سیگار کشیدن و نوشیدن می تواند دوره خود را از عمل جراحی پیوند مو

[ad_1]

آیا خود را از دود سیگار و یا نوشیدن مشروبات الکلی به تازگی ممکن است برخی از سوالات است که شما خواسته خواهد شد که شما قبل از انجام پیوند مو عمل جراحی است. برخی از پزشکان حتی به پرسیدن که آیا شما را از هر گونه مکمل های گیاهی. به نظر می رسد که بسیاری از بیماران قادر به دیدن چرا این مربوط به سوالات آنها بسیار مهم است به درخواست هر چند برای عمل جراحی موفقیت آمیز ، این مقاله به شما خواهد گفت دقیقا به همین دلیل است.

این سوال شما ممکن است خواسته می شود قبل از عمل جراحی:

1. چه مکمل های ویتامین آیا مصرف ؟

2. آیا شما را از هر گونه گیاهی ،

3. این که آیا شما را از هر گونه مواد مخدر تفریحی برای مثال شاهدانه یا کوکائین است.

4. چه مقدار الکل مصرف شما را به صورت منظم.

5. چقدر سیگار می کشید.

این ممکن است به نظر می رسد مانند دکتر کنجکاو به زندگی خصوصی خود را. با این حال دانستن این پاسخ به این سوالات می تواند کمک به جلوگیری از خونریزی و یا تراوش’ هر دو قبل و بعد از عمل جراحی صورت گرفته است. من می دانم که این می تواند به نظر می رسد شرم آور به اعتراف به برخی از سوالات اما به یاد داشته باشید که پزشک نیاز به دانستن آنها صادقانه نمی خواهد به هر کسی. ممکن است زندگی خود را بستگی به راستگو پاسخ به این پرسش. شما به طور کلی خواسته می شود آنها را در طول خود را قبل از جراحی معاینه.

اگر شما در حال مصرف داروی تجویز شده شما نیاز به خود را عرضه کاشت مو متخصص با نام. اگر شما قادر به انجام این کار, شما ممکن است تماس بگیرید در تاریخ بعد و ارائه آن را. اگر این است که هنوز هم غیر ممکن است و سپس پزشک قادر خواهد بود برای تماس با دکتر خود و پیدا کردن دقیقا همان چیزی دارو تجویز شد و برای چه دردی است.

اگر عامل خطر برای خونریزی در حین عمل جراحی بیش از حد بالا است و سپس عمل جراحی ممکن است به تعویق افتاد. در روزها و هفته های منتهی به عمل جراحی شما خواسته خواهد شد که به کاهش و در نهایت قطع هر کدام عادات در حال قرار دادن عمل جراحی در خطر است. عمل جراحی پیوند مو ممکن است شکست بخورند اگر بدن خود را ‘oozes’ به عنوان گرافت های مو قادر به خود را متصل به پوست سر.

چگونه توتون و تنباکو سیگار کشیدن خود را تحت تاثیر قرار عمل جراحی پیوند مو?

توتون و تنباکو را به سمت مشکلات گردش خون است که می تواند در نوبه خود منجر به خونریزی سنگین. رگ های خونی اطراف سر هم تبدیل خواهد شد بیشتر ‘elastic’ که باعث کاهش مقدار خون برای رسیدن به پوست و در نتیجه افزایش شانس پیوند شکست.

پزشکان نمی فهمم که از آن آسان است برای ترک سیگار, با این حال آنها را توضیح دهد خطرات ناشی از آن و چگونه آن را به علت عمل جراحی پیوند مو به شکست اگر شما انجام نمی دهد. اگر شما هنوز هم حاضر به تسلیم و پس از آن من واقعا پیشنهاد می کنم که شما به این نوع عمل جراحی دیگری فکر آن را نمی ممکن است برای شما.

چگونه مصرف الکل خود را تحت تاثیر قرار عمل جراحی پیوند مو?

طولانی مدت مصرف الکل ثابت شده است برای جلوگیری از لخته شدن خون موثر است که البته شما قرار می دهد در معرض خطر خونریزی سنگین تر و در واقع حتی یک دوز واحد از الکل می تواند افزایش شانس تقریبا بلافاصله برای یک یا دو ساعت. آن را کاملا حیاتی است که شما مصرف الکل را در هفته منتهی به عمل جراحی خود را; در غیر این صورت پزشک نمی خواهد می خواهید به ادامه با آن است.

چگونه می توانید از محصولات گیاهی و تاثیر خود را در عمل جراحی پیوند مو?

برخی از محصولات گیاهی به خوبی شناخته شده برای واکنش با داروهای تجویزی در نتیجه افزایش احتمال خونریزی به شدت. برخی از محصولات گیاهی قادر به انجام این کار بدون کمک از داروهای تجویزی. بنابراین حیاتی است که شما قطع مصرف آنها در هفته منتهی به عمل جراحی خود را, آنها واقعا شما هیچ خوبی در طرح بزرگ از چیزهایی.

تمام سوالات دیگر که پزشک خود را بپرسید شما همچنین می تواند بر شانس موفقیت با عمل جراحی است. آن است که فوق العاده مهم است برای باز و صادقانه خود را با کاشت مو, جراح که راه شما ایستاده شانس بیشتری برای پایان دادن به مو است که شما همیشه می خواستم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *