دانش آموزان دبیرستان باید یک طرح برای موفقیت

[ad_1]

بسیاری از موفقیت های ما دانش آموزان دبیرستان است که در نتیجه آنها با داشتن یک برنامه برای سالهای مدرسه خود را بالا. دانش آموزانی که شروع کلاس نهم با نوعی از جهت آنچه آنها می خواهند از دبیرستان شانس بهتری برای رسیدن به اهداف خود. برخی از مهارت های اساسی است که باید بخشی از دانش آموزان دبیرستان بسته شامل دانستن چگونه برای مدیریت زمان خود را دانستن چگونگی تنظیم و رسیدن به اهداف توسعه عادات مثبت و دانستن اینکه چگونه برای آماده سازی و تست.

دانش آموزان دبیرستان باید در شروع هر سال تحصیلی با یک تقویم یا برنامه ریز. تقویم را می توان مورد استفاده برای تاریخ های مهم مانند تست تاریخ تکالیف عمده پروژه های اضافی برنامه درسی فعالیت است. فقط به عنوان مهم است که ساخت یک “به انجام” لیست هر روز برای کمک به مدیریت زمان است. این لیست باید موارد مهم ذکر شده در بالا. در پایان روز دانش آموز باید چک خاموش چه شد که روز و آنچه باید به آن اضافه شود روز بعد.

داشتن چیزی است که به تلاش برای بخشی از طبیعت انسان و همه افراد موفق همیشه نسبت به برخی از نوع هدف است. دانش آموزان دبیرستان نیز باید به اهداف تعیین شده در طول چهار سال فعالیت حرفه ای. تنظیم کوتاه مدت و بلند مدت اهداف باید نوشته شود و ارزیابی هر سال از مدرسه بالا است. دانش آموزان همچنین باید بدانید که چگونه برای نظارت بر موفقیت یا شکست اهداف خود است. این را می توان با نمودار اهداف خود و توسعه یک جدول زمان

یکی دیگر از روش موفق برای دانش آموزان برای آغاز سال تحصیلی با مثبت روال. متعدد دانش آموزان موفق بوده اند چرا که آنها به دنبال مجموعه ای از روال مثبت است که تبدیل به عادت برای آنها. برخی از این عادات عبارتند از وارد شدن به مدرسه و کلاس در هر روز شرکت در کلاس بحث تحصیل هر شب یادداشت برداری در کلاس آماده شدن برای آزمون و امتحان آوردن منابع به کلاس هر روز و خوردن یک صبحانه خوب هر روز.

تست گرفتن یکی دیگر از مهارت است که همه دانش آموزان را در جهت نیاز به تبدیل شدن به موفق در مدرسه بالا است. قبل از مصرف تست دانش آموزان باید مطمئن شوید که آنها احتمالا آماده به تصویب آزمون. این شامل در نظر گرفتن زمان به مطالعه به عنوان آنجا که ممکن است. هر فرد ممکن است نیاز به یک مقدار متفاوت از زمان برای مطالعه است. روز قبل از آزمون نیز مهم است چرا که دانش آموز نیاز به مقدار زیادی از بقیه. در تست روز دانش آموز باید از خوردن یک صبحانه خوب است.

هنگام مصرف چند گزینه ای, آزمون, دانش آموزان باید همیشه رد کردن پاسخ است که قطعا اشتباه قبل از انتخاب پاسخ درست است. این روش می تواند از بین بردن دو پاسخ اشتباه ترک پنجاه درصد احتمال پیدا کردن پاسخ صحیح. یکی دیگر از روش های مفید است که از طریق آزمون به عنوان سریع که ممکن است پاسخ دادن به سوالات است که دانش آموزان می دانند که پاسخ های صحیح. بازگشت و پاسخ به سوالات سخت گذشته است.

دانش آموزانی که در زیر برخی از تکنیک های ذکر شده در بالا خواهد بود به خوبی در راه خود را به موفقیت دبیرستان حرفه ای. این مقاله به ارائه یک نمونه کوچک از این جهت است که دانش آموزان موفق باید به دنبال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.