داس و don’ts از عمل جراحی زیبایی

[ad_1]

برای بسیاری از مردم تصمیم به تحت عمل جراحی زیبایی است که معمولا یک مشکل به عنوان بسیاری از نمی دانم آنها چه خواهد شد پس از عمل. نکته جالب این است که هنگامی که شما انجام کارهای درست شما شانس بالا گرفتن نتایج ایده آل. به شما کمک کند در اینجا چیزهایی که شما باید و نباید انجام دهید به منظور موفق, جراحی پلاستیک:

داس برای یک عمل جراحی موفقیت آمیز

انجام تحقیقات خود را: درست مثل شما نمی توانید به خرید یک قطعه از مبلمان از هر فروشگاه شما نباید استخدام هر یک جراح است که شما می آیند در سراسر. یکی از بهترین مکان برای شروع تحقیقات خود را آنلاین است. شما باید به عنوان خوانده شده بررسی از بهترین جراحان زیبایی در منطقه خود را و قرار ملاقات را با بهترین آنهایی که. هنگامی که شما از حرفه ای ها بپرسید به سوالات به عنوان بسیاری که ممکن است. شما باید بپرسید برای دیدن قبل و بعد از عکس که جراح به کار گرفته شده است قبل از. شما همچنین باید بپرسید در مورد ایمنی و مجوز رسمی از موسسه ای که در آن شما در حال گرفتن روش. پس از ملاقات با تعدادی از جراحان شما باید به حل و فصل برای بهترین.

شما کل تاریخ پزشکی: پس از شما پیدا کرده اند جراح مناسب برای این روش شما باید به عنوان اطلاعات زیادی در مورد تاریخچه پزشکی شما به عنوان امکان پذیر است. اگر شما حساسیت به برخی داروها باید به شما اجازه پزشک در مورد آن می دانیم. اگر شما در حال انجام عمل جراحی با توجه به چشم تضعیف و شما می دانید به همین دلیل چشم خم شدن شما باید به پزشک اطلاعات است. با دادن دکتر تاریخ خود را به شما آن را آسان برای او به سمت راست را انتخاب کنید داروهای بیهوشی و برای استفاده در روش. شما همچنین راهنمای جراح در اقدامات احتیاطی که او/او باید به شما یک نگاه کامل است.

در نظر گرفتن تعهد ترکیبی از روش های: مگر اینکه شما در حال رفع خاص پزشکی بیماری نادر است که شما را در رسیدن به این نگاه است که شما همیشه می خواستم از طریق تنها یک روش است. در اغلب موارد شما باید به انجام تعدادی از روش. برای مثال زمانی که به دنبال رفع افتادگی پوست, شما باید برای انجام یک جراحی کشیدن صورت, عمل جراحی لیزر متداول شدن و حتی پلاسمای غنی از تزریق. اگر پوست شما به اندازه کافی قوی است شما باید انجام مراحل در همان زمان به طوری که آنها می تواند زخم التیام یابد با هم.

نبایدها برای موفقیت در عمل جراحی زیبایی

آیا عجله ندارد به آن: این معمول است برای مردم را به عجله به انجام این روش است. این اشتباه است. به یاد داشته باشید که نتایج حاصل از عمل جراحی به مدت طولانی و در اکثر موارد دائمی است. مگر اینکه شما یک وضعیت پزشکی است که نیاز به توجه فوری شما باید وقت خود و مشورت با تعدادی از جراحان در مورد آنچه شما باید انتظار داشته باشید. شما همچنین باید وقت خود را برای پیدا کردن حرفه ای مناسب برای وضعیت شما.

آیا عجله به قضاوت در مورد نتایج: هنگامی که شما تحت عمل جراحی شما می خواهید نتایج سریع اما آن کار نمی کند مانند آن است. با توجه به متخصص جراحان زیبایی, شما باید انتظار بهبودی کامل پس از شش ماه. در برخی موارد, آن ممکن است بیشتر طول بکشد. این تماس برای شما برای وقت خود را قبل از اینکه شما شروع به گفتن است که جراح انجام یک کار بد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *