سفر موفقیت

[ad_1]

“موفقیت یک سفر است نه یک مقصد.” — ناشناس

این یکی حس تحقق است که من و شرکت من تا به حال برای آمدن به. در بسیاری از موارد ما رسیدن به درجات موفقیت و احساس می کنیم که اگر ما وارد شده اند. اما این یک واقعیت است که درست نیست. تا زمانی که شما زنده هستند شما باید همیشه در تلاش برای دستیابی به بیشتر.

یک تعریف شنیدم از موفقیت است مترقی تحقق یک هدف ارزشمند. که عمیق است. این تعریف وجود دارد صحبت می کند حجم در مورد شما خود را حرفه ای کسب و کار خود و یا هر آنچه در آن است که شما ممکن است درگیر می شود. کل هدف از موفقیت در اخذ قابل توجه هدف است. که سفر و مسیر است که شما باید تلاش در میان تمام حواس او را پرت یا موانعی که ممکن است سعی کنید شما از راه.

ما باید آن را یک نقطه به حل و فصل در موفقیت ما است. حل و فصل منجر به خوشنودی است. خوشنودی منجر به روال. روال منجر به خستگی. خستگی منجر به انفعال. انفعال منجر به عدم فعالیت. شما هرگز نمی خواهید برای دریافت, ذهن,, “آره, من به دست آورده ام چند بار انجام چند چیز است. Whoohoo!” اما چه اتفاقی می افتد بعد از بار اول یا دوم یا سوم ؟

در اینجا چهار عنصر است که من فکر می کنم برای کمک به اضافه کردن نشاط و فضیلت به شما و کسب و کار. اگر شما یک حرفه ای است که شما به دنبال است که عالی به. من به این چهار کاریزماتیک کیفیت تغییر.

1. تغییر از خود

به منظور موفقیت اولین تغییر در حال رفتن به باید برای شروع با شما. در برخی از موارد شما ممکن است مجبور به دوباره اختراع خود را به برنامه ذهن خود را برای موفقیت در هر کاری این است که شما راه را برای رسیدن به. درست به شما نشان داده شده است در می آید و از تجربه خود و سفر خود را در منطقه از تلاش. شما باید برای گرفتن همه از تجارب خود و استفاده از آنها برای کمک به تغییر در کار شما بهتر است.

شما باید ارزش را به جهان و وجود دارد برخی از مردم خارج وجود دارد که شما نیاز دارید برای به اشتراک گذاشتن موفقیت خود را با. های موفقیت از یک تغییر به شما کمک می کند برای راهنمای در موفقیت دیگران است.

2. تغییر در زندگی حرفه ای خود را

هنگامی که شما مجموعه چشم خود را به پیشرفت در حرفه خود وجود دارد یک زن و شوهر از پیش بینی است که شما نیاز به در نظر بگیرید. یکی آنچه که انتظار می رود در پایان شما در حال رفتن به ؟ چه اهداف که شما می خواهید به انجام? سه وجود دارد یک راه برای شما برای پیشبرد فراتر از جایی که شما هستند در حال حاضر ؟

شما ببینید زمانی که ما صحبت در مورد تغییر ما در حال صحبت کردن در مورد راه هایی برای موقعیت خود را به دریافت بیشتر از تلاش های خود را. به حداکثر رساندن گاهی اوقات تماس برای شما را به ایجاد برخی از تغییرات. به تجربه بیشتر اقدامات موفقیت در حرفه خود و یا کسب و کار ممکن است برای برخی از تغییرات ساخته شود.

3. تغییر در مخاطبان خود را

هنگامی که شما فکر می کنم در شرایط کسب و کار شاید شما یک گروه خاص از مردم است که شما در حال تلاش برای رسیدن به. شاید شما شده است یک موفقیت برای یک مدرک در حرفه خود و یا کسب و کار اما همیشه وجود دارد اتاق را برای رشد. به یاد داشته باشید فقط به خاطر اینکه شما با تجربه سطح موفقیت در زمان های گذشته به این معنا نیست که شما باید وارد نشده است. من و شما هر دو می تواند همیشه بهتر است خودمان را به دریافت بیشتر از ما در این نقطه در تلاش های ما.

یک تغییر دیدگاه در چگونه شما رسیدن به مخاطبان هدف خود را می تواند به معنای سطح دیگری از موفقیت و ارتباط نزدیک تر به آنها را نیز. شما باید به یک اشتیاق درون برای گروه هدف خود را و چگونه شما می توانید ارائه ارزش به نفع آنها است. اگر شما یک فرد که نیست درگیر در کسب و کار ببینید که چگونه تغییر در زندگی شما می تواند به شما کمک کند برای اضافه کردن ارزش و موفقیت برای کسانی که در محیط اطراف خود را.

4. تغییر جهان را به خود

در اینجا این است که شما می توانید ارزیابی سفر خود را از موفقیت است. زمانی که من را ساخته اند تغییرات در خودم تغییرات در چگونه من به دیگران پس از آن من می توانید نگاه کنید که چگونه من می توانم تغییر جهان است. که یکی از بزرگترین شادی در موفقیت; زمانی که تغییر از شما این است که در یک سطح در سراسر جهان.

“چگونه می توانم تغییر جهان ؟ من تنها یک فرد” شما ممکن است می گویند. اما کم کم تغییر که شما اعمال از شما به دیگران می تواند به معنای حمل است که از فردی به فرد تغییر. من باور دارم که هر کس بود به لمس کسی یا کسی(ع) برای زندگی بهتر است. آن بزرگتر از یک کسب و کار; آن را در مورد تغییر در سطح بالاتر برای شما و دیگران است.

اگر شما می خواهید به تجربه زیادی در سطح موفقیت در این سفر شما ممکن است به ایجاد تنظیمات شخصی برای رسیدن بیشتر از شما دوست دارم. این موفقیت سفر است که در مورد بهترین بودن به طوری که شما همیشه باید بهترین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *