و کار.

شما باید در خارج از فعالیت های است که کسب و کار مرتبط است. اگر نه پیوستن به یک گروه است که شما منافع. این اجازه خواهد داد که شما را به ملاقات با دیگران که متصل به کسب و کار شما. در حال اجرا یک کسب و کار خانگی می تواند بسیار lonely; دور شدن از خانه و خارج از منافع ضروری است.

در علاوه بر این به مشکلات ذاتی به زوج های در حال اجرا یک کسب و کار شروع صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار ارائه مجموعه خود را از مشکلات و سوالات. قبل از شروع مطمئن شوید که به زیر بپرسید:

1. آیا شما خود انگیزه? سازمان ؟ قادر به اولویت بندی کار خود را? شما دیگر نمی خواهد باید یک سرپرست یا یک رئیس به شما بگوید چه باید بکنید. شما خواهد بود که تصمیم ساز. شما باید برای ایجاد انگیزه در خودتان. یک راه برای انجام این کار است به استفاده از یک لیست به انجام و چوب به آن. در این مجموعه قطعی کسب و کار ساعت و چوب به آنها.

2. آیا شما قادر به مقابله با انزوا? شما دیگر نمی خواهد دیدار با مردم در سالن جمع شدن در اطراف گلدان قهوه و یا یک استراحت برای صحبت با همکاران خود را. برای مبارزه با تنهایی و انزوا مطمئن شوید که برای پیوستن به گروه های که در دیدار خارج از خانه و یا برنامه luncheons با دوستان و همکاران.

3. نوشتن یک طرح کسب و کار. مطمئن شوید که کسب و کار چیزی است که شما منافع. شما ممکن است بخواهید برای شروع به صورت پاره وقت و از رشد وجود دارد. تحقیقات کسب و کار با دقت مطمئن شوید که در بازار وجود دارد و رقابت قریب به اتفاق قربانیان است.

4. مطمئن شوید که شما باید حداقل شش ماه هزینه های زندگی خود را کنار بگذارند. این به شما زمان به کار را از طریق استراتژی بازاریابی مشخص شده در طرح کسب و کار شما و جلوگیری از بد شیوه های بازاریابی. علاوه بر این اگر تغییرات نیاز می شود ساخته شده است شما می توانید انجام دهید تا بدون نگرانی های پولی تبدیل شدن به یک موضوع است.

5. مطمئن شوید که فضای دفتر خود را واقع در یک اتاق جداگانه و یا منطقه از خانه خود را ارائه می دهد که حداقل حواس او را پرت. یک دفتر جداگانه بهتر است به خصوص اگر شما در حال ملاقات با مشتریان. به یاد داشته باشید همیشه یک ظاهر حرفه ای.

6. هنگامی که شما کار خود را به طور منظم کارهای خانگی ؟ ایجاد یک برنامه در زمانی که شما با آنها برخورد خواهد شد. برخی از افراد پیدا کردن گرفتن کارهای انجام شده قبل از شروع کار در شب بهتر است. در پایان روز نزدیک درب دفتر خود را و سپس مقابله با باقی مانده آیتم های خانگی که نیاز به کار گرفته می شود. مدیریت زمان خواهد شد یک عامل بسیار مهم در حال اجرا در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است.

7. برای شوهر و همسر تیم های آن ضروری می شود به نوعی از کار افتادگی بیمه برای هر یک از دیگر. به یاد داشته باشید حتی اگر شریک زندگی خود را ممکن است شوهر یا همسر او و یا او هنوز هم خود را شریک کسب و کار. یک حادثه و یا بیماری برای یکی از شما می تواند به شدت تحت تاثیر بهره برداری از کسب و کار.

یک کسب و کار است که تنها به عنوان خوب به عنوان شما و شریک زندگی خود را. این طول می کشد بسیاری از فداکاری زمان و انرژی برای اجرای یک کسب و کار آن است که آیا بر اساس صفحه اصلی یا نه. این می تواند یک تجربه بسیار پرارزش است. دقت فکر کنید و از خودتان بپرسید بسیاری از جستجو و پرسش های قبل از شما آغاز خواهد شد.

کپی رایت سال 2000 DeFiore شرکت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.