روش جدید کاشت مو پیوند مو – 5 دلیل برای انتخاب یک

[ad_1]

روش جدید کاشت مو پیوند مو یکی از روش های مدرن تر از جراحی ترمیم مو که شما می توانید با استفاده از امروز. چه FUE چیست ؟ آن می ایستد برای فولیکولی واحد استخراج و ارائه می کنند بسیار بهتر است (تقریبا باور نکردنی) لوازم آرایشی و بهداشتی نتایج هنگامی که شما مقایسه آن با سبک های قدیمی تر از پانچ گرافت و نوار برش پیوند. نیز وجود دارد به مراتب کمتر زخم بیش از هر روش دیگر.

هنگامی که شما با داشتن یک پیوند منطقه ای که در آن مو گرفته شده است از نام منطقه دهنده. با روش کل یک نوار از پوست خواهد بود برش از پشت سر خود را. این امر معمولا ترک بسیار بزرگ اسکار در پشت سر خود را – پس از کوتاهی مو کوتاه بودند; حتی اگر کاشت مو بود 110% موفق است. حتی بدتر از این زخم می تواند موجب کشش و تبدیل شدن به یک از ویژگی های بد شکل بر پشت سر خود را.

پس چرا FUE یک انتخاب بهتر است وقتی که می آید به پیوند مو? خوب دلایل اصلی عبارتند از:

1. زخم است که تقریبا نامرئی است.

2. آن را مناسب برای افراد مبتلا بسیار کمی دهنده مو (Norwood 6).

3. این است ایده آل برای هر کسی که دارای یک “سر”.

4. اگر شما می خواهید به موهای خود را کوتاه پس از آن و سپس FUE تنها راه برای رفتن است.

5. مدت زمان بهبودی کوتاه تر است با روش جدید کاشت مو پیوند.

قبل از اینکه شما یک روش جدید کاشت مو کاشت یک جراح واجد شرایط خواهد شد نیاز به بررسی مناسب بودن شما برای اولین بار. مقدار دهنده مو و تراکم این تصمیم خواهد گرفت که چه مقدار از ناحیه طاس پوست سر خود را می تواند تحت پوشش موثر است. شما همیشه می توانید یک پیوند مو – این سوال است که چقدر پوشش شما در حال رفتن به در پایان.

با این نوع از کاشت موهای برداشته شده در واحد های فولیکولی (1 – 3 موها) و پیوند به طور مستقیم به پوست سر. این موهای پیوند شده به طور مستقیم از منطقه دهنده مو بدون هیچ گونه نیاز به یک نوار از پوست دور برش. وجود زخم در ناحیه دهنده اما اینها به اندازه یک پین خراش بر روی پوست خود را – شما نیاز به یک ذره بین برای پیدا کردن آنها.

مسن تر سبک از کاشت مو در حال منسوخ شدن بسیار سریع – فقط به خاطر FUE ثابت کرده است که بسیار موفق. بیماران باید تا به حال بیش از 8000 تار مو کاشته شده در یک جلسه با این نوع از کاشت مو. این بدان معناست که شما باید یک پیوند مو درمان و پس از صرف 12 ماه آینده تماشای همه که جدید رشد مو بر روی سر خود را…..و هیچ کس نمی خواهد مطمئن شوید که چگونه آن را حتی اتفاق افتاده است.

آه و چگونه گران قیمت هستند این روش ؟ خوب این بستگی دارد به آنچه که دکتر شما به اما محدوده قیمت از $3 – $8 در هر مو گرافت (واحد فولیکولی). آن را ارزان نیست اما آن را یکی از راه های شما می توانید به طور دائم خود را حل مشکلات از دست دادن مو ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *