زندگی خود را به عنوان یک جوان مرد ریزش مو

[ad_1]

از دست دادن مو بر روی سر یک مرد جوان در غیر این صورت به عنوان شناخته شده ریزش مو است که یک چیز وحشتناک است که می تواند همیشه به او اتفاق می افتد. همانطور که همه چیز به سرعت در حال تغییر است عادی به نقطه یک مرد جوان را در 20s خود را با یک قابل مشاهده سر طاس بر خلاف گذشته که در آن معمولا آغاز شد و در اواخر 30s. اولین بازتاب از ریزش مو سر در یک آینه تکان دهنده ناباوری به دنبال استرس زمانی که دوستان و خانواده تایید مثبت است. اما در آنجا که از دست دادن مو بر روی سر در اوایل سن است نه شیرین انتخاب آن است که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به کسی. وجود حوادث و بیماری های تجزیه و بسیاری از چیز افتضاح است که می تواند اتفاق می افتد به زندگی و ریزش مو باید هرگز توان شمارش به عنوان یکی از آنها است. در اینجا پنج نکته که شما را به ایستادگی کردن و حتی تبدیل به حسادت از بسیاری از.

قبول و لازم نیست آن را پنهان

روز شما را از خواب بیدار و متوجه است که موهای خود را محو و شما بروید به تایید خانواده و دوستان و شما متوجه است که هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام اولین گام این است که آن را بپذیرید و با اطمینان ، پنهان نیست و اصلا عجله برای صاف کردن أرمبتس خود را برای پنهان کردن از دست دادن. با این حال بیمار و درمانده احساس است و فقط می دانند که هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد. هنگامی که شما با قاطعیت و اطمینان آن را قبول مردم دیگر نمی خواهد آن را ببینید یک معامله بزرگ است. اگر شما جهان نشان می دهد که شما حداقل زحمت در مورد آن جهان خواهد نه زحمت شما را با غیر ضروری همدردی و چند نفر را حفظ خواهد کرد یادآوری می شود که شما باید یک سر طاس. باک متوقف می شود, خود را با پذیرش کامل; هیچ کس نمی خواهد نگاه بسیار شگفت زده شما به دلیل پذیرش و پنهان کردن آن را نمی خواهد آنها را از نقطه شروع به بحث در مورد آینده خود را طاس.

جسورانه و با اعتماد به نفس در مورد آن

پس از آن مشهود است به شما و کل جهان است که شما در حال ریزش نمی انقباض غیر ارادی ماهیچه در درون خود با خود و ترحم و استرس همیشه راه رفتن شانه ها بالا شجاعانه و هرگز خجالتی از این واقعیت است. سعی کنید و مثبت در مورد آن و پاسخ با لبخند با اعتماد به نفس کسانی که کنجکاو از وضعیت خود را در مقابل سن. همیشه پیدا کردن چیزی مثبت برای پاسخ به این سوال منفی از دوستان و آمپول به یاد داشته باشید بسیاری از آنها برجسته و موفق آیکون های اطراف ما که در حال طاس و یک بار در در حالی که اشاره به آنها را زمانی که پاسخ متنفر و jeerers. حتی اگر شما احساس می کنید متاسفم برای خودتان در زمان, که بسیار معمولی هرگز راه رفتن در اطراف با یک غم بی کس نگاه حتی در شب.

لباس زیبا و هوشمند

یک استان در لباس پوشیدن طاس مرد جوان نمی دید ناگهان به صورت واقعی است. اگر شما می توانید یک شانس به گام با مدل موهای افسانه آن است که همه محتاطانه به خود اجازه پارچه را یک نقطه از شما. شما لازم نیست که برای پوشیدن لباس های گران قیمت به صورت هوشمند اما تمیز و خوب نگهداری شده و کاملا اتصالات آنهایی که شما را نگاه هوشمند. آیا لباس زنانه می پوشند گاه به گاه و یا همیشه مطمئن شوید که شما را نگاه خوب است. اگر شما رسانه ها شخصیت و یا یک سیاستمدار و بيشتر وقت خود را ظاهر نمايد و به دنبال مشاوره از شما متخصص مد در آنچه می رود که. هوشمند بودن نمی خواهد پنهان کردن این واقعیت است که شما طاس اما به ارمغان خواهد آورد زیبایی از طاسی.

داماد خود را به صورت تر و تمیز و ریش خود را به سادگی

برای کسانی که فاقد مو در سر اما باید مقدار زیادی از ریش و همیشه آن را به سادگی برش و تمیز. تمیز تقلیل خوب ریش اولین چیزی که مردم متوجه خواهد شد که در صورت خود را. تمیز کردن صورت خود را به طور کامل و اگر نیاز بود اسکراب کردن مرده پوست شما را به یک نگاه تازه و جدید. اگر شما هیچ ریش کاملا تمیز صورت خوب است. به یاد داشته باشید این همه نظافت نمی خواهد شما را در حال طاس به ناپدید می شوند اما آن را به ارمغان می آورد زیبایی از طاسی در یک راه کاملا جدید.

خوب در آنچه شما انجام دهد

خوب بودن در آنچه که ما انجام دهید این است که اوج شخصیت ما اما صبر کنید تا زمانی که یک فرد طاس چه آن به نظر می رسد به طوری شگفت انگیزی متفاوت و منحصر به فرد است. همیشه مهربان بود به مردم, در مدرسه, در بازی, در, دفتر, در, کسب و کار, در خانه, در همه جا فقط خوب است. صحبت می کنند با قاطعیت و روشنی به مردم دادن شرکت با یک لبخند و یک نگاه در چشم. خوب در این بازی شما در مطالعات خود را به خانواده و دوستان خود. این همه را نمی خواهد رد این واقعیت است که شما طاس, اما آن را به یک دیدگاه جدیدی که طاس است کاملا ناز و جذاب است. آن را حتی جرقه حسادت از هر دو دوستان و دشمنان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *