شروع

[ad_1]

یکی از اولین چیزهایی که ما انجام این کار با ما همکاری خود را برای موفقیت دانش آموزان این است که آنها برنامه ریزی کردن که چگونه بسیاری از ساعت آنها می تواند صرف در اجاره نامه خرید.

ما می دانیم که بسیاری از شما در حال کار و می خواهید برای شروع به پاره وقت. خوب بهترین راه برای انجام این کار این است که نگاهی به تقویم و برای قرار دادن در زمان شما خواهد شد کار خود را به اجاره و خرید, کسب و کار و یا هر کسب و کار شما می خواهید برای گرفتن آغاز شده است.

شما برنامه ریزی اولیه کلیدی است. تعداد ساعت شما می توانید صرف گرفتن هویت خود را بسته انجام می شود, راه اندازی خود را با مخاطبین خود تماس و تنظیم اهداف خود را (هر دو کوتاه مدت و بلند مدت). در اثر گرفتن اردک خود را در جهت اینکه مطمئن شوید که همه خود را P و Q را در حال مراقبت گرفته و پس از آن فقط گرفتن آغاز شده است.

اما گام اول این است که مال شما. اگر پس از انجام تمام برنامه ریزی های شما را هرگز تعهد همه از دست رفته است. شما باید برای اجرای این طرح و ایجاد تعهد به دنبال از طریق.

و هنگامی که وجود دارد برجستگی در جاده ها و باور ما وجود دارد خواهد بود برای درخواست کمک نیست فقط به من بدهید. اگر شما فقط به من بدهید تا شما هرگز می دانم آنچه شما می تواند انجام داده اند. فکر می کنم از برجستگی به عنوان چالش ها و یادگیری از ضربه به جای درست دادن. هیچ چیز آسان می آید. شما نمی خواهید به یک میلیونر هفته آینده (مگر اینکه شما برنده قرعه کشی) آن است که قصد ندارم به کار بر روی خلبان خودکار شما نیاز به استوک آن و کمک به رشد آن.

بنابراین شروع به برنامه ریزی و انجام امروز. اجازه دهید در این سال یک آغاز جدید برای شما. اگر شما احساس می کنید شما نمی توانید آن را در خود بررسی کنید ما همکاری خود را برای موفقیت برنامه است.

کپی رایت DeFiore شرکت 2001

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.