روش پیوند مو – موثر ترین راه برای مقابله با ریزش مو!

[ad_1]

ریزش مو چیزی است که ممکن است نگرانی به هر کسی. نه تنها این کاهش مو بر روی سر خود را, آن را نیز کاهش می دهد و سطح اعتماد به نفس خود را در حالی که رهبری شما را به سمت افسردگی است.

بنابراین آنچه در آن است که شما باید انجام دهید برای جلوگیری از این ریزش مو و بازگرداندن موهای خود را به رشد?

گزینه های بسیاری مانند داروها و کرم های موضعی روغن PRP مزوتراپی و پیوند مو عمل جراحی. اما آنچه شما نیاز دارید بستگی دارد کاملا در وضعیت شما.

برای مثال اگر شما رو به سقوط مو به دلیل تغییرات فصلی این مرحله موقتی است. مناسب مراقبت از مو و دارو روغن یا کرم ها ممکن است کمک کند. شما حتی می توانید با یک دکتر مشورت کنید و شروع به گرفتن برخی از داروها که ممکن است دوباره پر کردن سیستم خود را با مواد مغذی مناسب و مورد نیاز برای رشد مو. ظرف چند هفته ریزش مو را متوقف خواهد شد و تازه مو شروع خواهد شد در حال رشد است.

در موارد شدید مو نازک شدن این روغن کرم های موضعی و داروها ممکن است کار نمی کند که به طور موثر. شما ممکن است مجبور به رفتن برای غیر جراحی درمان ریزش مو مانند مزوتراپی و پی آر پی. این هدف در ترمیم کننده و آبرسان پوست سر خود را با مواد مغذی ضروری است که می تواند کمک به حداقل رساندن ریزش مو و تحریک رشد مجدد مو. حتی این کار ممکن است اگر شما تکه های طاس در سر خود را.

مردانه ریزش مو و یا طاسی الگوی مردانه است بسیار دشوار است به درمان از طریق درمان ریزش مو, داروها, روغن و کرم. در واقع بسیاری حتی ممکن است بر این باورند که تنها یک معجزه می تواند کمک به آنها را رشد مو در تکه های طاس. این معجزه را انجام در یک روز به صورت روز در بسیاری از کلینیک های زیبایی در سراسر جهان است.

پیشرفت در تکنولوژی معرفی شده اند با حداقل تهاجم, کاشت مو به روش های مانند FUE (فولیکولی واحد استخراج) و FUT (فولیکولی واحد پيوند) که کار شگفتی برای افرادی که مایل به خلاص شدن از شر خود را از طاسی.

چگونه انجام کاشت مو روش کار می کند ؟

این روش با حداقل تهاجم که در آن در سلامت فولیکول های مو در پشت سر شما در حال پیوند به این مناطق است که به درمان می شود. کاشت مو با این نسخهها کار برای هر دو طاسی الگوی مرد و زن به طور موثر. اما معیار این است که وجود دارد به یک رشد سالم مو در پشت سر خود را. ضخیم تر این رشد بهتر خواهد شد و نتایج.

به منظور درک این روش آن است که مهم است به درک که دو روش اصلی کاشت مو: FUE و FUT

FUE:

FUE یا فولیکولار واحد استخراج یک روش که در آن فولیکول های مو استخراج شده به صورت جداگانه از پشت سر خود را جدا تحت پرقدرت میکروسکوپ و پیوند به صورت جداگانه در منطقه به درمان می شود. برش کوچک در دهنده و گیرنده منطقه پس از استفاده از کرم های بیحس کننده یا بی حس کننده موضعی است که طول می کشد مراقبت از هر گونه درد یا ناراحتی شما ممکن است. از آنجا که هیچ زخم یا زخم در اینجا شما را وادار به سریعتر بهبود می یابند. ابرو ترمیم مو سبیل پیوند مژه, پیوند و همچنین sideburn و ریش بزی پیوند انجام می شود بسیار خوبی از طریق FUE به تعداد گرافت مورد نیاز خواهد بود کمتر است.

FUT:

FUT یا فولیکولار واحد پیوند یک روش که در آن در یک نوار نازک از بافت برداشته شده از پشت سر خود را. این بافت قرار داده شده در برگزاری راه حل تا گرافت آماده هستند تا با استفاده از یک صفحه میکروسکوپ. این گرافت آماده در واحد 1, 2, 3 و 4 و پیوند همان راه برای رسیدن به پری. بر خلاف FUE, FUT است و سریع تر از روش های است که توسط هزاران نفر از گرافت و پیوند می تواند در یک جلسه. بنابراین آن را بسیار خوب کار می کند برای پیوند سر و ریش پیوند است.

بسیاری از آنها به دست آورد نتایج موفقیت آمیز از طریق کاشت مو. شما قطعا می تواند یکی از آنها باشد. اما شما باید مطمئن شوید که شما به دنبال دستورالعمل داده شده توسط کاشت مو متخصص با دقت و حضور در جلسات متعدد اگر لازم باشد برای رسیدن به نتایج مورد نظر است که برای مدت طولانی باقی بماند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.