راهنمایی برای Homeschoolers – استراحت

[ad_1]

گرفتن یک استراحت می تواند بسیار مهم برای موفق homeschool. من معنی نیست که شما نیاز به گرفتن طولانی تابستان و یا تعطیلات کریسمس چند بار در سال و من به این معنی نیست که تحصیل در طول سال بد است. منظورم این است که شما نیاز به تشخیص زمانی که بچه های خود را و شما نیاز به یک استراحت.

وجود دارد راه های بسیاری برای استراحت بنابراین شما می توانید شارژ و آماده برای بازگشت به نوسان از چیزهایی و برنامه های عادی خود را.

  • یک روز UNSCHOOL – اگر شما یک سنتی homeschooler و نه یک unschooler شما ممکن است مایل به یک UNSCHOOl روز به شکستن از هنجار. بگویید بچه های خود را که شما می توانید آنها را انتخاب کنید و هر چیزی که آنها می خواهند به کار و یادگیری در مورد امروز است. ببینید که در آن روز به شما طول می کشد. (نگران نباشید یک روز نمی کشتن برنامه!) اگر شما یک unschooler شاید طرح این روز برای بچه ها با برگه و خواندن لیست و ببینید چه اتفاقی می افتد.
  • را ناخواسته fieldtrip – احساس مثل هیچ کس می خواهد مدرسه ؟ را ناخواسته fieldtrip به یک پارک, موزه, کتابخانه, حتی بازار خرید. تصمیم به راه رفتن در اطراف صحبت کردن در مورد آنچه شما می خواهید به صحبت در مورد توقف و استراحت (و فکر نمی کنم از این برنامه). یک ناهار بیرون. راه رفتن خارج. رفتن به پارک سگ و نام انواع سگ. نگاهی به طبیعت و بحث در مورد درختان. فقط در خارج از خانه و به دور از برنامه ریزی برای روز و ببینید که چقدر بیشتر متمرکز هر روز بعد است.
  • اجازه دهید بچه ها آموزش – بچه ها بگویید که آنها مجبور به انجام اما شما نیاز به یادگیری است. آنها را به شما آموزش برای بعد. احمقانه است اما همه را سرگرم خواهد و شما و بچه ها خواهد شد شگفت زده چقدر شما یاد بگیرند.
  • باید بازی روز – صرف تمام روز بازی تخته, کارت, بازی و فیزیکی بازی. باید همه بازی حتی اگر آن را یک بازی برای آنهایی که کمی و یا آنهایی که بزرگ است. کمک به آنهایی که کمی با کار در جفت است. باید خواهر بزرگ رنج می برند از طریق روزمره. هر کس می خواهد از آن لذت ببرید بازی بازی گرفتن نوبت چیدن چه بعدی است و فقط صرف وقت با هم.
  • نگاهی به پدر و ناهار – نیاز به یک استراحت از خرد کردن و خارج شدن از خانه ؟ نگاهی به پدر و ناهار در محل کار. دیدار با او در رستورانی در یک پارک و یا در صورتی که امکان پذیر نیست پیدا کردن یک رستوران در نزدیکی و او وجود دارد. لذت بردن از صحبت کردن به پدر و بیش از ناهار برای یک تغییر است. شاید برای نشان دادن بچه ها در اطراف دفتر خود را. بچه ها می خواهم برای دیدن پدر و حتی پدر و لذت بردن از شکستن!
  • نترس به فیلم روز – اگر شما واقعا نیاز به یک کل ، سر را به کتابخانه محلی یا فیلم ذخیره و اجاره برخی از فیلم. برخی از پاپ کورن و نوازش کردن برای برخی از فیلم. آنها را می توان ترکیبی از آموزشی و سرگرم کننده است. اجازه دهید هر فرد در خانواده انتخاب یک فیلم است. دانلود فیلم روز می تواند سرگرم کننده و آموزشی است.
  • آن را خارج – حتی در ماه های زمستان شما می توانید برخی از زمان در خارج برای لذت بردن از آب و هوا و نگاهی به یک استراحت از مدرسه و کارهای روزمره. رو برف ؟ ساخت یک آدم برفی و یا مبارزه با گلوله برف زدن (نگاه در شما رخنه در PE) است. راه رفتن در اطراف بلوک و لذت بردن از زیبایی (نام چند درخت و شما باید علم). فقط و تنفس که در جوانی هوا.

چگونه می توانم شما را به یک استراحت در مدرسه خود را ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.