زندگی از طریق لنز از وال استریت (مالی رفتاری)

[ad_1]

به عنوان ذکر شده در “آنچه که قابل درک برای زنده ماندن و رشد” یکی باید استفاده از بازار مالی را تحلیل رفتاری برای بهبود روزانه خود را در فرایند تصمیم گیری و برای درک بهتر مفهوم زندگی است. اگر چه آن را بسیار خواستار سفر این سفر ارزش مصرف است.

اخیر گیج کننده بازار سهام فعالیت: مجمل الگوها و مردد شاخص (مراجعه کنید به تجزیه و تحلیل بازار سهام برای Nov 20, 2010 در درک برای زنده ماندن و رشد) بسیار شباهت به زندگی روزانه ما است. هر روز ما با گزینه های مختلف و متعدد تصمیم گیری. هر تصمیم گیری است که مانند یک قمار چرا که در کنار امکان موفق بودن آن همیشه مستلزم خطر ذاتی از شکست است.

کلمه “امکان” است و کلیدی در اینجا چون هر و یا هر تصمیم هم می تواند نتیجه معکوس می شود و یا فوق العاده موفق است. برای مثال کسی که برگ کار خود را برای شروع کسب و کار خود را با این امید از پول و یا ممکن است بسیار موفق و یا ممکن است از دست دادن همه چیز در زندگی است. در زندگی واقعی از چندین سرمایه گذاری های جدید تنها در تعداد انگشت شماری از بازرگانان مثل استیو جابز و بیل گیتس موفق شوند. از سوی دیگر هزاران نفر که پشت سر یا از دست دادن شغل خود را از زندگی-صرفه جویی در زندگی خانوادگی و یا همه آنها را. این نقطه ما به ارمغان می آورد در سراسر مفهوم “خراب قمار باز مشکل” در نظریه احتمال که در آن یک فرد ممکن است تبدیل به بی نهایت غنی به شکست و یا فقط راه رفتن به صورت تصادفی.

این واقعیت زندگی بسیاری از فیلسوفان به آمده تا با مفهوم شادی یعنی ملاقات با فرد مناسب در جای مناسب در زمان مناسب است. در این راستا بسیاری از سرمایه گذاران موفق ممکن است استدلال می کنند که شانس به نفع شجاع – کسی که دنبال سرمایه گذاری قوانین و مدیریت خطر است. اما نه هر حکومت مطیع گر رشد در مالی جهان به عنوان آن است که به درستی گفت در وال استریت “یک معامله گر است به عنوان خوب به عنوان آخرین تجارت است.”

در کوتاه مانند سرمایه گذاری, زندگی بسیار پیچیده است و نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق. بنابراین به نظر من یکی همیشه باید محاسبه خطرات مرتبط با زندگی های مختلف مربوط به تصمیم گیری. بعلاوه پس از دستیابی به موفقیت باید همیشه فروتن, آماده براي استفاده, به, به اشتراک گذاری دانش خود و نه به رخ کشیدن در مورد موفقیت خود را. و باید همیشه به یاد داشته باشید که مهم نیست که چگونه او موفق است و این موفقیت می تواند همیشه ثابت خواهد زودگذر. ظهور و سقوط آقای Durrant بنیانگذار جنرال موتورز و یا بزرگ استیو جابز – از پدر اپل کامپیوتر به لگد از شرکت خود را – برخی از بهترین نمونه در این زمینه است.

یک فیلسوف بزرگ حکیم و دانشمند – حضرت علی عليه السلام – پس از تعریف این جهان در زیر عبارت: “بیشتر با احتیاط و محتاط از این باطل جهان در زمان هنگامی که آن را allures و شما خشنود ترین دلیل آن است که یک ترفند قدیمی از این جهان است که هنگامی که یک مرد خوشحال ترین با لذت داشتن و داشتن آن ناگهان بیابان او و هنگامی که یک مرد است که بسیاری با اعتماد به نفس از حفاظت از آن کمک کند و آن را قطعا forsakes او.”

هنگامی که یک تجزیه و تحلیل این ضرب المثل در گسترده تر طرح از زندگانی دنیا به این احساس خیلی واقعی!!!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *