داستان واقعی در مدرسه در منزل

[ad_1]

بسیاری از مردم از دست داده اند و ایمان در نظام مدرسه عمومی. و بسیاری از مردم نمی باید بودجه برای مدرسه خصوصی. مدرسه در منزل ایجاد یک راه حل برای این معضل است. مدرسه در منزل فرزندان خود را فراهم می کند آموزش عالی بدون نیاز به بالا پرداخت شهریه.خواندن این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه در منزل.

شما به راحتی می توانید تبدیل شدن به غرق مطالبات از مسئولیت های خود به عنوان یک مربی. شما می توانید بهتر از هر مدرسه در منزل با استفاده از کلاس ها و همچنین همایش ها و سمینارها.

تعیین خود را به کارهای خانه برای بچه ها و یا دریافت کمک از خارج. آن را غیر واقعی است به فکر می کنم که شما می تواند سخت به انجام همه چیز را تمام شده توسط خودتان. شما تبدیل خواهد شد به سرعت خسته اگر شما تلاش برای نگه دارید تا با تمام وظایف خانگی در علاوه بر این به خود شما. قبول هر گونه کمک به اگر شما آن را دریافت و احساس بد در مورد آن است.

یکی از مزایای عمده ای از مدرسه در منزل است به حداکثر رساندن فرزند شما یادگیری خاص نیاز دارد. این بهبود کودک خود موفق یادگیرنده است.

پیدا کردن هر گونه قوانین در دولت خود را وقتی که می آید به در حال اجرا یک مدرسه در خانه خود را. شما به راحتی می توانید بازدید از HSLDA وب سایت برای پیدا کردن در مورد قوانین دولت خود را. یک مدرسه در منزل سازمان می تواند کمک به آماده سازی شما هنگامی که شما در مورد سوال توسط مار بوا یا CPS. کمک به آنها ارائه خواهد شد به ارزش سرمایه گذاری.

رسیدن به دیگر homeschoolers مثل شما. مردم را انتخاب کنید به homeschool برای تعدادی از دلایل در حال حاضر. شما به احتمال زیاد می تواند در پیدا کردن و یا ایجاد یک homeschool از دیگران با منافع و دیدگاه اهداف مشابه به عنوان مال شما.

مدرسه در منزل گروه نیز یک محل عالی برای دریافت مشاوره و پشتیبانی که واقعا می تواند به شما کمک کند اگر شما جدید به آن است.

آیا در فکر تحصیل در خانه چند تا بچه ؟ شما نیاز به دانستن اگر شما زمان انضباطی استراتژی را در محیط مدرسه. می توان آن را سخت به نگه داشتن دانش آموزان خود را منظم اگر شما در حال حاضر باید انتظارات روشن و یا قوانین رفتاری برای آنها. با دانستن که در آن شما ممکن است نیاز به سفت کردن نظم و انضباط شما قادر خواهید بود برای افزایش شانس خود را از کودکان موفقیت تحصیلی.

مدرسه در منزل است یک فرصت مناسب به انعطاف پذیری خود را از اندیشه های جانبی استفاده کنید. شما می توانید برخی از منابع است که شما نیاز دارید. شما می توانید کارت های فلش با برخی از لمینیت ساده کارت های شاخص. باید دانش آموزان خود را و آنها را یاد بگیرند و حتی بیشتر!

متوجه است که خانه و مدرسه نمی خواهد همیشه کاملا لذت بخش است. وجود خواهد داشت زمان هنگامی که شما فشار به فرزندان خود سخت تر است. مطالعه فلش کارت و خواندن در مورد افراد آنها علاقه مند نیست در نیست سرگرم کننده برای آنها است. شما می توانید با استفاده از طرح های پاداش رشوه به کودکان خود را به مطالعه موضوعاتی که به آنها علاقه کمی.

مدرسه در منزل است یک جایگزین برای کودکان و نوجوانان است که با داشتن مشکلات در مدرسه است. این کاهش سطح استرس و اضطراب در زندگی فرزند خود را. شما همچنین قادر خواهد بود برای پیوند با کودک خود را از طریق مدرسه در منزل او و یا او. این گزینه هنگامی که فرزند خود را در یک ناراحت کننده و به چالش کشیدن وضعیت.

مطمئن شوید که شما هنوز هم حفظ مناسب هم خانواده است. صرف برخی از زمان با همسر خود می تواند کمک به حفظ زمان رایگان است که ممکن است از دست رفته به مدرسه در منزل. مطمئن شوید که شما اجازه دهید آنها را می دانیم چقدر مهم منظور آنها را به شما با رفتن به شام و یا یک فیلم به طور منظم. انجام همه چیز را با خانواده خود را هنگامی که شما می تواند یک دنیا تفاوت.

از آن آسان است برای شما برای دریافت غرق هنگامی که شما یک خانه جدید ، کلاس ها و سمینارها ارائه می دهند برخی از دست الهام و راهنمایی برای تقریبا همه چیز درگیر با مدرسه در منزل.

مطمئن شوید که شما باید تمام شرایط مناسب قبل از اقدام به homeschool فرزندان خود را.فکر می کنم در مورد روابط خود را با پدر و مادر رابطه به فاش کردن اینکه آیا شما باید به حل برخی از مسائل قبل از مدرسه در منزل می توانید شروع به.

مدرسه در منزل را در تمام تماس های نقش خود را به عنوان به خوبی. شما ممکن است نیاز به اصلاح یا دوباره تعریف نقش های خود را کمی به جای پدر یا مادر بودن به یک معلم است. مطمئن شوید که شما فکر می کنید این کل چیزی که از طریق قبل از تبدیل شدن به یک معلم که تحصیل در خانه است.

این ابزار و نه بلانت خلاقیت خود را. سرمایه گذاری در ابزار با کیفیت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای القای خود را در درس های خود را متناسب با کودک است. این است که در جنبه های مدرسه در منزل فرزندان خود را.

دست در درس را می توانید در آموزش فرزندان خود را در یک راه بسیار موثر برای تدریس به کودکان. شما می توانید طبخ یک ظرف از این موضوع که آنها در حال یادگیری. یک مثال از این است که ساخت رول کلم و perogies اگر آنها در حال یادگیری در مورد استالین. اگر خود را در موضوع واحد است که در مورد جنگ جهانی دوم شما می توانید آلمانی و یا یک سایت تاریخی. آموزش کودک خود را به بیشتر به طور کامل درک موضوعات.

پیدا کردن راه برای گرفتن بچه ها برای تبدیل شدن به مستقل آموزان. شما نمی خواهید برای ایستادن بیش از فرزند خود و نظارت بر هر حرکت خود را. آنها را می دانم انتظارات و آنها را به جدول زمانی برای تکمیل. این تجربه آنها را می آموزد استقلال و همچنین اعتماد به نفس و آنها به زودی خواهد آموخت که قرار دادن خاموش کار خود را تنها به کاهش وقت آزاد خود را.

می دانم که مدرسه در منزل نه تنها مجبور به نشستن در یک میز به homeschool. یکی از چیزهایی که در مورد مدرسه در منزل است که می توان آن را در هر نقطه. شما می توانید در تعطیلات بروید و یاد بگیرید و یا حتی به یک نسبت است. این چیزی است که می توانید در منزل تابع هست. این تنوع کمک می کند تا به نگه داشتن چیزهای جالب و اجازه دهید شما را در کارهای دیگر انجام می شود در حالی که آموزش.

اگر بودجه شما اجازه می دهد تا برای آن در نظر استخدام کمک برای پخت و پز و تمیز کردن و کارهای. مدرسه در منزل است که یک شغل تمام وقت و کارهای خانگی. این اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بیشتر بر برنامه های درسی و آموزش فرزند خود را.

ایجاد یک طرح بودجه خود را برای مدرسه در منزل مبادرت درآمده است. هر کودک باید بودجه خود را. مطمئن شوید که شما حساب برای هزینه های غیر منتظره.

در حال حاضر شما در حال مسلح با مقدار زیادی از اطلاعات در آن زمان برای قرار دادن با هم ایده آل طرح مدرسه در منزل برای فرزندان خود را. استفاده از آنچه شما آموخته ام را به صدا گیری و ایجاد یک محیط مدرسه است. محض اراده و شکیبایی می تواند شما را بهترین معلم برای بچه های خود را. کودکان به پدر و مادر خود را به عنوان معلم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *