ریزش مو در زنان – را وارد کنید Mesoscalp

[ad_1]

پس از مو است که یک بخش بسیار مهمی از بدن یک زن تصویر, زنان بیشتر احتمال دارد به از طریق ترس و اضطراب در مقایسه با همتایان مرد خود که در زمینه ریزش مو را به عنوان بخشی از پیری است. “زنان واقعا در زندگی برخی حتی در نا امیدی گریه زمانی که آنها را ببینید توده مو در حال سقوط است.”

ریزش مو دیده می شود برای شروع در حد سن و سال امروز نسبت به قبل از آن و بر هر دو مردان و زنان در برابر اندازه گیری. اگر در حال حاضر روند هر نشانه این احتمال وجود دارد که 50 درصد از مردان و 40 درصد از زنان رنج می برند از نازک شدن/ریزش مو قبل از آنها به نوبه خود 50. این وضعیت به خصوص برجسته در زنان آنها به عنوان مسن تر رشد و رسیدن به یائسگی است.

عوامل موثر در ریزش مو هستند بسیاری از و متنوع اعم از عوامل ارثی به افزایش تعداد آلاینده های زیست محیطی. نامنظم و نادرست و عادات غذا خوردن, غذا خوردن, کمبود مواد مغذی, مواد غذایی, بیماری کم خونی جریان خون ضعیف به منطقه پوست سر, پوست, آسیب شناسی عدم تعادل هورمونی و بیش از حد شوره سر هستند عوامل عمده.

مزوتراپی مو یا Mesoscalp درمانی انقلابی توسعه یافته در فرانسه است که وعده برای کمک به رشد مو دوباره در زنان دچار نوع خاصی از ریزش مو و تاخیر الگوی طاسی در مردان است. در اصل یک تکنیک پزشکی ابداع و در سال 1952 توسط فرانسوی دکتر Michel Pistor برای درمان این شرایط به عنوان عفونی و بیماری های عروقی مزوتراپی است و پس از آن شده است بسیار موفق در درمان کاهش چربی و از بین بردن سلولیت. در حال حاضر کشف شده است که مزوتراپی را می توان به عنوان طولانی مدت treament برای مردان و زنان دچار ریزش مو بیش از حد.

Mesoscalp جایگزین ویتامین ها و مواد معدنی است که بدن از دست می دهد به عنوان سن. ویتامین ها مانند بیوتین در Mesoscalp درمان باعث افزایش گردش خون به پوست سر در منطقه و تحریک فولیکول های مو. بر خلاف بیوتین مکمل مو و یا تجاری دیگر فرآورده ها در بازار Mesoscalp ادعا می کند نتایج مثبت در فقط چند هفته به دلیل داروهای تزریق به طور مستقیم به پوست سر. مو ویتامین ها و یا داروهای موضعی می توان اثر و در برخی موارد به دلیل آنها به درستی توسط بدن جذب می شود. Mesoscalp حل این مشکل توسط هدف قرار دادن دارو به طور مستقیم در ریشه. Mesoscalp کار می کند با تزریق مقدار کمی از ویتامین ها به خصوص فرموله شده در زیر پوست بسیار نزدیک به فولیکول های مو و استفاده از میکرو سوزن. این راه حل باعث تحریک گردش خون و تحریک رشد مجدد مو.

تخریب و ریزش مو هستند, مستمر فرآیندهای همراه با سن. مزوتراپی نمی توانید هر چیزی را انجام دهید برای کسانی که به طور کامل طاس. آن است و نه یک درمان برای ریزش مو, و نه می تواند آن را متوقف کند موی طبیعی سقوط مرتبط با پیری است. اما آنچه در آن می کند این است که به تقویت و تضعیف فولیکول های مو و کمک به آنها به رشد موها ضخیم تر. اما مزوتراپی به تنهایی کافی است برای اطمینان از نگهداری از مو های سالم دولت است.

آن را به تکمیل با دیگر عادات سالم از جمله خوردن مواد غذایی مغذی اجتناب از مواد غذایی آشغال نوشیدن مقدار زیادی آب, مقابله با استرس, شیوه زندگی و تغذیه کننده پوست سر با مناسب مو-مراقبت از عوامل است.

افراد به دنبال درمان هستند برای بررسی سابقه پزشکی به دیدن اگر آنها مناسب به انجام فرایند. آنها توصیه به استفاده از سونا و یا هر نوع دیگر درمان مو از جمله استفاده از کرم یا روغن برای یک روز کامل قبل از درمان. آنها این خواسته به شستشوی مو با شامپو.

مدت زمان هر جلسه مزوتراپی بستگی به شرایط مو و فرد را به آستانه درد اما معمولا 10 – 15 دقیقه. تزریق نمی نفوذ به عمق پوست اما به عنوان نزدیک به یک صد حقیقتند ممکن است مورد نیاز در یک زمان واحد بر سر تمایل به تبدیل شدن به درد. معمولی درمان برنامه شامل درمان یک بار در هفته به مدت چهار هفته و به دنبال آن پس از دو هفته به یک ماه و در نهایت مخروطی را به یک بار در ماه به مدت چهار ماه. در تکمیل, تعمیر و نگهداری, درمان ممکن است انجام شده یک بار در هر سه ماه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.