دو پلک جراحی ؟ آن را انجام نمی تا زمانی که شما خواندن این

[ad_1]

آسیایی, جراحی پلک, همچنین شناخته شده به عنوان دو پلک, عمل جراحی است. این یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی است که شامل تغییر شکل پوست است که واقع شده است در اطراف چشم است. این روش طراحی شده بود به یک پلک است که تا به حال هیچ چین در آن و در نهایت با یک پلک است که چین در آن است. اکثر آسیایی ها تعدادی از تفاوت در پلک خود نسبت به برخی از دیگر نژادها.

برخی آسیایی آنچه شناخته شده به عنوان دو پلک در حالی که دیگران این کار را ندارد. چین موقعیت نیز می تواند متفاوت باشد در موقعیت و پلک بالایی محدوده اندازه از 1 mm و می تواند به عنوان بزرگ به عنوان 10 میلی متر. وجود دارد چند راه های مختلفی برای رفتن در مورد دستیابی به یک دو پلک در نوک آن را می توان با یک برش جزئی برش و البته بدون برش. بسته به شرایط بیمار هر روش دارای مزایای آن است.

چگونه آن را انجام

این روش بسیار ساده است. مقدار بسیار کمی از پوست اضافی برداشته می شود از زیر بافت پوست و نیز چربی پد زیر چشم. این کمی شبیه به سنتی, جراحی پلک, روش. اما عامل پلک جراح نیاز به یک شدید دانش در کجا و چگونه به ایجاد برش کوچک و چگونه برای حذف چربی است. آنها همچنین نیاز به می دانم که چقدر برای حذف و جایی که چین نیاز به رفتن.

قبل از عملیات آماده سازی

برای اطمینان از یک روش موفق وجود دارد چند چیز شما باید انجام دهید قبل از اینکه شما این عمل است. آماده سازی خود را برای آسیایی, جراحی پلک شروع باید چند هفته در پیش است. بهترین راه برای دانستن آنچه باید انجام شود این است که به مشورت با جراح خود را و به یاد داشته باشید به دنبال مسیر خود را به درستی.

I. چند هفته قبل از

چند هفته قبل از عمل جراحی خود را, شما باید یا قطع و یا به سادگی پاک کردن مصرف الکل. شما همچنین باید جلوگیری از مصرف ویتامین E اگر شما هستند. چند چیز دیگر برای متوقف کردن نوشیدن چند هفته قبل از عمل جراحی خود را در حال جینسنگ و سکه بیلوبا به عنوان آنها می تواند در برخی موارد طولانی خونریزی. این است که چرا شما همچنین باید اجتناب از آسپرین ایبوپروفن و یا هر گونه داروها حاوی آنها. از پزشک خود بپرسید اگر جایگزین وجود دارد به این اگر شما به آنها نیاز دارید. شما هنوز هم می تواند ادامه را تجویز داروها تا زمانی که پزشک به شما اجازه.

II. روز قبل

روز قبل از شما باید خود را دو, جراحی پلک, مطمئن شوید که شما باید موارد زیر را در خانه خود را برای پس از عمل جراحی است. مطمئن شوید که شما باید کسی اندود شده تا به شما به خانه پس از شما باید روش خود را.

• لیف ماساژور

• تکه های یخ

• گاز پد

• اشک مصنوعی

• استامینوفن

• کاسه تمیز

• کیسه Ziploc که یک گالن اندازه

III. بعد از این روش

هر یک جراح ممکن است دستورالعمل های مختلف برای شما به دنبال در روز روش خود را. وجود دارد چند چیز به طور کلی به نگه داشتن در ذهن به اطمینان حاصل شود آن را صاف می رود. مطمئن شوید که شما دوش و شامپو و شستن ابرو خود را. آیا پوشیدن هر نوع آرایشی که بعد. پوشیدن لباس هایی که در حال شل-اتصالات و راحت است. آیا پوشیدن, آرایش, طلا و جواهر و یا لنزهای تماسی.

بازیابی و نتایج شما می توانید انتظار

پس از عمل چند روز اول بسیار مهم هستند. شما ممکن است متوجه است که چین ممکن است بالاتر از آنچه در آن باید. شما متوجه خواهد شد با این حال که آن را به محل سقوط بیش از دو ماه یا بیشتر. شما همچنین ممکن است متوجه برخی از کبودی و تورم و تغییر رنگ برای مورد اول هفته است. اگر شما به دنبال دستورالعمل خود را جراح به شما این همه را التیام کمی سریعتر.

هزینه

هزینه را می توان یکی از مهم ترین جنبه های که با توجه به این عمل جراحی است. هزینه با این حال عوامل مختلف بستگی دارد از جمله نوع و روش است که مورد استفاده قرار خواهد گرفت. میانگین هزینه یک جراحی پلک تحتانی می تواند هزینه حدود $2,400 در حالی که قیمت بالایی عمل جراحی می تواند هزینه به طور متوسط از $2,100. عمل جراحی لیزر, اما, می تواند هزینه در هر نقطه از $3 ، 000 به $5,000.

خطرات بعد از عمل جراحی

این روش بسیار تهاجمی با این حال همانطور که با هر روش وجود دارد برخی از خطرات درگیر است. شدید ترین آنهایی که عبارتند از:

• هماتوم – شدید تر به عنوان آن شامل تجمع خون در زیر پوست

• جداشدگی شبکیه – ناشی از حفره و یا حتی اشک های موجود در شبکیه چشم و نیاز به عمل جراحی اضافی برای رفع

• Ectropian – اثر افتادگی و باعث معکوس از پایین درب و نیاز به عمل جراحی اضافی برای تعمیر

در حالی که بسیاری از این عوارض موقتی هستند در بسیاری شده اند وجود دارد چند مورد نادر که در آن آنها را به طور دائم. هستند خطرات وجود دارد که به عنوان جدی است و می تواند شامل:

• سرسفید بعد از برداشتن بخیه

• تورم در پلک گوشه

• برخی ممکن است تجربه یک مشکل نگه داشتن چشم بسته

• زخم

• عفونت

• پاره شدن

• خشکی

• واکنش به بی حس کننده

یافتن یک جراح

هنگامی که شما در حال تصمیم گیری در مورد یک جراح برای انجام روش خود را, شما باید با توجه به اعتبار و تجربه است. درخواست جراح برای دیدن برخی از قبل و بعد از عکس ها و انجام برخی در عمق پژوهش از هر پتانسیل جراح. درخواست به عنوان بسیاری از سوالات شما نیاز به منظور احساس راحتی و توسط خود احساس دل و روده چگونه دکتر باعث می شود شما احساس می کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.