سه مزایای استفاده از چک لیست در وزن موفق مدیریت با جراحی کاهش وزن

[ad_1]

افرادی که تحت عمل جراحی برای از دست دادن وزن اغلب وسوسه به سادگی اجازه عمل جراحی انجام کار برای از دست دادن وزن بدون تلاش برای انطباق جدید رژیم غذایی سالم و تناسب اندام عادات. اما جراحی bariatric بیمارانی که مایل به دستیابی به کاهش وزن و حفظ وزن سالم برای سال آمده را با استفاده از عمل جراحی به عنوان یک فرصت برای فرم جدید ایجاد عادات جدید سالم راه زندگی است. با استفاده از چک لیست برای تنظیم اهداف را طرح و ترویج پاسخگویی است یک راه کلیدی برای کاهش وزن عمل جراحی بیماران را بیشتر از خود فولاد فرصت را به از دست دادن وزن و حفظ وزن سالم در دراز مدت. در اینجا به برخی از مزایای چک لیست ارائه:

نقشه طرح. همه ما شنیده شده است که می گفت: “من نیاز به از دست دادن برخی از وزن” یا “من نیاز به برنامه ریزی وعده های غذایی و غذا خوردن بهتر است” و یا “من واقعا باید شروع به ورزش.” و ما می دانیم که گفتن این چیزها به ندرت قرار می دهد در حرکت این اقدامات برای به انجام رساندن نتایج. استفاده از چک لیست می تواند تغییر کلمات به نتیجه چون آنها به ما یک محل که در آن به نقشه طرح. خوب چک لیست ارائه خواهد شد یک فرصت برای تعیین هدف و سپس طرح مراحل مورد نیاز برای رسیدن به این هدف است. درست مثل یک برنامه ریزی سفر جاده خوب چک لیست نقشه های مسیر را برای سفر به اطمینان حاصل شود مقصد رسیده است.

ایجاد پاسخگویی. ما ممکن است به آن اعتراف به عنوان بزرگسالان اما این واقعیت ساده است که ما در انجام بهتر که ما پاسخگو هستند. که شامل حال شخصا و احتمالا خصوصی پاسخگو به خود ما زمانی که جمع کردن اهداف است که برای ما مهم است. خوب چک لیست نگه می دارد ما را دارند با نقاط عطف و مهلت. گفت: “من می خواهم به ثبت نام برای یک 5K نژاد” ندارد پانچ است که نوشتن در یک چک لیست “مشارکت در سود 5K سه هفته از امروز” می کند. دیدن هدف این نوشته آن را نگه می دارد در حال حاضر در افکار و اعمال ما. و بهترین بخش این است که کمی بررسی جعبه که در آن ما می توانید با قرار دادن یک X بزرگ زمانی که این هدف انجام شده است. پاسخگویی با چک لیست می تواند خصوصی یا آن را ممکن است به اشتراک گذاشته شده توسط افراد همفکر. مردم با اهداف مشترک ممکن است مایل به چک لیست اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از مسئولیت پذیری است که هر دو انگیزه و توانمند سازی.

لامسه عمل است. از جمله قانون برگزاری یک چک لیست پر کردن در جاهای خالی و مارک جعبه است که از لحاظ جسمی با ارزش است. اما از همه مهمتر عمل نوشتن یک چک لیست مارک پیشرفت و انجام وظایف و یا اهداف با آن را به ما می دهد یک توقف به نظر ما اهداف و ارزیابی پیشرفت ما است. مدیریت زمان موثر استراتژی های تماس برای بلوک از زمان خود را کنار بگذارند و به تمرکز به طور انحصاری در ساخت چک لیست مارک پیشرفت و با اشاره به موفقیت. برای کاهش وزن موثر و وزن مدیریت زمان باید اختصاص داده شده در هر روز را به ساخت و بررسی چک لیست همه در حالی که نگه داشتن چشم در ما اهداف بزرگ و مسیر ما را برای رسیدن به آنها.

چک لیست می تواند به عنوان ساده و یا به عنوان پیچیده شما آنها را. هنگامی که هدف این است که به عنوان مهم به عنوان طولانی مدت سلامت و وزن مدیریت سرمایه گذاری از زمان و فکر خوبی اجرا چک لیست تورهای مزایای بزرگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.