دستاورد و موفقیت

[ad_1]

چند بار شنیده اید این: “البته او موفق است; نگاهی به او انجام داده است.” یا “هنگامی که من فراموش x, پس از آن من موفق خواهد بود.” به عبارت دیگر سخنران مطابق بودن موفق به انجام چیزی. اما دستاورد و موفقیت اگر چه مربوط به همان چیزی نیست. دستاورد یک اتمام در حالی که موفقیت یک دولت است. اجازه بدهید توضیح دهم.

دستاورد نشان میدهد که چیزی به پایان رسید. اگر شما انجام کاری شما را بدست چیزی انجام می شود و یا به پایان رسید چیزی حل شد یا چیزی. در هر یک از این موارد ایده اصلی این است که یک کار خاص به اتمام است. وجود دارد یک حس از اتمام; وظیفه بود که به انجام بسته است و بسته هست. انجام چیزی است که یک منبع غرور و افتخار است اما موفقیت چیزی است که باعث می شود کسی موفق است.

ارل بلبل پیشنهاد یکی از مهمترین و به طور گسترده ای پذیرفته شده تعریف موفقیت: “موفقیت تدریجی تحقق یک هدف ارزشمند.” با توجه به این تعریف موفقیت به دستیابی به یک هدف اما کار به سمت یک هدف. کسی که در تلاش برای نوشتن یک کتاب خوب و موفق است حتی اگر این کتاب کامل نیست. اما وجود دارد راه های دیگر برای موفقیت مانند کار در حرفه مورد نظر. موفقیت در یک سفر خوب نیست و پس از رسیدن به یک مقصد.

هر دو دستاورد و موفقیت هستند و به ارزش ایده ها. یک دستاورد نشان میدهد که نتیجه به دست شد و ارزش و موفقیت حاکی از آن است که مقصد این سفر شایسته است. اما موفقیت چیزی است که شما باید در هنگام سفر کامل است در حالی که موفقیت چیزی است که شما باید در حالی که سفر در حال انجام است.

به هر دو شما نیاز به تصمیم گیری بر روی یک هدف ارزشمند. چه خواهد شما را احساس افتخار می کنم که آن را کامل است ؟ چرا که تکمیل و نتیجه را به شما احساس خوب است ؟ هنگامی که شما تعیین هدف و سپس شما می توانید شروع سفر احساس موفق در حالی که شما در حال سفر و افتخار می کنم زمانی که شما به پایان رسید آن.

هر دو دستاورد (و مرتبط با احساسات خوب) و موفقیت بستگی به کیفیت از مقصد است. مقصد توجیه سفر ارائه این سفر انجام شده است با توجه به ارزش های اصلی خود. در حالی که پایان توجیه نمی کند این به معنی آن توجیه اینکه در این سفر است. انجام این سفر با توجه به ارزش های اصلی خود را فراهم می کند یک بعد از غرور به حس موفقیت است که باعث می شود همه چیز را که بسیار شیرین است.

درک ارتباط و تفاوت بین موفقیت و موفقیت باعث می شود هر دو با ارزش تر. و قدرتمند تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *