شخصیت های موفق Handicappers – ورزشی شرط بندی بازیکنان

[ad_1]

موفق handicappers من را ملاقات کرده اید بسیار مشترک با هر یک از دیگر. این ویژگی اصلی و متمایز برندگان از 99 درصد بازنده است.

اولا لازم به ذکر است که چنین بازیکنان خود اعتماد و نظر خود را. که بدان معنی است که آنها قادر به تجزیه و تحلیل دیگر مردم, نظر, انتقاد و نه اینکه تحت تاثیر آن است.

در همان زمان آنها چنین کیفیت به عنوان “ابدی دانشجو”: آنها به طور مداوم یاد بگیرند. نظر یک بازیکن حرفه ای در مورد تئوری ناتوان و مدیریت پویا و موضوع را تغییر دهید. او هر آنچه اما هنوز ایستاده است. او به راحتی می تواند تجدید نظر و حتی خود را پایه اگر آنها مشکوک هستند و یا مسن تر ایجاد بسیاری از سوالات. او می آموزد چیزی از هر کسی در هر زمان. آن را به بحث باز است و همیشه در فرایند یادگیری است.

شناخته شده قمار باز حرفه ای Lem Benker – یک مثال عالی از یک بازیکن است. من تو را دیدم او را با دقت گوش دادن به مزخرفات هنگامی که یک مرد صحبت کردن در مورد چگونه به شرط “حق”. و لم نمی شد فقط نوع در نظر آداب گوش دادن به او. او واقعا گوش و گوش با دقت تلاش برای کشف چیزی جدید.

نکته مهم دیگری که شما باید توجه داشته باشید: در میان بازیکنان مشخصات بالا وجود دارد چنین چیزی به عنوان نگرش حرفه ای. آنها نه از دست دادن سر خود را پس از یک فاجعه – از دست دادن سری آنها نیست موج دست خود را و رقص سالسا پس از برجسته پیروزی. آنها آنها چنین نتیجه 0-8 (win-lose) اما تجربه طولانی به آنها آموزش داده است که این روزها عادی هستند و آنها بخشی از تصویر به عنوان به خوبی به عنوان نتیجه به عنوان یک پیروزی 10-0. بازیکنان حرفه ای پرداخت نمی توجه به نتایج کوتاه مدت: آنها با تمرکز بر به دست آوردن دراز مدت سود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.