روانشناسی معاملات – یکی از اساسی عادت به بهبود تجارت شما توانایی

[ad_1]

معامله گران موفق تبدیل شدن به موفق در حال توسعه عادات مثبت است که حمایت از تجارت خود را. یکی از اساسی عادت بسیاری از معامله گران موفق است که “انجام این شماره” هر شب است.

آن را به اندازه کافی فقط به دنبال در نمودار. نوشتن اطلاعات مهم از بازار شما را دنبال می پردازد بسیاری از تجارت سود سهام. ما در نگاه اول در این نوع از اطلاعات شما باید بنویسید و سپس ما را از بحث در مورد برخی از سودمند مزایای شما می توانید مشتق با انجام این اعداد است.

کلید بازار داده

کلید داده های بازار را شامل چیزهایی مانند:

  • بالا و پایین و نزدیک بازارها را دنبال کنید
  • مهم قیمت به سطوح حمایت و مقاومت مانند نوسان بالا و نوسان پایین. بازار مشخصات معامله گران می خواهید برای پیگیری ارزش منطقه بالا و پایین همراه با نقطه کنترل.
  • مقادیر اولیه شاخص های شما را دنبال کنید. این امر شامل ریاضی شاخص های چنین به عنوان یک میانگین متحرک MACD یا RSI. اگر شما تجارت سهام ایالات متحده و یا شاخص های مالی مانند داو یا S&P و e-minis شما ممکن است همچنین می خواهم به یاد داشته باشید در بازار داخلی شاخص مانند وسعت بازار NYSE کنه یا VIX.

آن را ساده نگه دارید

شما نیازی به نوشتن همه چیز را در مورد خود را در بازار و یا ایجاد فراوان یادداشت ها. یک نوت بوک و فقط خود را بنویسید مهم ترین اطلاعات بازار. من شخصا تجارت S&P و e-مینی کامپیوترها و نوت بوک من بالا پایین با حجم وسیعی از high, low, close کنه و نرخ تغییر شاخص ارزش است. آن را بسیار ساده و سریع است. در آن طول می کشد کمتر از 5 دقیقه هر شب.

چرا آن را انجام دهید ؟

چندین مزایای مهم به انجام این اعداد است. در اینجا تعداد کمی از آنهایی که مهم تر است:

  • این شما را نگه می دارد در هماهنگی با بازارهای خود را. در S&Ps مثلا بالا و پایین روز قبل مکرر مناطق که در آن معاملات راه اندازی شده است. پیگیری روز خود را نگه می دارد من روشن فوری روند. با اشاره به محدوده روزانه و کوتاه کردن دست راه را برای من به نگه داشتن در بالای نوسانات و یا این که آیا بازار در حال تبدیل شدن بیشتر و یا کمتر فرار است.
  • نوشتن اعداد به شما کمک می کند به یاد داشته باشید آنها را. این یک چیز است برای دیدن چیزی و کسانی که با عکاسی خاطرات ممکن است نیاز به رفتن هیچ بیشتر است. برای بقیه از ما عمل نوشتن چیزهایی درگیر تر بخش هایی از مغز و باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد شما را ذخیره و رمزگذاری آنچه شما نوشتن در بانک حافظه خود را.
  • انجام این شماره شما غرق عمیق تر در فرآیند تجزیه و تحلیل. به عنوان شما را به نوشتن چیزهایی که شما فکر می کنم و مطالعه آنها بیشتر است. شما به خودتان پیدا کنید به عنوان مثال در مقایسه با امروز محدوده با چند روز گذشته و توجه داشته باشید تغییرات در نوسان باشد. این را مثبت خود را تحت تاثیر قرار درک از بازار فعلی رفتار است.
  • بازار خود را-مهارت های خواندن و اعتماد به نفس را بهبود بخشد. انجام این اعداد هر شب می تواند به شما کمک کند توسعه تقریبا از دست رفته هنر خواندن نوار. همانطور که شما مطالعه رفتار قیمت همراه با شاخص های کلیدی خود, دانش, مهارت ها و توانایی های خود را بهبود بخشد. با سعی و کوشش شما ممکن است شگفت زده چگونه به سرعت مهارت های تجاری خود را و اعتماد به نفس را افزایش دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.